تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۴۲۶۳۲۳

پسر ترامپ: پدرم مسیحیت را نجات داد

۰
پسر ترامپ: پدرم مسیحیت را نجات داد
کبنا ؛فرزند سوم رئیس جمهوری آمریکا در جریان مصاحبه‌ای رادیویی مدعی شد که پدرش به معنای واقعی کلمه مسیحیت را از گزند دموکرات‌ها که تلاش می‌کنند در بحبوحه پاندمی کرونا کلیسا‌های سراسر این کشور را تعطیل کنند "نجات" داده است!
اریک ترامپ، فرزند سوم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا حزب دموکرات را به عنوان "حزبی بی‌دین" محکوم کرده و گفت: دموکرات‌ها می‌خواهند با بستن کلیسا‌ها در بحبوحه پاندمی کرونا به مسیحیت حمله کنند، در حالی که آن‌ها در این دوره تمامی فروشگاه‌های نوشیدنی‌های الکلی را باز نگه می‌دارند.
وی افزود: «دونالد ترامپ از متمم دوم قانون اساسی محافظت کرده و به معنای واقعی کلمه مسیحیت را نجات داده است. منظورم این است که دموکرات‌ها یک جنگ تمام‌عیار علیه دین و مذهب در آمریکا به راه انداخته‌اند. این حزب دموکرات است که به یک حزب بی‌دین و کافر تبدیل شده است. آن‌ها می‌خواهند به مسیحیت حمله کنند، آن‌ها می‌خواهند کلیسا‌ها را ببندند، اما با باز بودن فروشگاه‌های نوشیدنی‌های الکلی مشکلی ندارند. اما می‌خواهند تمامی کلیسا‌ها در سراسر کشور را ببندند.»
اریک ترامپ در جریان این مصاحبه که پیش از اعلام ابتلای دونالد ترامپ به کووید-۱۹ ضبط شده و دوباره در رسانه‌های اجتماعی پربازدید شده است، از دستاورد‌ها و موفقیت‌های پدرش نام برده و گفت: دونالد ترامپ نسبت به بقیه انسان‌ها قدرت و توان بیشتری دارد.
نگاهی بر تفاوت های پروتستان با کاتولیک و ارتدکس - خبرگزاری حوزه

کاربران توییتر از این اظهارت اریک ترامپ متعجب شدند و برخی از آن‌ها به یک گزارش از اوایل سپتامبر اشاره کردند که در آن ترامپ طرفداران مسیحی‌اش را مورد تمسخر قرار داده و گفته بود: آیا می‌توانید این ... را باور کنید؟
برخی دیگر از کاربران توییتر ضمن رد این اظهارات اریک ترامپ گفتند: جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ هر یکشنبه به کلیسا می‌رود و یک کاتولیک معتقد است.
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی مورخ پنج سپتامبر به کتاب مایک کوهن، وکیل شخصی سابق ترامپ اشاره کرد که در آن گفته بود: «ترامپ پس از دیدار با گروهی از رهبران برجسته پروتستانی که برای او در آستانه انتخابات ۲۰۱۶ میلادی دعا کردند گفته بود که آیا می‌توانید این ... را باور کنید؟ آیا می‌توانید افرادی را که به این ... باور دارند، باور کنید؟»

 
نام شما

آدرس ايميل شما

مصایب اعتمادزدایی میان دولت و مردم ( به قلم؛ محسن خرامین )

مصایب اعتمادزدایی میان دولت و مردم ( به قلم؛ محسن خرامین )

«اعتماد» از عناصر لازم‌ و ابتدایی حکومت‌داری است که حکومت‌ها باید در خلق و حفظ آن گام ...
اگر بایدن پیروز شود...

اگر بایدن پیروز شود...

بايدن با مطرح کردن بحث موشک‌ها، قصد توافق دارد و قطعا ايران هم خطوط قرمزي براي مذاکره ...
اصلاح‌طلبان در سه راهی انتخاب

اصلاح‌طلبان در سه راهی انتخاب

حزب ندای ایرانیان هم یک طیف نواصلاح‌طلب محسوب می‌شود خواهان حضور در رقابت‌های انتخاباتی ...