تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰
کد مطلب : ۴۴۸۱۶۵
گزارش مردمی؛

خاک خوردن میلیاردها پول در جهاد آباد گچساران

۳
۱
خاک خوردن میلیاردها پول در جهاد آباد گچساران
کبنا ؛
ورزشگاه نارک روستای جهاد آباد گچساران علیرغم پیشرفت 80 درصدی، سال‌هاست که نیمه‌کاره رها شده و پیگیری‌های مردمی برای تکمیل آن نیز بی‌پاسخ مانده‌اند. 
به گزارش کبنا، بسیاری از پروژه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد نیمه‌کاره رها می‌شوند. این وضعیت تبدیل به یک اصل در این استان شده است. در همین راستا یکی از شهروندان در گزارشی به وضعیت ورزشگاه نیمه‌کاره رها شده روستای جهاد آباد شهرستان گچساران انتقاد کرد.
گفتنی است ورزشگاه نارک چهار سال است که در همین وضعیت نیمه‌کاره رها شده است. بر اساس گزارش‌های مردمی، علیرغم پیگیری از طریق نماینده‌ها و رؤسای ادارات، هنوز اقدامی در جهت تکمیل آن صورت نگرفته است.
این پروژه که 80 درصد از آن تکمیل شده، هم اکنون تبدیل به مکانی برای چرای دام‌ها شده است. در حالی که با تکمیل روشنایی و چمن آن، ورزشگاه قابل بهره‌برداری خواهد شد.
        
از مسئولین استانی به ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتظار می‌رود به جای طرح ادعاهایی که ممکن است هیچگاه عملی نشوند، در پی تکمیل چنین پروژه‌هایی بربیاید. پروژه‌هایی که با وجود صرف میلیاردها تومان اعتبار، بی مصرف خاک می‌خورند.
جهاد آباد نارک، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
متاسفانه وقتي مديرت و نظارت ضعيف باشد بيت المال و آنچه حق مردم هست به اين شكل از بين ميرود وقتي نظارت نيست و مناقصه با ٢٠ درصد زير برآورد واگذار ميشود نتيجه آن ميشود اين طرحهاي نيمه تمام چرا دستگاههاي مربوطه بايد يك مناقصه را ٢٠ درصد زير برآورد واگذار كنن به پيمانكار مقصر اصلي دستگاههاي مربوطه هستن
Iran, Islamic Republic of
انشاالله دور بعدی درست میشه
Iran, Islamic Republic of
دوستان عزیز تعصبی برخورد نکنید انشالاه جناب استاندار خارج از هر تفکر و جناحی پای کار هست و به یاری خدا براش بودجه میزاره انجام میگیره.فقط حوصله داشته باشید
شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
هشدار «اتحاد ملت» به دولت

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت در واكنش به برنامه‌ دولت در خصوص رهاسازي قيمت‌ها، بيانيه‌اي انتقادي ...
قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني، گزارش کميسيون امور داخلي کشور و شورا‌ها در ...
فایل های مرتبط