تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۴۲۷۵۷۴
بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

کشف و توقیف ۵ تن قند شکسته در گچساران

۰
کشف و توقیف ۵ تن قند شکسته در گچساران
کبنا ؛طی بازرسی کارشناسان اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد از سطح بازار شهرستان گچساران ۵ تن قند شکسته غیر استاندارد کشف و توقیف گردید.
به گزارش کبنا، بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه بازرسی‌ها از سطح بازار استان توسط کارشناسان به صورت مستمر انجام می‌گیرد، گفت: قند شکسته غیراستاندارد کشف شده توسط کارشناسان این اداره کل با نام تجاری نگین پسند و تولید کارخانه شهد آوران شهر سبز کازرون می‌باشد.
 مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به دلیل مصرف زیاد قندهای سفید توسط هم استانی‌ها، برخی از افراد سودجو نیز با سوءاستفاده از وضعیت موجود، به‌دنبال درآمدزایی از طریق عرضه محصولات غیر استاندارد و همچنین قند و شکر غیراستاندارد می‌باشند.
رحمتی تصریح کرد: اداره‌کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای اهداف سازمانی خویش تمام سعی و تلاش خود را برای انجام بهینه مسئولیت‌های محوله به کار بسته و همواره نظارت دقیق خود را بر تولید و عرضه کالاهای مشمول مقررات استاندارد اجباری انجام می‌دهد.

https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000427/nf00427574-2.jpg

وی ادامه داد: دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد و درج کد ده رقمی در زیر نشان ملی استاندارد، برای تولید فرآورده‌های مشمول مقررات استاندارد، اجباری می‌باشد.
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: چنانچه واحدهای تولیدی محصولات بدون کیفیت و فاقد استانداردهای لازم تولید کنند بنا بر مقررات مصرحه در قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، با برخورد قضایی اعم از جریمه نقدی و حبس مواجه می‌شوند.
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم استانی‌های عزیز برای اطمینان از صحت علامت استاندارد کالاها و نشان ملی استاندارد، می‌توانند کد ده رقمی درج شده را به سامانه پیامکی (۱۰۰۰۱۵۱۷) ارسال کرده و از اصالت علامت استاندارد محصول مورد نیاز خود آگاهی یافته و مطمئن شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

واکنش حقوقدانان به اظهارات جلیلی درباره برجام

واکنش حقوقدانان به اظهارات جلیلی درباره برجام

مذاکره کننده سابق هسته ای در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد در یکی از این پیام های ...
رضا ضراب در خانه امن اف‌بی‌آی | مافیای کاسبان تحریم با شیپور هم شناسایی نمی‌شوند

رضا ضراب در خانه امن اف‌بی‌آی | مافیای کاسبان تحریم با شیپور هم شناسایی نمی‌شوند

غلامحسین دوانی معتقد است: در ایران با وجود تصویب قانون سوت‌زنی اما هنوز عدم اعتماد افراد ...
آقای وزیر! از کدام مردم حرف می‌زنید؟

آقای وزیر! از کدام مردم حرف می‌زنید؟

مردمی که به سختی و یا قرض کردن ماه را به پایان می‌رسانند و به قول معروف صورتشان را با ...
فایل های مرتبط