تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۴۲۶۵۳۹
رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

آغاز نام‌نویسی از دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای مشارکت در طرح شهید احمدی‌روشن

۱
آغاز نام‌نویسی از دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای مشارکت در طرح شهید احمدی‌روشن
کبنا ؛نام‌نویسی از دانشجویان برای مشارکت در اجرای طرح شهید احمدی روشن در استان کهگیلویه‌وبویراحمد آغاز شد.
رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: برای اولین بار سه طرح از استان کهگیلویه‌وبویراحمد حائز شرایط لازم برای اجرا در قالب طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان شدند.
وی افزود: طرح‌های برگزیده استان کهگیلویه‌وبویراحمد شامل «بهبود راندمان عملکرد بخش تصفیه خانه (هوازی و بی هوازی) در حذف COD به میزبانی سرکار خانم دکتر آذر اسدی؛ «افزایش دوره ماندگاری و جلوگیری از کپک زدن نان و سایر فرآورده‌های تولیدی با استفاده از گیاهان دارویی» به میزبانی جناب آقای دکتر عزیزاله جعفری و «تولید استارتر» به میزبانی جناب آقای دکتر فرزاد کریم‌پور هستند.
رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: این طرح‌ها با محوریت یک استاد دانشگاه و مشارکت دانشجویان برای حل یک مسئله در استان اجرا می‌شود.
دکتر اکوانی افزود: دانشجویانی که رشته تحصیلی آنهابا این طرح‌ها ارتباط دارد می‌توانند برای نام‌نویسی و مشارکت به آدرس ar.bmn.ir مراجعه نمایند.
وی گفت: حرکت از یادگیری انتزاعی صرف به سمت کاربرد دانش در زندگی، کار زیر نظر استاد خبره و باتجربه در امور علمی ـ صنعتی و تحقیق و توسعه (R&D)، تشکیل تیم‌هایی منسجم از افراد مستعد با توانایی‌های مکمل هم، از اهداف طرح شهید احمدی روشن است.
اکوانی با بیان اینکه بنیاد ملی نخبگان به دانشجویانی که شرایط لازم برای مشارکت در این طرح‌ها را دارند تسهیلات ویژه‌ای اعطا می‌کند، افزود: دریافت کمک هزینه تا 27 میلیون تومان در طول دوره برای هر نفر (طبق شیوه‌نامه‌های بنیاد)، دریافت تا 100 امتیاز فعالیت‌های نخبگانی در جوایز مختلف بنیاد (نظام وظیفه، جایزه تحصیلی، جایزه شهید احدی و ...) مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از این طرح است.
وی گفت: ثبت‌نام از تاریخ 15/07/1399، از طریق سامانه «www.ar.bmn.ir» شروع شده است و دانشجویان رشته‌های علوم پایه، مهندسی، هنر، حوزوی، پزشکی و علوم انسانی که تخصص آن‌ها با این طرح‌ها ارتباط دارد می‌توانند با مراجعه به این سامانه برای مشارکت در اجرای طرح‌ها اعلام آمادگی نمایند.
رئیس بنیاد نخبگان استان دانشجویان افزود: دانشجویان در مقطع کارشناسی با معدل بالای 17 و در مقاطع تحصیلات تکمیلی با معدل بالای 18 (با در نظر گرفتن ضریب رشته و دانشگاه) و دانشجویان برگزیده آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1399-1398 و 1400-1399 می‌توانند برای شرکت در این طرح ثبت‌نام کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی +  سند

نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی + سند

30 تیرماه نامه‌ای توسط نوبخت به امضا رسیده که در آن آمده، مبلغ 120 میلیارد تومان از محل ...
ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

پس از يک سال و 7 ماه سکوت، بالاخره عادل فردوسي‌پور اشاره‌اي به پايان کارش در برنامه 90 ...
محمد امامی کیست و اتهامش چیست؟

محمد امامی کیست و اتهامش چیست؟

محمد امامی از تهیه کنندگان جوان و مشهور سینماست که در سال‌های اخیر نامش با فساد کلان ...