_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> به وضع موجود باید معترض باشیم و هستیم / ایران خیلی بزرگ و عزیز است؛ این کشور بزرگتر از یک جمع دو سه نفره است - کبنانیوز
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۴۳۳۸۵۱
واکنش سیدحسن خمینی به محدودیت‌های تازه برای کاندیداهای ریاست جمهوری:

به وضع موجود باید معترض باشیم و هستیم / ایران خیلی بزرگ و عزیز است؛ این کشور بزرگتر از یک جمع دو سه نفره است

۶
۰
به وضع موجود باید معترض باشیم و هستیم / ایران خیلی بزرگ و عزیز است؛ این کشور بزرگتر از یک جمع دو سه نفره است
کبنا ؛سیدحسن خمینی در واکنش به محدودیتهای اعمال شده برای حضور نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ایران بزرگتر از یک جمع دو سه نفره است. به گذشته خودمان افتخار می‌کنیم؛ به شرایط جاری معترضیم اما به آینده امیدواریم.
سیدحسن خمینی در واکنش به محدودیتهای اعمال شده برای حضور نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ایران بزرگتر از یک جمع دو سه نفره است. به گذشته خودمان افتخار می‌کنیم؛ به شرایط جاری معترضیم اما به آینده امیدواریم.
به گزارش «انتخاب»؛‌ وی افزود: به وضع موجودمان باید معترض باشیم و هستیم. کشور ما خیلی بزرگ است، یعنی تمدن این کشور، گذشته این مملکت، ایران خیلی بزرگ است خیلی عزیز است. حدش، حد یک نفر و دو نفر و سه نفر نیست. جمع ملیت با دیانت ما یک کار بزرگی کرده است.
 
سیدحسن خمینی بیان کرد: به نظر من ما واقعا تردید نباید بکنیم، به گذشته خودمان باید افتخار کنیم و می کنیم. به وضع موجودمان باید معترض باشیم و هستیم. البته باید به آینده امیدوار باشیم، نه امید واهی و باید همت کنیم.

https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000433/nf00433851-1.jpeg
نام شما

آدرس ايميل شما

جواد
Romania
ماهم به وضع شما و مواضع سیاسی مغایر با اندیشه های امام معترضیم اما به آینده امیدواریم.
سعادت کرمی
Iran, Islamic Republic of
سید محترم
یادگار یادگار امام بهتر نیست از کاخی که برای امام ساده زیست در کشوری که بیش از ۶۰ درصد مردم دارند با حداقل ها صورت خودشون را سرخ نگه میدارند درست کردند توبه کند.
سید محترم بهتر نیست به خاطر حمایت از یک طیف خاص که ۳۲ سال مملکت دستش بود از مردم معذرت خواهی کند.
سید محترم بهتر نیست که به فکر ابروی ان امام باشرف باشد البته پسر نوح نتوانست از وحیانی بودن نوح نبی خللی ایجاد کند توصیه میکنم قبل از غرق شدن دست به دامن حق و عدالت شوید و از عملکرد مغرضانه دست بردارید تاکه شاید توسط خشم خدا غرق نشوید.

یادگار یادگار راستی مواظب یادگار یادرگار یادگار امام رحمت الله علیه باشید یا پسوند خمینی را که عاریه ای میباشد در پس اسم خود و فرزند محترمتان بردارید.
چطور شده که تمام کسانی امثال نهضت ازادی که مورد غضب امام بودند الان پشت سر شما سنگر گرفتند

حرف بسیار است قدر آرامتر شاید زود دیر بشه.
حرف نزنی سنگینتری
ولایت فقیه
Iran, Islamic Republic of
واقعا امام و حاج احمد آقا اگر بدانن که مواضع سبک زندگی و عملکرد تو بعد از آنها اینگونه است و این طور بگویم بهتر است تا الان همصدا و همسو با جریان لیبرال بوده ای و به نوعی بازیچه دست امثال خاتمی هاشمی بوده ای تاالان. واقعا متاسفم که داری وارد فتنه ای جدید میشی
Iran, Islamic Republic of
این فقط نامش از خانواده امام هست حرفاش بر خلاف نظر امام است
معترض به سخن ناحق
Iran, Islamic Republic of
چرا متن ما را نزاشتی
United States
خود کرده را تدبیر نیست ، وضع موجود مولود وجود شما ها نیست !
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...