تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۴۲۸۱۵۲
نماینده بندرعباس خطاب به رئیس‌جمهور؛

حمله عجیب یک نماینده مجلس به رئیس جمهور / آقای روحانی شما با کرونا نمی‌میرید! / مرگ در حین خدمت توفیق می‌خواهد + فیلم

۱۰
۱
آقای روحانی شما با کرونا نمی‌میرید! / مرگ در حین خدمت توفیق می‌خواهد + فیلم
کبنا ؛جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه، 12 آذرماه) به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ساعت 8 و 2 دقیقه و با حضور بیش از دو سوم نمایندگان آغاز شد.
به گزارش کبنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، ضمن حاضر نشدن در صحن مجلس شورای اسلامی و شرکت نکردن در جلسه هیات دولت با اشاره به ارائه لایحه بودجه به مجلس گفت: علاقه‌مند بودم مانند روال گذشته سخنان امروزم در خانه ملت خطاب به مردم و نمایندگان بیان کنم، حاضر نشدن من در مجلس شورای اسلامی صرفا به دلیل ستاد کرونا و دستور ستاد ملی کروناست. همه موظف هستیم دستوراتی که ستاد ملی مقابله با کرونا برای سلامت جامعه صادر می‌کند به عنوان وظیفه قانونی و حداقل وظیفه شرعی اجرا کنیم.

بیشتر بخوانید:

    برای رعایت پروتکل‌ها به مجلس نرفتم     

 احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در بخشی از نطق میان دستور با اشاره عدم حضور حسن روحانی در صحن مجلس گفت: بودجه سال ۱۴۰۰ در حال رسیدگی است انتظار این بود که رئیس جمهور در مجلس حضور پیدا کند ولی متاسفانه به علت ترس از بیماری کرونا حضور نیافت.
مرادی با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور در صحن علنی ادامه داد: این گونه حرکت‌ها توهین به ۸۵ میلیون جمعیت ایرانی است؛ آقای رئیس جمهور مطمئن باشید با کرونا نمی‌میرید چرا که مرگ در حین خدمت توفیق می‌خواهد. حتما سرگذشت شهدای گرانقدر همچون شهید رجایی، باهنر، حاج قاسم سلیمانی دانشمندان هسته‌ای، شهید بهشتی و شهدای سلامت و امثال آنها را بررسی کنید و سرنوشت حاکمان خائن به مملکت را هم. انتخاب با خود شماست اگر می خواهید این شعر شامل حال شما نباشد؛ عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عرض خود میبری و زحمت ما میداری. 

    
(فیلم) حمله احمد مرادی به روحانی در صحن علنی
 
متن کامل اظهارات نماینده بندر عباس به شرح زیر است؛
دولت صدای تخریب آلونک خانواده مظلوم بندرعباسی را نشنید
نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس گفت: موضوع تخریب آلونک متعلق به یک زن سرپرست خانوار بندرعباسی توسط شهرداری به کل دنیا مخابره شد؛ چطور دولت صدای این خانواده مظلوم را نشنید؟
احمد مرادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 12 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت: شهادت مظلومانه شهید "محسن فخری زاده" دانشمند به نام جمهوری اسلامی را محضر مقام معظم رهبری و امت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.
 نماینده بندرعباس، قشم ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس افزود: دشمنان قسم خورده بدانند که با این اقدامات مذبوحانه خود نمی‌توانند جلوی اراده و اعتقاد مردم ایران در رسیدن به اهداف متعالی خود را بگیرند و منتظر عواقب شوم این گستاخی باشند.
 نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: موضوعی که طی روزهای گذشته در رسانه‌ها و فضاهای مجازی مطرح شد و دل تمامی انسان‌های آزاده را به درد آورد، تخریب آلونک متعلق به یک زن سرپرست خانوار بندرعباسی توسط شهرداری بود.
 وی ادامه داد: خدای متعال صدای ضجه‌های این کودک بینوا را شنید و به کل دنیا مخابره کرد؛ سؤال اینجاست که چطور دولت صدای خانواده مظلوم را نشنید؟ چرا وزیر کشور که مسئولیت مستقیم دارد در این موضوع هیچ عکس العملی از خود نشان نداد؟ چرا اجازه داده شد که عواملی دست به کار شوند و زندگی شخصی این خانواده را مورد کنکاش قرار دهند تا به ناحق این زن بی پناه را فرصت طلب جلوه دهند.
 مرادی در ادامه مطرح کرد: همه می‌دانیم فرصت‌طلب کسانی هستند که آپارتمان‌های بلندمرتبه می‌سازند و حقوق شهرداری را هم پرداخت نمی‌کنند، اما مدعی سهم‌خواهی بیشتر هستند.
 عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان ادامه داد: این موضوع در هر کشوری اگر اتفاق می‌افتاد، حداقل بالاترین مقام مسئول در سطح ملی استعفا می‌داد، اما در بندرعباس آقایان آنقدر شیفته خدمت به مردم شدند که حاضر نیستند با صندلی شهرداری خداحافظی کنند.
 دولت گزارش دهد کدام بخش از مشکلات مردم را بهبود بخشیده است
 وی با بیان اینکه متاسفانه در دولتی که به اصول قانون اساسی توجه نمی‌شود، ضعیفان ضعیف‌تر و حقوق آنها پایمال‌تر می‌شود، ادامه داد: دولت گزارش دهد کدام بخش از مشکلات مردم را اصلاح کرده و بهبود بخشیده است؛ وضعیت ارز و طلا، قیمت و کیفیت خودرو، اشتغال، مسکن و معیشت مردم کدامیک؟ این دولت با اهمال کاری‌های خود کار دولت بعدی را با چالش جدی روبه‌رو کرده است.
 مرادی تاکید کرد: مردم انتظار دارند این مجلس انقلابی حداقل رئیس‌جمهور را به صحن علنی کشانده و وی را وادار به پاسخگویی کنند.
 آن‌هایی که باید پاسخگوی عملکرد خود در منطقه آزاد قشم باشند به تکاپو افتاده‌اند
 نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خاطرنشان کرد: مشکلاتی زیادی است که مردم در استان هرمزگان سالیان سال با آن مواجه هستند، این استان بزرگترین و مهمترین پالایشگاه‌ها، بنادر صنایع، مناطق آزاد تجاری دارد و سهم مردم استان از این فرصت‌ها فقط و فقط آلودگی، افزایش نرخ بیکاری، افزایش آمار تصادفات منجر به مرگ و میر و افزایش مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی است.
 مرادی اظهار کرد: در این جلسه می‌خواهم از حسن اعتماد شما نمایندگان بزرگوار در اجازه تحقیق تحقیق و تفحص از منطقه آزاد قشم تشکر می‌کنم؛ آن‌هایی که بایستی پاسخگوی عملکرد خود در منطقه آزاد قشم باشند به تکاپو افتاده‌اند و با جمع کردن امضا و تشکیل جلسات متعدد، وامصیبتا سر می‌دهند که مجلس قصد دارد خواب آنها را آشفته کند.
 این نماینده مردم در مجلس با اشاره به بودجه 1400، مطرح کرد: بودجه سال ۱۴۰۰ در حال رسیدگی است انتظار این بود که رئیس جمهور در مجلس حضور پیدا کند، ولی متاسفانه به علت ترس از بیماری کرونا حضور نیافت.
 مرادی با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور در صحن علنی ادامه داد: این گونه حرکت‌ها توهین به ۸۵ میلیون جمعیت ایرانی است؛ آقای رئیس جمهور مطمئن باشید با کرونا نمی‌میرید، چراکه مرگ در حین خدمت توفیق می‌خواهد. حتماً سرگذشت شهدای گرانقدر همچون شهید رجایی، باهنر، حاج قاسم سلیمانی دانشمندان هسته‌ای، شهید بهشتی و شهدای سلامت و امثال آنها را بررسی کنید و سرنوشت حاکمان خائن به مملکت را هم. انتخاب با خود شماست اگر می‌خواهید این شعر شامل حال شما نباشد؛ عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری./
 
نام شما

آدرس ايميل شما

شاهد
Iran, Islamic Republic of
مردن مبارک ده درصدی ها عملکرد این مجلس‌ آسایش ماست هههههههه شکرت خدا
Iran, Islamic Republic of
چقد روحانی رئیس جمهور خوبیست که اینقدر شما ازاد هستید که بهش توهین کنید
عععع
Iran, Islamic Republic of
واقعاً روحانی مرد بزرگی است که محل نذاشت به مجلس 10درصدی مگه به جز بلوف و داد الکی هم مجلس کاری کرده این مجلس نماینده‌ی مردم نییت
Iran, Islamic Republic of
سلام دوران روحانی تمام شد فرزندان ملت تصمیم می گیرند نه دولت غربگرا
سید حسن
Iran, Islamic Republic of
واقعا به اینا هم میگن نماینده مجلس یازدهم فقط توهین به همه میکنن جناب رئیس جمهور در حد شماها نیست که بساد تو‌مجلس ۱۰ درصدی بخواد جواب سوالاتتونو بده شماها فقط داریت نفاق درست میکنید
سعید
Iran, Islamic Republic of
واقعا آدم به عقل نمایندگان این دوره شک می‌کنه خب اگر شخص اول سیستم اجرایی کرونا بگیره میدونی چه تبعاتی داره؟ خدا انشالله فهم و درک بهتون بده از روزی اومدین یک کار عاقلانه تو مجلس نکردین
اهورا
Iran, Islamic Republic of
جناب روحانی باید به درگاه خداوند شاکر باشد که اینچنین منتقدانی دارد
پژمان
Iran, Islamic Republic of
اگه شما ندیدی همین اقا بعد از پایان مجلس به جرم اختلاس و جرمایه دیگه محاکمه نشد..مجلسم شده شعار.چیزی تو شعار دادنتون نیست..ب عملههههه..از وقتی این مجلس تشکیل شده فقط سنگ اندازی میکنه
معلومه دیگه یه مشت معلم بازنشستن
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
جنابعالی منتخب یک شهرستان هستی و آقای روحانی منتخب یک کشور
پس شایسته است که پایت را به اندازه گلبمت دراز کنی و به انتخاب یک کشور توهین نکنی جناب گمنام
Iran, Islamic Republic of
والا ضربه اي كه بعضي افرادو شما نمايندگان اصولگرا به انقلاب ميزنيد افراد صدانقلاب هم نتونستند بزنند . الان بحث نظام و انقلاب هست وهمه در يك كشتي هستيم به دنبال درست كردن هستيد يا به دنبال ورانداختن؟؟؟ با خودتان چند چند هستيد
بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

با شروع ویروس کرونا مسائل متعددی گریبانگیر زندگی روزمره مردم شده، مشکلات اقتصادی و معیشتی ...
«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

بايا، شبکه فروش کالا و خدمات است، ده‌ها نمونه ديگر آن در کشور درحال فعاليت هستند. اين ...
فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

سال‌هاست کارکرد اصلی مجلس دخالت در برخی انتصابات مدیریتی است که این انتصابات برای نمایندگان ...