تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : ۴۳۹۰۷۶
بر اساس ارزيابي وزارت كشور

فرمانداری ممسنی به عنوان فرمانداری برتر استان فارس انتخاب شد/ تجلیل از فرزند گچسارانی توسط استاندار فارس(+تصویر،حکم)

۸
۲
فرمانداری ممسنی به عنوان فرمانداری برتر استان فارس انتخاب شد/ تجلیل از فرزند گچسارانی توسط استاندار فارس(+تصویر،حکم)
کبنا ؛فرمانداري شهرستان ممسني با كسب رتبه عالي به عنوان فرمانداري برتر معرفي گرديد
به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان ممسني برابر ارزيابي انجام شده وزارت كشور  در سال ١٣٩٩ فرمانداري شهرستان ممسني با كسب رتبه عالي به عنوان فرمانداري برتر معرفي گرديد .
فرماندار ممسني اظهار کرد :هرساله تمامي فرمانداري هاي كشور بر اساس شاخص های ٨گانه  اختصاصی  وزارت کشور
شامل ارتقا امنیت پایدار داخلی
،توسعه مشارکت و نشاط سیاسی
،هماهنگی امور اجتماعی
،توسعه شهری و روستایی
،ارتقا مدیریت بحران
،هماهنگی امور اقتصادی
،برنامه ریزی و پشتیبانی
،ارتقا سلامت اداری٫مسئولیت پذیری و پاسخگویی در سه سطح شهرستاني و استاني و در نهايت كشوري مورد ارزيابي قرار مي گيرد .
داود ایوبی افزود :به منظور ارزيابي فرمانداري بر اساس دستورالعمل هاي سازمان امور اداري و استخدامي كشور سامانه اي طراحي و در مرحله اول بر اساس خود ارزيابي فعاليت هاي انجام شده در شاخص هاي مشخص شده و اسكن مدارك مورد نياز در سامانه مذكور اقدام مي نمايند .
ايوبي تصریح کرد:در مرحله دوم دفاتر و ادارات كل ستادي استانداري ها  با بررسي و ارزيابي مستندات ارايه شده فرمانداي ها نسبت به راستي آزمايي اقدام و نمره گذاري مي نمايند و توسط دفتر ارزيابي عملكرد و بازرسي و رسيدگي به شكايات استانداري نيز بررسي و به وزارت كشور ارسال مي گردد كه با بررسي و ارزيابي كارشناسان دفتر ارزيابي و مديريت عملكرد وزارت كشور نمره نهايي از مجموع ١٠٠٠نمره به فرمانداري ها داده مي شود .
رييس شوراي اداري شهرستان ممسني بیان کرد :با تشكيل كميته هاي كارشناسي و بررسي عملكرد فرمانداري و تعيين استراتژي هاي مناسب عملكردي روند روبه رشد را در سطح استان طي سال هاي اخير شاهد بودييم كه از درصد تحقق ٧٢/٣٨در سال ١٣٩٦ كه تقريبا رده هاي آخري در بين فرمانداري هاي استان را به خود اختصاص داده بود با اندكي  جهش به درصدتحقق ٧٤/٢٥ در سال ١٣٩٧  و اين درصد در سال١٣٩٨به  ٨٤/٨٩ برسد و با ادامه اين روند صعودي كه حاصل برنامه محوري بوده از مجموع امتيازات ١٠٠٠نمره اي فرمانداري شهرستان توانست به كسب ٩١٠/٣٦٥با كسب رتبه عالي عنوان رتبه برتر استان و كشور را به خود اختصاص دهد .
وي خاطر نشان کرد :در شاخص هاي كه فرمانداري ممسني موفق به كسب نمره كامل نشده در محور توسعه شهری و روستایی در شاخص نظارت بر نحوه برداشت ابهای زیرزمینی و عدم تجهيز چاهها به كنتورهاي هوشمند و هماهنگی امور اقتصادي  در شاخص پایش وضعیت سرمایه گذاری خارجی در شهرستان و
ارتقا سلامت اداری در شاخص مناسب سازی فضای اداری(آسانسور)بوده كه در اين شاخص ها نيز برخي محدوديت هاي مالي و مشكلات فعاليت هاي اقتصادي و معارضين محلي  و بروكراسي هاي اداري و عدم همراهي مطلوب  كه كار را براي فعالان اقتصادي و سرمايه گذاري در شهرستان با موانع جدي و تا حدود  زيادي فرار سرمايه گذاران داخلي و خارجي را باعث شده شامل مي شود .
ايوبي عنوان کرد :با شناسايي ضعف هاي عملكردي در شاخص هاي ذكر شده تلاش جمعي كاركنان فرمانداري و بخشداري هاي تابعه و ادارات شهرستان  در سال ١٤٠٠بر اين مبنا گذاري هدف گذاري شده كه هم چون سه سال اخير با رفع ضعف هاي موجود رتبه فرمانداري ودرصد تحقق اهداف كه نمره ارزشيابي سالانه فرماندار شهرستان محسوب مي شود در سال ١٤٠٠ ارتقا و روند صعودي آن ادامه داشته باشد .
ایوبی با تبريك اين موفقيت بزرگ به همه همشهريان و نخبگان ديار هميشه سرافراز ممسني بيان داشت :  اين موفقيت حاصل نگاه راهبردي و تلاش صادقانه كاركنان فرمانداري و ادارات  شهرستان بوده كه اميد است در تمامي شاخص هاي توسعه اي با همكاري همگان شاهد  اين مسير افتخار آفرين باشيم .
گفتنی است: داود ايوبي فرماندار ممسني در جشنواره شهيد رجايي سال ١٣٩٨نيز به عنوان فرماندار نمونه استان پهناور فارس معرفي  و دكتر رحيمي استاندار فارس با اهدا  لوح تقدير از وی قدرداني نمود.

خاطر نشان می سازد: داود ایوبی از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان گچساران می باشد که وی بخشدار مرکزی شهرستان گچساران و معاون فرماندار گچساران را در کارنامه درخشان خود دارد.
 
                  
 
نام شما

آدرس ايميل شما

بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
Iran, Islamic Republic of
خدمت برادر ارزشی وولای جناب اقای مهندس داوود ایوبی کشکولی انتخاب شایسته جنابعلی را به عنوان فرماندار نمونه استان فارس وکشور توسط وزارت محترم کشور از صمیم قلب تبریک عرض مینمایم واز خداوند منان ارزوی موفقیت برای خدمت به مردم استان فارس عللخصوص شهرستان نوراباد ارزمندم
Iran, Islamic Republic of
سلام اقاي بهزادي عزيز از لطف و بزرگواريتان بي نهايت سپاسگزارم ارادتمند حضرتعالي و مردم عزيز ديل هميشه سرافراز هستيم
حسینی رییس شورای میرسالار
Iran, Islamic Republic of
درودتان باد
Iran, Islamic Republic of
سلام از اطف و مخلت و بزرگيتان بي نهايت سپاسگزارم
Iran, Islamic Republic of
تبریک به جناب مهندس ایوبی
Iran, Islamic Republic of
سلام ار لطف و بزرگواري و محبتتان بي نهايت سپاسگزارم
عیسی نورمحمدی
Iran, Islamic Republic of
باعث افتخار ترک زبانان
عیسی نورمحمدی
Iran, Islamic Republic of
باعث افتخار ترک زبانان
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...
‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

اصولگرایان که قدرت را در حاکمیت میان خود تقسیم کرده‌اند، گویی فراموش کرده‌اند اکنون آنها ...