تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۴۴۱۶۳۲
فرشاد بهشتی رئیس شورای شهرستان مارگون با ارسال یادداشتی مطرح کرد

درخواست از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و سازمان بازرسی پیرامون تخلفات آزمون استخدامی

۴۰
۴
درخواست از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و سازمان بازرسی پیرامون تخلفات آزمون استخدامی
کبنا ؛فرشاد بهشتی رئیس شورای اسلامی شهرستان مارگون با ارسال یادداشتی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس سازمان بازرسی استان و نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون خواسته که به تخلفات آزمون فراگیر مرحله هشتم ورود کنند.
به گزارش کبنا، این یادداشت به شرح زیر است؛
تعلل و تأخیر در بررسی تخلفات افراد غیر بومی که از امتیاز ۴۰٪ بومی در آزمون فراگیر مرحله هشتم مارگون بهره برده‌اند و ممکن است از رتبه ۸۰ به رتبه اول رسیده باشند و برخورد با آنها و عدم توجه به داوطلبین بومی و عدم دعوت از داوطلبینی که در صورت عدم تخلف افراد خاطی، باید به مصاحبه دعوت می‌شدند به هیچ عنوان قابل توجیه و پذیرفته نیست!
 
 بیشتر بخوانید:

کم‌کاری مسئولان و تخلف اشکار برخی داوطلبین، مجموعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد و دستگاه‌های مرتبط با آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های دولتی

تخلفات آنچنان واضح و اشکارند که یک روز کاری برای بررسی تخلفات و اعلام نظر اِضافه‌ست و چند ماه فاجعه!!
 شهریور ماه سال ۱۳۹۹ ثبت‌نام هشتمین آزمون فراگیر دولتی در حالی آغاز شد که چندین میلیون جوان تحصیل‌کرده‌ی بیکار و تشنه‌ی اشتغال، بدون درنگ به سایت سازمان سنجش مراجعه نمودند تا شانس خویش را برای برطرف کردن نیازهای اولیه زندگی‌شان، با اشتغال در یکی از دستگاه‌های دولتی امتحان کنند.
 روز بعد از ثبت نام، سازمان سنجش از اِعمال شرایط بومی‌گزینی بر اساس مصوبه ۱۶ شهریور ماه مجلس شورای اسلامی خبر داد و در نهایت بعد از کش و قوس‌های فراوان، داوطلبان را به ویرایش ثبت نام در ۲۹ مهرماه تا دوم آبان ماه فراخواندند تا بر اساس متن مصوبه بومی‌گزینی مورخ ۹۹/۰۶/۱۶ مجلس شورای اسلامی که طرح اولیه آن در مجلس دهم در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ به تصویب رسید و به شورای نگهبان ارسال شد و شورای نگهبان در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ با ذکر اشکالاتی آن را مغایر با بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی و تبعیض‌آمیز دانست و آن را جهت اصلاح شروط بومی بودن، به مجلس برگشت داد.
در مجلس یازدهم معروف به مجلس انقلابی، اصلاحاتی در مفاد قانون مذکور صورت گرفت و ده سال سکونت به موارد بومی بودن افراد اضافه گردید (در نامه شماره ۸۹۹۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۵ رییس اداری وزارت کشور جناب روشن ضمیر با استانداری‌های کشور بعد از اعتراضات گسترده به صراحت اعلام شده ده سال سکونت به شرطی مورد پذیرش است که شخص در حال حاضر ساکنان منطقه باشد) و در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ قانون فوق تصویب و به شورای نگهبان ارسال گردید و شورای نگهبان در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ آن را تصویب کرد تا قانون بومی بودن افراد در استخدامی دستگاه‌های اجرایی فراگیر، به عنوان شرط لازم و کافی برای ماندگاری نیروها در شهرستان محل خدمت گردد.
فارغ از اشتباهات آشکار و مغایر با بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی، به فرموده رهبری قطعاً قانون با تمام عیوبش بهتر از بی قانونی‌ست!
 اما متأسفانه عده‌ای از داوطلبان تعمدی یا سهواً بدون اینکه شرایط بومی شهرستان مارگون را داشته باشند با انتخاب گزینه بومی در هنگام ویرایش ثبت نام، از ضریب نجومی ۱.۴۰ درصد بهره برده‌اند ضریبی که این توانایی را دارد داوطلبی را از رتبه‌های خیلی پایین مثلاً ۵۰ یا حتی ۲۰۰ و پایین‌تر در آزمون کتبی به یکباره به رتبه ۱ آزمون کتبی برساند و این افراد بعد از قبولی با تخلف تعمدی یا اشتباهات سهوی دستگاهای مربوطه از فیلترهای مختلف به ویژه استانداری در هنگام بررسی مدارک عبور کرده و برای مصاحبه معرفی شده‌اند و اتفاقاً برخی از همین افراد در نهایت به عنوان پذیرفته شده معرفی شده‌اند و اما بعد از اعلام اسامی نهایی از طریق سنجش، برخی داوطلبین کنار گذاشته شده از مصاحبه متوجه شده‌اند افراد پذیرفته شده با تخلف از سهمیه نجومی ۴۰ درصد بومی استفاده کرده‌اند.
در طول این مدت که استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حجم انبوهی از اعتراضات داوطلبان در حوزه‌های مختلف به ویژه در شهرستان‌های مارگون و دنا  روبه رو شده و همه تخلفات مثل روز روشن است به جای پاسخگویی استانداری مبنی بر کاهلی این مجموعه و تخلف آشکار داوطلبین در تهیه مدارک غیر واقع برای بومی بودن، و برخورد شدید با متخلفان، هنوز بعد از چنین ماه تکلیف نهایی این آزمون مشخص نشده‌است. و شهرستان تازه تأسیسی همانند مارگون بیش از دیگر مناطق خسارت خواهد دید زیرا یک روز هم می‌تواند با یک تصمیم اشتباه مسیر توسعه شهری مارگون را تغییر دهد و هم اندیشی با پذیرفته شدگان قطعاً نتیجه بهتری را خواهد داشت. و در این بین حقوق افراد بومی شهرستان محروم مارگون باید خط قرمز مسئولین باشد و اجازه داده نشود به راحتی حقوق این افراد ضایع گردد و اگر شخصی به دلیل تخلف دیگر داوطلبین به مصاحبه دعوت نشده باید به مصاحبه دعوت گردد.
حال انتظار می‌رود دستگاههای نظارتی و قضایی همچون سازمان بازرسی و مجموعه وزارت کشور (استانداری کهگیلویه و بویراحمد) بنا به دلایل زیر، هر چه سریع‌تر بررسی‌های لازم را در دستور کار قرار دهد و درصورت اثبات تخلفات گسترده در ردیف‌های شغلی وزارت کشور اقدامات لازم برای ابطال مصاحبه، و دعوت مجدد از داوطلبان سه برابر ظرفیت مورد نیاز را انجام داده و با متخلفان با قاطعیت و بدون ملاحظه‌کاری برخورد کنند تا درس عبرتی برای دیگران گردد.
 اما مواردی که برای روشنگری و شفافیت خدمت دستگاهی نظارتی و مجموعه استانداری عنوان می‌کنیم:
۱_ متأسفانه داوطلبانی که سهوی یا تعمدی چنین خطایی را مرتکب شده‌اند و تیک بومی بودن را در هنگام ویرایش ثبت‌نام انتخاب کرده‌اند ادعا دارند ما نمی‌دانستیم مارگون در تقسیمات جدید از بویراحمد جدا و برای همین بومی مارگون را انتخاب کرده‌ایم، این افراد غافل از این هستند اگر مارگون جز بویراحمد بود که به دلیل شهرستان مرکز بودن، ضریب افزایشی به آن تعلق نمی‌گرفت و وقتی برای استفاده از ضریب ۱.۴، بومی بودن را انتخاب کرده‌اند یعنی مطمئن بوده‌اند مارگون به یک شهرستان مستقل تبدیل شده و جدا از شهرستان مرکز یعنی بویراحمد است برای همین به مارگون ضریب ۱.۴۰ تعلق می‌گیرد.
در ضمن اگر به فرض این ادعا درست باشد و مارگون بخشی از بویراحمد تلقی شود و این نیز اثبات گردد نمرات کتبی پذیرفته شدگان که در ضریب ۱.۴ ضرب گردیده باید مجدد بر ۱.۴ تقسیم گردد. یعنی ضریبی که در نمره کتبی ضرب می‌گردد ضریب ۱ می‌باشد نه ۱.۴! و فقط نمره کتبی بدون افزایش برای داوطلبان در نظر گرفته می‌شود.
۲_ حالا جای سؤال است داوطلبانی که سهمیه بومی مارگون یا مثلاً شهرستان دنا را انتخاب کرده‌اند در ارائه مدارک نامه استشهاد یا گواهی مربوط به کدام منطقه را تحویل استانداری داده‌اند؟ محل سکونت خود؟ یا از مارگون و دنا تهیه کرده‌اند؟ اگر از مارگون و دنا مدارکی دال بر بومی بودن خود تهیه کرده‌اند:
  الف_ چه کسانی به این افراد با تخلف گواهی و استشهاد بومی مارگون بودن ارائه داده‌اند؟ چرا هنوز با ان‌ها برخورد نگردیده؟
  ب_ مجموعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد چه نقشی در بررسی مدارک داشته و چگونه این موارد تخلف را متوجه نشده‌اند؟ و چه کسانی مسئول این بررسی‌ها بوده‌اند؟
  ج_ چگونه می‌شود داوطلبانی که ادعا کرده‌اند ما گزینه بومی را به خیال اینکه مارگون جز بویراحمد است انتخاب کرده‌اند، برای استعلام و گواهی به مارگون و دنا مراجعه کرده‌اند؟
یعنی اگر مارگون را جزئی از بویراحمد می‌دانستند چرا استعلامی از محل زندگی خویش مثلاً در کاکان یا دشتروم ارائه نداده‌اند؟
  ۳_ چنین تخلفی کاملاً مشخص می‌کند داوطلبان شاید سهوی بومی بودن را در ثبت‌نام و ویرایش انتخاب کرده باشند که تا اینجا اشکالی وارد نیست، اما با تخلف تعمدی و جعل مدارک به دنبال پرونده‌سازی و اثبات بومی بودن یک تخلف بزرگ محسوب می‌شود. ایا نباید با چنین افرادی و کسانی باان‌ها همکاری کرده‌اند و این همکاری ثابت گردد به شدت برخورد کرد؟
 ۴_ جناب اقای اکبر روشن ضمیر ریاست پشتبانی و اداری مالی وزارت کشور در نامه شماره ۸۹۹۳۱ در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ خطاب به تمام استانداری‌های کشور به صراحت اعلام کرده است اگر تخلفی مبنی بر ادعای داوطلبین همانند ادعای بومی بودن در هر مرحله‌ای ثابت گردد سریعاً داوطلب مورد نظر را از دیگر مراحل کنار بگذارید.
 اما متاسفانه در آزمون اخیر داوطلبان از تمام فیلترها عبور کرده‌اند و امروز در مرحله گزینش مانده‌اند و با هوشیاری گزینش و بازرسی استانداری تا این لحظه جلوی ورود این افراد گرفته شده است.
  ۵_ افراد زیادی باید به جای این افراد متخلف در مصاحبه شرکت می‌کردند که به دلیل تخلف این افراد موفق به حضور در مصاحبه نشدند و به همین دلیل باید مجدد از افراد سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه گردد.
  ۶_ تخلف برخی داوطلبان غیر بومی شهرستان مارگون و برخی شهرستان‌های دیگر همانند شهرستان دنا و حضور در مصاحبه با کسب نمرات بالا حاصل از ضریب نجومی بومی‌گزینی در مرحله اول آزمون، باعث گردیده بسیاری از داوطلبان دعوت به مصاحبه را برای هر گونه تلاش جهت کسب موفقیت در مصاحبه ناامید کنند و فضای رقابت سالم را برای رقابتی عادلانه از بین ببرد. یعنی وقتی نفر سوم اختلاف ۶ امتیازی با نفر اول داشته قطعاً نفر سومان انگیزه لازم برای رقابت و موفقیت در مصاحبه را نداشته است و امروز فهمیده در حقیقت نفر دوم آزمون بوده و این اختلاف ۶ امتیازی با نفر اول به دلیل تخلف بوده است. که این موضوع نفس مصاحبه را کاملاً زیر سؤال می‌برد. که بعد از مصاحبه مشخص گردد نفر اول تخلف کرده است.
 ۷_اگر این افراد چنین تخلفاتی مرتکب نمی‌شدند و برخی داوطلبان که متأسفانه در مرحله اول از آنان نامی برده نشد طبق قانون سه برابر ظرفیت، به مصاحبه دعوت می‌شدند احتمال داشت مثلاً در آزمونی که یک نفر اعلام نیاز شده بود و ۳ نفر دعوت به مصاحبه شده‌اند و امروز مشخص شده نفر اول تخلفی مرتکب، نفر چهارم یا پنجم و نفرات بعدی که شرایط نفر سومی را با حذف نفر متخلف اول داشته باشد و به مصاحبه دعوت شود و پذیرفته شده نهایی گردد. اما تخلف افراد و استفاده از سهمیه بومی، فرصت را از دیگر افراد که ممکن است بومی شهرستان مارگون باشند را به ناحق گرفته است.
  یعنی عدم دعوت از افرادی که باید به مصاحبه دعوت می‌شدند اما به دلیل تخلف داوطلبان و کم کاری مجموعه استانداری در برررسی مدارک یا مراجع دیگر در صدور غیر واقع مدرک بومی بودن، به مصاحبه دعوت نشدند خیانت بزرگ و نابخشودنی به این افراد می‌باشد که احتمال دارد اکثراً بومی شهرستان مارگون باشند و اینگونه در حقشان ظلم شده است و به مصاحبه دعوت نشده‌اند.
 ۸_ امروز این شائبه برای مردم و داوطلبین به وجود آمده، که وقتی در ردیف‌های شغلی مذکور اینگونه کم کاری و تخلف تعمدی یا سهوی صورت گرفته و پذیرفته شدگان بدون اینکه بومی شهرستان‌ها به ویژه مارگون باشند از فیلترهای متعدد عبور کرده‌اند و از سهمیه بومی و ضریب نجومی ۱.۴۰ بهره برده‌اند در مراحل مصاحبه نیز چنین افرادی ممکن است توانسته باشند کار بسیار راحت‌تری برای اعمال نفوذ و تخلف داشته باشند یا در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن، اگر ما فرض را بر تخلف سهوی مسئولان ذیربط بگذاریم چنین افراد مسئولی در برگزاری مصاحبه نیز شاید سهواً اشتباهات زیادی داشته‌اند. و این مورد ایجاب می‌کند در صورت اشکار شدن تخلفات، طبق قانون مصاحبه این ردیف‌ها باطل و مجدد از افرادی که باید دعوت می‌شدند و دعوت به مصاحبه نگردیدند دعوت گردد.
  ۹_ در صورت تکمیل اطلاعات و اطمینان از نحوه صدور مدرک بومی و بررسی مدارک بومی، نام افرادی که سهواً یا تعمدی در صدور مدارک بومی یا بررسی مدارک در مجموعه استانداری کم کاری کرده‌اند را خدمت نهادهای نظارتی ارائه خواهیم داد. و استاندار محترم باید توجه نمایند تخلفات انچنان واضح و اشکار است که یک روز کاری برای بررسی تخلفات و اعلام نظر بر اساس قانون اضافه‌ست و چند ماه فاجعه!!
  در پایان از استاندار محترم، ریاست سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون درخوست داریم طبق قانون و برای اجرای عدالت و مبارزه با فساد و تخلفات، چون در دفترچه ثبت‌نام نسبت به برخورد با داوطلبانی که سهواً تیک بومی را زده‌اند مواردی ذکر نشده و فقط باید از مراحل گزینش کنار گذاشته شوند اما داوطلبانی که علاوه بر زدن تیک بومی، به دنبال جعل مدارک بومی بودن بوده‌اند و با متخلفان در دستگاه‌های اجرایی که تعمدی با این افراد همکاری کرده‌اند به شدت و بر اساس قانون برخورد گردد و مصاحبه ردیف‌های شغلی که چنین اتفاقاتی دران ردیف‌ها رخ داده و علاوه بر ایجاد شک و شبهه، باعث گردیده افرادی که حقشان بوده در مصاحبه حضور داشته باشند اما به مصاحبه دعوت نشده‌اند به صورت کامل باطل و مجدد مطابق با قانون و سه برابر ظرفیت از پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه گردد. تا در یک محیط برابر به رقابت با یکدیگر بپردازند.
  با تشکر
 فرشاد بهشتی‌روی
رییس شورای شهرستان مارگون
۱۴۰۰/۰۹/۰۲
 
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Romania
سلام علیکم
به نظر میاد منبع اطلاعاتی شما کسی ست که با تمام توان و تلاش موفق به قبولی در ازمون به صورت غیر قانونی نشده و نخواهد شد چرا که دستان پاکدست اجازه این کار را نخواهند داد
اگر قوانین مربوطه اجازه بدهند من شما رو به عنوان یک رسانه به دیدن و شنیدن مدارک و توضیحات لازم در استانداری ، دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری دعوت میکنم.
بیداری
Iran, Islamic Republic of
چیزی خلاف قانون در مطلب نیومده که چنین ادعایی دارید
به صراحت عنوان شده قانون را رعایت کنید قانون..تکرار میکنیم قانون....قانون....قانون..قانون..قانونن.قانون...

از ۱۴ نفر پذیرفته شده و سهمیه شهرستان دنا و مارگون ۹ نفر مدارکشان مشکل دارند یعنی تقریبا ۶۸ ٪ پذیرفته شدگان حوزه وزارت کشور این دو شهرستان تخلف کرده اند یا عمدی یا سهوی!! هر ۴ نفر سهمیه مارگون به افراد غیر بومی داده شده....انهم با سهمیه بومی....یعنی ممکنه طرف رتبه ۱۰۰باشه الان شده باشه نفر اول ازمون یا نفر ۲۰۰باشه الان شده باشه نفر اول ازمونشما هم لطف کنید وقتی اصلا نمیدونید چی به چیه دخالت نکنید.
چون اظهار نظر بدون اگاهی به قولا ادمو سبک میکنه ‌...
علی
Iran, Islamic Republic of
ببین معلومه شما یا از مردود شده اا هستین یا از اقوامتونونن که این طور احساسی و بدون سندتهمت میزنین و اسنکه اگه امتیاز بومی بده حتما اقوام شما رو هم از رتبه ۲۰۰آورده نفر دوم یا سوم... ببین قطعا ما قبول شده های دیگر شهرستانا از طریق اداره حقوقی شما و مدیر این سایت خواهیم شد...
اوفف
Iran, Islamic Republic of
سلام
سه ماهه خودتون هم نمیدونید چیکار میکنید
شفافیت
Iran, Islamic Republic of
برادر تخلف کاملا معلومه
اخه چطور طرف از کاکون اومده مارگون و از سهمیه بومی استفاده کرده اونم سهم ۴۰ درصد...


طرف مثلا میتونه رتبش ۷۰ باشه با سهمیه ۴۰ درصد بومی رسیده رتبه یک...
رضا
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت بر جوانان مطالبه گر در شهرستان مارگون
محمود
Iran, Islamic Republic of
لطفاوخواهشانیروهایی که درمرکزبهداشت ومنابع طبیعی واداره راه وشوراحل اختلاف وشهرداری وجدیداشرکت گازمارگون بدون ضابطه وفقط بواسطه رانت نماینده الان تومارگون بکارگرفته اندجلشونوبگیرین وباغیربومیهایی ک درازمون استخدامی سهم مارگون بومی راپرکرده انداشدبرخوردبشه
خواهشاسازمانهای نظارتی وبازرسی واطلاعات ورودپیداکنند
حسن
Iran, Islamic Republic of
برادر ارجمند نیروهای منابع طبیعی فصلی هستن و الان چندین سال اونم فقط در ایام اتش سوزی ها و تخریب طبیعت ب صورت افتخاری دارن کمک به طبیعت میکنن تو عرضه داری بیا بدون مزد دوست دار طبیعت باش شایعه هست نیروهای اداره راه و برق هم ازمون گرفتن بقیه را در جریان نیستم زیاد فشار به خودت نیار
مطلع
Iran, Islamic Republic of
این حاشیه ها کار کسانی است که بنحوی در رسیدن به خواسته های نابجا و ناحق خود در آزمون موفق نشدند ، جهت استحضار دوستان عرض میکنم نحوه و روند برگزاری آزمون بالاخص روند مصاحبه آزمون در کل کشور بی نظیر بود بطوریکه استانداری از طریق مرکز مورد تشویق و تمجید قرار گرفت
حقیقت
Iran, Islamic Republic of
با ایجاد این حرفا راه به جایی نمیبرید چون عوامل ذیربط این آزمون با تمام توان از حق دفاع خواهند کرد و اجازه کوچکترین دخل و تصرف در نتیجه آزمون داده نخواهد شد
حمید
Iran, Islamic Republic of
بسیار عالی و مستدل
افشاگری
Iran, Islamic Republic of
اسامی که تا این لحظه به گوش ما رسیده و در دنا و مارگن قبول شده اند و پرونده ها ان‌ها یا ابهام یا مشکل دارندد

ع_ ک، س_ ز، م_ ز، ف _ح در مارگون


و ع_ س ، س_ ا، ش_ ت، م_ ح در دنا
فرهودی
Iran, Islamic Republic of
سلام و عرض ادب خدمت سروران گرامی
درود بر جناب بهشتی روی 🌹
اصغری
Iran, Islamic Republic of
بهشتی رو باید استاندار بی تا ریشه بی عدالتی ها را خشک میکرد 😜😜
مارگون
Iran, Islamic Republic of
اولا همه مطمئن هستند که این مطلب را خودت ننوشته ای ،کسانی به تو دیکته کرده اند که از راه قانونی نتوانستند پذیرش شوند مطمئن باش هر کسی جا مانده نمره علمی آن کم بوده ،گروه ندای وحدت هم از دست شما خسته شده اند ،مگر کار وزندگی نداری ، در همه چیز دخالت می کنی ،برو حواست به کار خود بو،هر آزمونی خودش هزاران بازرس وناظر داردقطعا قانون رعایت شده اختشاش نکن ذهن مردم درگیر بعضی از مسائل حاشیه ای نکن بزار مردم راحت باشند مگه برادر خودت به کار گرفته شد حق داشت اول باید سازمان بازرسی برود سراغ برادرت که ناحق بکار گرفته شد ؛اگر مطلب دیکته نکنی می گویند مشکل داری
.........
Iran, Islamic Republic of
حیف امثال بهشتی که امثال شما در موردش صحبت میکنید
یه تار موی بهشتی صد شرف داره به ادم‌های ترسو و منفعت طلب / که زیر کت شلوارشون چیزی جز ترس انبار نکردن و دلخوش یه وعده شام هستن.

۴ نفر وزارت کشور سهمیه داده مارگون...و جالب اینه هر ۴ نفر قبولی غیر بومی هستن و از سهمیه ۴۰ درصد بومی استفاده کردن و شاید طرف رتبه ۲۰ باشه با سهمیه جعلی شده نفر اول مارگون.

شهرستان مارگون هم مث یتیم‌های و بی پناه کسی رو نداره ازش حمایت کنه....
مردم شهرستان مارگون واقعا مظلومن . ....اما ماه همیشه پشت ابر نمیمونه....به زودی ابرها کنار خواهند رفت.

این کامنت رو همون کسی نوشته که قانونی قبول نشده و قرار هم نیست غیر قانون قبول بشه.فقط بهش فشار اومده اینهمه به مردم مارگون ظلم شده و عده ای در استانداری سه ماهه دارن این موضوع ساده و تخلفات اشکار رو کش میدن... و کسانی تخلف کردن فکر میکنن مردم مارگون مث محرومیت پولی محرومیت شجاعت و اگاهی هم دارن و میتوون راحت کلاه سرشون بذارن..ولی کور خوندن ....هم خودشون هم کسانی مدارک بومی بهشون دادن و هم کسانی براشون تایید کردن و هم کسانی ازشون حمایت میکنند......

فقط در مجموعه وزارت کشور ۴ نفر قبول شدن هر ۴ نفر ابهام و تخلف دارن!!! بدون بقیه دستگاههای اجرایی که از اونا بی خبر
Iran, Islamic Republic of
شما لطف‌کن کارنامتو اینجا‌‌ بارگزاری کن تا همه اون درصدهای درخشان منفیتو ببینن بعد دم از حق بزن
استخدامی
Iran, Islamic Republic of
کبنای ترسوی پولی چرا کامنتای مارو نمیذاری حیف خبرنگاری که امثال تو اسمشو خراب کردن
سلطان
Iran, Islamic Republic of
یه لطف کن اینقدر تهدید نکن .جدیدا مد شده هرکی در آزمون قبول نمیشه از این بازیا درمیاره شاید فرجی باشه براش ولی زهی خیال باطل قانون باید به اون استشهاد خودتون رسیدگی‌بکنه و سایر کارهایی که انجام دادین و به زودی رسیدگی خواهد شد.۴ نفر از بویراحمد پرچمشون بالاست چون لیاقتش رو داشتن .
بی سواد
Iran, Islamic Republic of
نمیدونم بچه های که ادعای بومی مارگون را دارند و دم از قانون میزنن و خودشون هم ساکن مارگون نیستن و استشهاد اوردن دنبال چی میگردن نمره نیاوردن و به هر دری میزنن که غیر قانونی خودشون رو بکشن بالا با ضریب و یا هر چیزی لطفا برید بیشتر درس بخونید تا شاید فرجی بشه
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
پرچم بویراحمد بالاست
میلاد
Iran, Islamic Republic of
بهشتی رو کیه رئیس شواری مارگون !!!! شواری تهران رو کسی حرفش رو قبول نداره چه برسه به شورای مارگون فکر نکنم خودش هم بدونه که موضوع چیه فقط باید دیکته بهش بیست داد خوب مشقش رو نوشته افرین باید گفت و اما به خاطر موضوعی که بهش ربط نداره باید انضباط و اخلاق صفر داد تا سرش تو کار خودش باشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
بعضی کارمندان استانداری با پارتی استخدام شدن و خودشون محصول و ذینفع رانت هستن.
مارگون
Iran, Islamic Republic of
خدا به داد ما مردم مارگون برسه

بهشتی خوب داره حمله میکنه

یا مرکز بهداشت یا استانداری
پاییز
Iran, Islamic Republic of
برخی کارمندان استانداری خیلی ضعیفن و آدم اونا رو میبینه نسبت به آینده کشور ناامید میشه
Iran, Islamic Republic of
شما ک استخدامیارو مورد بررسی قرار میدین چرا سال 97 نفوذ نکردین به آزمون علوم پزشکی یا همین آزمون چن روز پیش شرکت برق استان بد نیس آدماتونو بزارین رو جلسه ها ببینین چ اتفاقایی داره میفته ک ما جوونا با تمام تلاش هایی ک میکنیم به هیچ جایی نمیرسیم.
من
Romania
اگر نظر شما مبنی بر غیر بومی شهرستان دنا میباشد ک باید عرض کنم هرچی مارگونی هست از کل شهرستان دنا پاک بشه اول تا نتیجه تقارن پیدا بکنه جناب بهشتی رو ،دوم غیربومی رو به استان غیر میگن نه شهرستانس ک تا دیروز زیر نظر همین شهرستان دنا بوده،یکم تفکر بفرما
محمد
Iran, Islamic Republic of
اقای شورلی شهر مارگون... من شمارو نمیشناسم ولی توصیه مبکنم که جوگیر نشید و مجموعه استانداری ک.ب رو زیر سوال نبرید و تهمت ناروا نزنید... بنده هم جزو قبول شدگان نهایی آزمون استانداری هستم . همه ما قبول شدگان نهایی الان چند ماااااه هست که معطل هنین شهرستان مارگون هستیم. و استانداری به شدت و با کمال دقت داره پرونده هاشون رو بررسی میکنه تا حقی از کسی ضایع نشه... مجموعه استانداری خودش کارش رو خوب بلده نیازی نیست شما بیای واسه نشون دادن خودت و اسم در کردن مطلب ناروا انتشار بدی.
استخدامی؟؟
Iran, Islamic Republic of
جالب نیست که دوستانی که مدعی شدن نمره بالا گرفتن چرا از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری نمیکنن و مرتب دست به دامن کبنا میشن؟؟جواب کاملا واضحه چون نه تنها نمره بالا نگرفتن بلکه اگر این ضریب بومی حذف بشه اصلا در لیست سه برابر ظرفیت نخواهند بود.
تمام تلاش خود را خواهند کرد چون هرگز در یک رقابت منصفانه پیروز نخواهند شد
مطلع
Iran, Islamic Republic of
چرا کسی که ساکن شهر بیرجندهست نرفته استشهاد از بیرجند بیاره و ادعا میکنه که سایرین باید از کاکان ودشتروم استشهاد بیارن لطفا از لفظ قانون به نفع خودتان استفاده نکنید چطور کسی که قانون شکنی میکنه دیگران را متهم به قانون شکنی میکنه؟
سلطان
Iran, Islamic Republic of
باور کنید همینایی که الان ادعاشون‌میشه مارگون مختصه ایناست دو روز دیگه خودشون رو میکشن که انتقالی بگیرن وبه بویراحمد راه یابن .واقعا باید بویراحمد از غیربومی ها پاکسازی شود
عدالت
Iran, Islamic Republic of
الان ۵ ماه از اعلام نتایج میگذره اگر دیوان شکایت کرده بودن حتما الان به نتیجه می‌رسیدندفکر کنم یه جای کار اشکال داره و مستندات دفترچه ازمون مارگون بخش از شهرستان بویراحمد هست میخوان با فشار رسانه ای و تهدید و زور نمایندگان مجلس خودشون رو بکشن بالا
نماینده
Iran, Islamic Republic of
رییس شورای مارگون ؟ ازمون چه ربطی به شورای مارگون داره ؟ فکر کنم میخواد نماینده بشه از الان داره خودشیرینی میکنه یه متن رو یه کسی بهش داده و اونم دیکته کرده و میخواد مثل خودش بیاره بالا خدایا ما را خلاص کنه
فراسو
Iran, Islamic Republic of
اولا متن این خبر توسط خبرگزاری کبنا تهیه شده!!! و آقای بهشتی روی هیچ گونه اطلاعاتی در این باره که بخواد چنین موردی را اینگونه تحلیل کنه ندارد... و صرفا شاید با ایشان هماهنگی جهت درج نامشان در این خبر شده باشد!!!
دوما مطمئنا استانداری همه موارد را بررسی کرده و نیازی به دایه مهربان تر از مادر ندارد...
سوما در همونجور که در متن اگهی استخدامی اماده است... فرد بومی صرفا یه ضریب 1.4 را به خود اختصاص میدهد و شما جوری وانمود میکنید که فرد بومی حتی اگر نمره صفر بیاره باید قبول شده نهایی باشه!!! در حالی که چنین نیست!
و در ازمون استخدامی فرد غیر بومی از هر کجای کشور که باشه میتونه ثبت نام کنه که در صورت ثبت نام ضریب 1.4 به انها تعلق نمیگیره اما در صورت کسب نمره علمی میتواند به عنوان قبول شده نهایی انتخاب شود...
به هر روی از شما خبرگزاری محترم خواهشمندم از دامن زدن به چنین اخباری که باعث تشویش اذهان عمومی می باشد خودداری کنید و به وظیفه قانونی خود که همون ابراز واقعیت هاست بپردازید...
قانون
Iran, Islamic Republic of
تیک بومی زدن در مرحله اول اشکال نداره...فوقش سهمیش حذف میشه اما کسی مدرک جعل کرده میره زندان برادر
محمد
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز کل این مقاله یک حرف بیشتر نداره اینکه طبق بخشنامه و قانون بومی گزینی این ازمون که روی سایت سنجش موجود می باشد افرادی که هیچ گونه رابطه سکونتی(ده ساله) ، شناسنامه ای و تحصیلی با شهرستان مارگون ندارند و استشهاد محلی ارائه داده اند و استانداری هم میدونست و جلو آنها را نگرفت اقدام بشه و امتیاز اونها کسر بشه
مسعود
Iran, Islamic Republic of
اصلا دردفترچه ازمون شهرستان مارگون وجود نداره بخش مارگون جهت اطلاع
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما
دقیقا همینطور است
شخص ساکن شهرستان بویراحمد تیک شهرستان دنا را زده و با استفاده از این امتیاز به عنوان قبولی دنا اعلام گردیده و نفر دوم که نمره علمی و مصاحبه اش بیشتر است ، مردود شده است.
رضا
Iran, Islamic Republic of
ضمن تشکر ویژه از اقای بهشتی روی اولا لطف کنید به مردم شهرتون بفرمایید که چرا برای افراد غیر بومی فرم استشهاد بومی پر میکنن و در حق بچه های منطقه اجحاف میکنن،
دوما دوست عزیزی که پیغام گذاشتی مارگون جز بویراحمد بوده ولی بدان که مارگون سال ۹۸ از بویراحمد جدا شد و بعد هم در قانون بومی این ازمون گفته ملاک عمل تقسیمات سیاسی روز ثبت نام هست حتی اگه مارگون یک شب قبل از ازمون جدا میشد باز هم طبق این قانون شهرستان جداست
مجید
Iran, Islamic Republic of
اما فکرکنم دفترچه ثبت نام که مبنای قانون هست چیز دیگر نوشته و مارگون به عنوان بخش هست حتی تا جایی که اطلاع دارم هنوز بودجه اش از بویراحمد جدا نیست فقط اسمی شهرستانه
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...