تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸
کد مطلب : ۴۲۶۵۴۱
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد:

صدا و سیما اصلی‌ترین مؤلفه در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ عامه است

۰
صدا و سیما اصلی‌ترین مؤلفه در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ عامه است
کبنا ؛فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز استان با بیان اینکه برنامه‌های مختلف رسانه ملی و شبکه استانی دنا، در ارتقاء فرهنگ عمومی مردم تأثیرگذار بوده گفت: صدا و سیما اصلی‌ترین مؤلفه در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ عامه است.
 
به گزارش کبنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد ً کیقباد مصطفایی ً فرمانده انتظامی استان به همراه برخی از مسئولان ارشد انتظامی استان با دکتر امیر رئوف مدیرکل صدا و سیما و برخی از معاونان وی دیدار کرد.
 این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد از تعامل خوب و سازنده شبکه استانی دنا با نیروی انتظامی ابراز خرسندی کرد و گفت: نتیجه این تعامل سازنده، آموزش شهروندان، ارتقاء سطح آگاهی عمومی و پیشگیری از وقوع جرم در استان بوده است.
 مصطفایی با اشاره به اینکه یکی از مولفه‌های اصلی قدرت حکومت‌ها ابزار رسانه به عنوان قدرت اثرگذار در شکل دهی افکار عمومی، انتقال پیام و ایجاد امنیت در درون و بیرون مرزها است افزود: تولیدات صدا و سیما به شایستگی توانسته مکمل و تقویت کننده اقدامات پلیس در تأمین امنیت شهروندان، پیشگیری از وقوع جرم و کنترل آسیب‌های اجتماعی باشد.
 این مقام مسئول با بیان اینکه هفته ناجا فرصت مغتنمی است که بتوانیم توانمندی‌ها، چهره مقتدر و مهربان پلیس را به شهروندان نمایش دهیم و مشارکت آحاد جامعه را به پلیس جلب کنیم و در این راستا هیچ ابزار و عاملی موثرتر از رسانه ملی در به نمایش گذاشتن توانمندی‌های پلیس و مشارکت مردم وجود ندارد.
 وی افزود: ظرفیت رسانه استانی بهترین فرصت فرهنگ سازی برای همه دستگاههای اجرایی است و الگوسازی، فرهنگ سازی و آموزش عمومی بدون استفاده از این ظرفیت غیر ممکن است.
مصطفایی تصریح کرد: رسانه ابزاری بسیار مؤثر در آموزش، هوشیاری جامعه و بستر مناسب در راستای کاهش جرائم است و نقش موثری در تسهیل ارتباط بین پلیس و مردم دارد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به در پیش رو بودن هفته ناجا و شعار (با هم برای امنیت و سلامت) اشاره کرد و گفت: در هفته نیروی انتظامی امسال به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرای برنامه‌ها با رویکرد نرم‌افزاری و استفاده بیشتر از ابزار رسانه خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی +  سند

نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی + سند

30 تیرماه نامه‌ای توسط نوبخت به امضا رسیده که در آن آمده، مبلغ 120 میلیارد تومان از محل ...
ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

پس از يک سال و 7 ماه سکوت، بالاخره عادل فردوسي‌پور اشاره‌اي به پايان کارش در برنامه 90 ...
محمد امامی کیست و اتهامش چیست؟

محمد امامی کیست و اتهامش چیست؟

محمد امامی از تهیه کنندگان جوان و مشهور سینماست که در سال‌های اخیر نامش با فساد کلان ...