تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۴۲۹۱۵۷
یادداشت ارسالی؛

مواضع «تاجگردون» باید صریح و شفاف باشد

۵
۰
مواضع «تاجگردون» باید صریح و شفاف باشد
کبنا ؛وحید صادقی فعال سیاسی گچساران در مطلبی پیرامون شفاف سازی مواضع مسئولان در خصوص مناسبت‌های مختلف، نوشت: «مواضع «ساسان تاجگردون» در هر پست، مقام و جایگاهی باید روشن، صریح و شفاف باشد.
 طی روزهای اخیر کاندیدای شاخص احتمالی انتخابات میان دوره‌ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت با انتشار بیانیه، تصاویر و کلیپ در صفحه‌های رسمی خود و فضای مجازی ضمن گرامیداشت ۹ دی، فتنه سال ۸۸ را محکوم کردند.
 حاج عبدالرحیم رحیمی، سید قدرت الله حسینی و علیمراد جعفری از جمله کاندیدای احتمالی شاخصی هستند که این فتنه را محکوم کردند. 
اما نکته قابل توجه این است که ساسان تاجگردون که به گفته هوادارانش شاخص‌ترین کاندیدای انتخابات میان دوره‌ای حوزه انتخابیه‌ی گچساران و باشت است و به فاصله‌ی کمی بعد از رد اعتبارنامه‌ی برادرش «غلامرضا تاجگردون» در مجلس یازدهم شروع به فعالیت در این حوزه انتخابیه‌ی را نموده همچون برادرش که هیچگاه فتنه‌ی سال ۹۹ را محکوم نکرد خود نیز هیچگونه پیامی جهت گرامیداشت روز ۹ دی و محکومیت فتنه‌ی ۹ دی در صفحه رسمی شخصی و فضای مجازی منتشر نکرد.
 چگونه است که حامیان ساسان تاجگردون تمامی فعالیت‌ها و نشست‌های وی با مردم را که حتی در دورترین نقاط شهرستانهای گچساران و باشت سکونت دارند را به صورت گسترده بازنشر می‌دهند ولی در سالروز گرامیداشت روز مهمی همچون ۹ دی سکوت اختیار می‌نمایند؟
 چگونه است که وقتی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در اولین دیدار فصل جدید و بازی خانگی موفق به برتری می‌شود ساسان تاجگردون اقدام به انتشار پیام تبریک به تیم نفت و گاز و هوادارانش در صفحه شخصی خود می‌کند اما روز و گرامیداشت مهمی همچون ۹ دی را به فراموشی می‌سپارد.
 جای سؤال است امروز پس از گذشت یازده سال از فتنه سال ۸۸ هنوز افرادی که خود را انقلابی می‌دانند و می‌نامند در مقابل این فتنه دشمن شاد کن سکوت اختیار کرده‌اند.
 چرا افرادی که خود را دلسوز نظام می‌دانند، امروز پس از آگاهی از اهداف و مقاصد شوم سران فتنه و فتنه گران هنوز سکوت اختیار کرد اند؟
نام شما

آدرس ايميل شما

زنبور
United Kingdom
فتنه نهم دی را آحاد مردم شهید پرور ایران در سال ۸۸ محکوم کردند ودر تاریخ واذهان نبت شده است
روزبه
Iran, Islamic Republic of
اصلا شما تو این سالها یه مورد را بیان کنید که این حضرات اقدامات دشمنان انقلاب را محکوم کرده باشند؟؟؟اینها کلا سیاست خارجیشون سکوت و انفعال در مقابل دشمن هست.. و در بعضی مواقع هم رضایت خاطر از اقدامات دشمن هست!!!
Sosan
Iran, Islamic Republic of
حکومت موروثی و خانوادگی در گچسا ران

باید برای همیشه این را از شهر پااااک کرد

در گچساران اصلاح طلب ناااب و چ آتیشه هستن

در یاسوج و تهران‌ میشن اصول گرای ناااااب

متاسفم
Iran, Islamic Republic of
متاسفم
خورزو
Iran, Islamic Republic of
ای بابا دلت خوشه
اینها خودشان
پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی پیشنهاد اعدام سلطانِ واکسن کرونا را مطرح ...
ارتباط سردار با بزرگان اصلاح‌طلب

ارتباط سردار با بزرگان اصلاح‌طلب

جهانگیری در این گفت‌وگو همچنین درباره رابطه سردار با آیت‌الله هاشمی گفت: «ایشان با آقای ...
خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

در منطقه راج شاهی بنگلادش اعضای یک خانواده دارای یک تفاوت ژنتیکی نادر هستند و آن نداشتن ...