تاریخ انتشار
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۴۲۷۹۶۶
سرپرست زندان های استان خبر داد:

راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی قضایی در زندان های کهگیلویه وبویراحمد

۰
راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی قضایی در زندان های کهگیلویه وبویراحمد
کبنا ؛
منصور بیژنی سرپرست زندان های استان از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی قضایی با همکاری دادگستری کل استان در زندان های استان خبر داد.
به گزارش کبنا نیوز؛ سرپرست زندان های استان امروز 7 آذرماه در گفت و گو با خبرنگار کبنا افزود: سامانه الکترونیک قضایی یکی از برنامه‌های تحولی قضایی برای استفاده از فناوری‌های نوین در زندان‌ها است که موجب ارتقای امنیت و آرامش هر چه بیشتر و کاهش آسیب در زندان‌ها می‌شود.
وی با تقدیر از رئیس کل دادگستری و معاونت فن آوری دادگستری استان به جهت همکاری، مساعدت و همراهی جهت بهره برداری و راه اندازی این سامانه افزود: این سامانه با هدف سرعت در رسیدگی به پرونده‌های زندانیان به مجموعه‌های قضایی راه‌اندازی شده که این امر موجب کاهش آسیب و تبعات منفی ناشی از اعزام و بدرقه زندانیان به مجموعه قضایی می‌شود.
بیژنی ادامه داد: اداره کل زندان‌های استان کهگیلویه وبویراحمد تجهیزات مربوط را با همکاری معاونت فن آوری دادگستری استان در زندان های مرکزی، دهدشت و گچساران با ظرفیت ۵ کابین راه اندازی نموده است.
سرپرست زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته که فعلا برای ۶۰ درصد از موارد اعزام و بدرقه ها این سامانه راه اندازی شده است روزانه حدوداً ۲۰ مورد در این کابین ها دادرسی انجام و اعزام به دادگستری ها به حداقل رسیده است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها گفتند: این مسیر ...
جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

شکست استقلال برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر حواشی زیادی به‌ همراه داشته است....
دعوای بی‌وقت

دعوای بی‌وقت

استعفای ملک‌زاده از وزارت بهداشت آن‌هم با نامه‌ای سرگشاده و چکشی هرچند در این شرایط کرونایی ...