تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۹
کد مطلب : ۴۳۰۱۰۸
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

هدیه ویژه معاون رئیس جمهور به مردم کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر/ نوبخت با ۱۰ خواسته اقتصادی کلانتری موافقت کرد

۳
۰
هدیه ویژه معاون رئیس جمهور به مردم کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با ۱۰ خواسته اقتصادی استان موافقت کرد.
 به گزارش کبنا، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
 علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد استاندار را در این دیدار همراهی کرد و در ابتدای نشست گزارشی از آخرین وضعیت اعتبار و تخصیص اعتبار طرح‌ها و پروژه‌های استان ارائه کرد.
 کلانتری در این نشست از افزایش سهم استان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ کشور، احداث منازل روستائی، پروژه‌های ملی و استانی، توجه به زیرساخت‌ها و عمران شهری و روستائی و توجه دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بحث توسعه استان تقدیر کرد.
 گفتنی است کلانتری در این دیدار ۱۰ خواسته اولویت دار استان به همراه گزارشی از اهمیت هر کدام از این پروژه‌ها را مطرح کرد.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار موافقت معاون رئیس جمهور با عملیاتی شدن این پروژه‌ها شد و گفت: موافقت با این طرح‌ها هدیه‌ای به مردم غیرتمند و شایسته استان در آستانه دهه فجر است.
 کلانتری افزایش سقف اعتبارات استان کهگیلویه و بویراحمد به میزان ذکر شده در گزارش، افزایش تخصیص اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان تا سقف کامل بویژه تخصیص نقدی پروژه‌ها از محل استانی، توازن، نفت و ارزش افزوده، موافقت استفاده از ظرفیت ماده (۵۶) قانون الحاق به منظور تسریع در عملیات اجرایی تأمین آب شرب صنعت و کشاورزی دشت‌های امامزاده جعفر (ع)، خان احمد، لیشتر، باشت و دشت مور و ساماندهی رودخانه‌های باشت و دیل، نیمدور، نازمکان، آرو و سرتیپ آباد با کد (۱۳۰۷۰۰۲۲۳۵)، تخصیص اعتبار پل ارتباطی (پل چهارم بشار، تخصیص اعتبار لازم برای احداث پارک امید شهر یاسوج، تخصیص اعتبار لازم برای ساماندهی ورودی‌های شهر دهدشت، تأمین و تخصیص اعتبار تصفیه خانه اضطراری آب شرب، تأمین و تخصیص اعتبار لازم برای توسعه و تجهیز فرودگاه‌های یاسوج و گچساران به منظور افزایش حجم عملیات‌های پروازی به مشهد و کیش و موافقت با افزایش احداث منازل روستائی ۹ شهرستان استان بعد از تکمیل ۳۵۰۰ واحد مصوب دهه فجر ۱۳۹۸ را ۱۰ خواسته استان عنوان کرد.
 استاندار خاطر نشان کرد: ۳۵۰۰ واحد مصوب سال گذشته تا پایان سال تکمیل و به مردم تحویل داده می‌شود.
  وی گفت: مردم استان انتظار توجه خاص به کهگیلویه و بویراحمد را دارند.
 محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور نیز در این نشست ضمن قدردانی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: باتوجه به تاکیدات رئیس جمهور استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان‌هایی است که همه دولت مأموریت داریم با همه توان به توسعه و پیشرفت آن کمک کنیم.
 وی با این خواسته‌ها موافقت کرد و گفت: در فرصت مناسب به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند.
 نوبخت تاکید کرد: هر کمکی که لازم باشد و بتوانیم بر اساس وظیفه برای مردم ولایتمدار استان انجام می‌دهیم.
 وی از حساسیت و جدیت مدیریت استان در پیگیری مسائل و مشکلات کهگیلویه و بویراحمد قدردانی کرد.
 نوبخت ضمن آرزوی موفقیت برای شهابی نسب خواستار تلاش مداوم و پیگیری مستمر وی در خصوص سازمان و مردم استان شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

چنگلوا
Iran, Islamic Republic of
طرح بزرگ و مادر طرح آبرساني به دشتهاي حومه غربی دهدشت چه شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
طرحی که مشکل کهگیلویه وقتی کل استان حل میکند در لیست پروژه استاندار نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرستار
Iran, Islamic Republic of
طرح اب رسانی از مارون به دهدشت غربی و سد ابریز جهت دهدشت شرقی و دشت کلاچو و چرام و دهدشت چی ، تا الان عملکرد جناب موحد در این حوزه چی بوده
تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم

تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیریم

در سال‌های اخیر درآمدهای ارزی دولت به‌واسطه محدودیت‌های تحریم و همچنین شیوع کرونا افت ...
بازی مجلس با «معیشت» مردم

بازی مجلس با «معیشت» مردم

«معیشت مردم»؛ این اسم رمز اختلافات این روزهای پاستور و بهارستان بر سر لایحه بودجه 1400 ...
(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

نماینده سبزوار در مجلس با انتشار یک ویدئوی دو دقیقه‌ای از سربازی که مانع ورود بدون مجوز ...