تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب : ۴۴۱۸۸۹
کبنا گزارش می دهد؛

استقرار هیأت بازرسی در برخی ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد

۴
۰
استقرار هیأت بازرسی در برخی ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛هیأت بازرسی در اداره‌کل بهزیستی و اداره‌کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد مستقر شد.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومی بازرسی‌کل استان کهگیلویه وبویراحمد، هیأت بازرسی این بازرسی‌کل (گروه تولید و توسعه) از تاریخ 9-9-1400 تا 9-11-1400 به منظور بررسی وضعیت و نحوه ساماندهی کودکان کار در اداره‌کل بهزیستی استان مستقر می باشد.
چنانچه کارکنان و شهروندان محترم در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیأت بازرسی مستقر مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 136 تماس حاصل فرمایند.
ضمناً؛ سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی‌کل کشور به‌ نشانی اینترنتی زیر، آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.
همچنین، هیأت بازرسی این بازرسی کل از تاریخ 29-08-1400 تا 25-10-1400 در اداره‌کل امور مالیاتی استان مستقر است.
چنانچه کارکنان و شهروندان محترم درخصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیأت بازرسی مستقر مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 136 تماس بگیرند.
ضمناً؛ سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی‌کل کشور به‌ نشانی اینترنتی زیر، آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند بهداشت
Iran, Islamic Republic of
از بزرگواران سازمان بازرسی استدعا دارم در دانشگاه علوم پزشکی و بخصوص در شبکه بهداشت شهرستان گچساران نیز حضور بهم رسانید. در حالی که در شبکه بهداشت گچساران، مدیران جدید از ابان ماه و اواسط آبان شروع بکار کرده اند، اما اضافه کاری میلیونی برای خودشان در ماه مهر تصویب و دریافت کرده اند !!!
سرپرست جدید هنوز جای پایش سفت نشده /
پیمانکار هم که خود داستانها دارد ؛ از طرفی ایشان نیروی بازنشسته دانشگاه هست که نباید دیگه مشغول کار باشه و از طرفی هم درمانگاه سرپایی جنب بیمارستان را با قرارداد مدیریت می کند و هم پیمانکار نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هست که از ۲ سال پیش شروع بکار کرده اند !!!
واقعا چرا باید هیچ نظارتی در این خصوص نباشد ؟؟؟
ایشان در حال حاضر حد اقل در ۴ مسیر و ردیف از دانشگاه حقوق مزایا دریافت میکند !!!
از طرفی هزاران جوان گچسارانی با داشتن مدرک دانشگاهی بیکار هستند ! و از طرف دیگر سرپرست جدید شبکه تمام ایل و تبار خود را از چند سال پیش که در مسند مرکز بهداشت بود تا حالا بکار گرفته !!
کبنا جان ؛ لطفا بررسی کنید
Iran, Islamic Republic of
واقعا درست گفته اند
بهروز ظفری ، خلیفه و محمد ایمان پسر خاله های سرپرست شبکه، جهان علیزاده برادر زن سرپرست شبکه ، خانم رضایی مراقب سلامت پایگاه فرهنگیان و خانم رضایی نماینده پیمانکار نیروهای شرکتی، برادر زاده های سرپرست شبکه ، خانم دکتر رضایی دندانپزشک ، دختر سرپرست شبکه و بسیاری دیگر از بستگان دور و نزدیک سرپرست شبکه در مجموعه شبکه بهداشت و درمان!
لطفا مطابق رسالت رسانه ای خود منتشر نمایید تا سازمان بازرسی بتونه ورود کنه ،
صادق
Iran, Islamic Republic of
با توجه به اخباری که طی روزهای گذشته در کبنا نیوز در خصوص تخلف بعضی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی و از طرفی شیوه انتصابات اخیر در شبکه بهداشت گچساران گچساران که صرفا بر اساس جناح بندی و رانت بوده ، از سازمان بازرسی انتظار داریم که هیاتی را نیز در دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت گچساران مستقر نمایید.
مزید استحضار، انتصابات اخیر در شبکه گچساران براساس شایسته سالاری و در چهارچوب مقررات قانونی نبوده !!!
کارشناسی که از پست سازمانی اش بدلیل ضعف عملکردش برکنار شده ، حالا بدون داشتن صلاحیت قانونی سرپرست مرکز بهداشت می شود !!!
کارنامه این فرد بسیار درخشان است و در روزهای آتی گزارش آن به مراجع ذیصلاح ارسال خواهد شد .
Iran, Islamic Republic of
/ دختر برادر سرپرست شبکه هست که چن روز پیش بعنوان نماینده پیمانکار وارد سیستم بهداشت شده تا در قدم بعدی جزو نیروهای شرکتی شروع بکار بکنه و بعدش هم مث خواهرش رسمی بشه
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...