تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب : ۴۳۱۵۵۲
در گفت‌وگو با خبرنگاران مطرح شد

پیام ریحان محمدپور برای هوادارانش / از ایده‌های رفقا برای بهبود وضع مردم بهره می‌برم

۴
۰
پیام ریحان محمدپور برای هوادارانش / از ایده‌های رفقا برای بهبود وضع مردم بهره می‌برم
کبنا ؛ریحان محمدپور کاندیدای انتخابات میاندوره حوزه انتخابیه گچساران و باشت که توانست با ورودش به این عرصه نظر مردم و گروه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را به خود جلب کند، او می‌گوید: «همه نامزدهای انتخابات برای من و دوستانم مورد احترام هستند و دوست داریم تا همیشه با آنها دوست باشیم و به امید خدا پس از انتخابات در صورت پیروزی بنا دارم از ایده‌های این رفقا در بهبود وضعیت مردم بهره ببرم.» محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگاران به هوادارانش پیام داده که اگر همت کنید، اعتماد مردم را کسب می‌کنیم.
به گزارش کبنا، در ادامه گفت‌وگوی او را با خبرنگاران می‌خوانید:
جناب محمدپور، خیلی‌ها شاید در بدو ورود و اعلام حضور شما این تصور رو داشتند که شما رقیب جدی نباشید و حمایت خاصی از شما صورت نگیرد، اما در این سه، چهار ماه تصاویر نشست‌های انتخاباتی شما و اعلام حمایت‌های متنوع از شما باعث شده امروز دیگر چنین تصوری راجع به شما نباشد و حتی پدیده انتخابات شناخته شوید، دیدگاه شما چیست؟
بنام خداوند خالق هستی و با درود وسلام خدا به روح پاک شهدای عزیز، امام خمینی (ره) و سلامتی مقام معظم رهبری حقیر از آغاز به این مهر و محبت مردم عزیزمون نسبت به فرزند کوچک خودشان ایمان و باور داشتم. و همین ایمان هم بود که سبب شد تا پا به این عرصه انتخابات پیچیده بگذارم. و آرزو دارم به امید پروردگار با تداوم مهر مردم بزرگوار و عزیزمون پس از کسب رأی لازم بتوانم در مجلس شورای اسلامی خادم لایقی برای مردمم باشم.
آیا در ماه‌های باقی مانده تا انتخابات همچنان شاهد جلسات پربار و حمایت‌های گسترده از شما خواهیم بود؟
بله ان شاء الله، البته این بستگی دارد به تداوم مهر و محبت مردم عزیزمون به فرزند کوچک خودشان. و اینکه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با همت دوستان هوادار، به امید خدا بتوانم بیشتر خدمت مردم عزیزمون برسم.
تاکنون شاهد حاشیه خاصی یا تنش بین کمپین انتخاباتی شما به رقیبان نبوده‌ایم، آیا همین روند ادامه خواهد داشت؟
قطعاً مشی و مرام ما همین بوده و خواهد بود. مگه میشه که هم باهم درگیر باشیم هم به مردم خدمت کرد همه نامزدهای انتخابات برای من و دوستانم مورد احترام هستند و دوست داریم تا همیشه با آنها دوست باشیم و به امید خدا پس از انتخابات در صورت پیروزی بنا دارم از ایده‌های این رفقا در بهبود وضعیت مردم بهره ببرم.
 شاید برخی بگویند اگر محمدپور ده بررگ منتقد وضع فعلی و گذشته است چرا نقدهای علنی‌تری را نسبت به نمایندگان و مسئولان سابق و اسبق بیان نمی‌کند، دیدگاه شما چیست؟
 کی گفته است برای بیان نقد حتماً می‌بایست سر و صدا و چالش درست کرد؟ مشی و مرام من اینگونه نیست و نخواهد بود و از دید من نه همه گذشته و اکنون بد بوده و هست و نه ایده آل. قطعاً برخی کارها اشتباه بوده که بایست با تدبیر و خرد جمعی مخصوصاً هم فکر با افراد متخصص و کارشناس و جامعه علمی منطقه که کم نیستند، آنها را اصلاح کنیم. ولی کارهای خوب را هم باید دید و گفت و حمایت کرد.
 پیش بینی شما از نتیجه این انتخابات (میان دوره‌ای) چه خواهد بود؟
برای پیش بینی هنوز زود است. ولی اگر دوستان و هواداران همچنان بتوانند با همت عالی و پر انرژی تر در کنارم ایده‌ها و باورهای که دارم مرا به مردم شریف حوزه انتخابیه معرفی کنند به امید خدا می‌توانیم در کسب اعتماد و رأی مردم اول شویم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سلام ولی خیلی امیدداری زهی خیال باطل
صادق
Romania
آقای محمدپور حداکثر رای او کمتر از ۴ هزار رای میباشد. بین ۳ تا ۴ در حالت خوبین .
Iran, Islamic Republic of
مهلی احترامش کردی دو تا صفرشه زیاد گفتی
مهدی
Iran, Islamic Republic of
بخدا داخل روستای خوت هم ۶تا رای نیاری دایی بیخیال وابو او پرچ آبرویی هم داری بر باد نده
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...
(تصاویر) مسجدی که ۹۹ گنبد دارد

(تصاویر) مسجدی که ۹۹ گنبد دارد

مسجدی با ۹۹ گنبد در شهر ماکاسار مرکز استان سولاوسی جنوبی اندونزی واقع شده است که با طراحی ...
خاطره بد بورس از دخالت

خاطره بد بورس از دخالت

ریزش‌های اخیر بورس باعث شده که طرح تحقیق و تفحص از بازار سرمایه در دستور کار مجلس قرار ...