تاریخ انتشار
سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب : ۴۲۲۴۳۱
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی توضیح می‌دهد

نامه جدید شورای نگهبان به مجلس درباره اعتبارنامه منتخب مردم گچساران/ در جلسه یک ساعت و نیم کمیسیون تحقیق با تاجگردون چه گذشت

۱
۳
نامه جدید شورای نگهبان به مجلس درباره اعتبارنامه منتخب مردم گچساران/ در جلسه یک ساعت و نیم کمیسیون تحقیق با تاجگردون چه گذشت
کبنا ؛سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان دو نامه مکتوب به هیئت‌‌رئیسه، در زمانی که پرونده آقای تاجگردون در شعبه مربوطه در حال رسیدگی بوده، ارسال کرده است.
حجت‌الله فیروزی سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت بررسی پرونده اعتبارنامه تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس، گفت: تاکنون جلسات متعددی با تعدادی از مجموعه‌های نظارتی که در امر احراز صلاحیت‌ها دخیل هستند، درباره پرونده اعتبارنامه آقای تاجگردون داشته‌‌ایم که از جمله آنها وزارت اطلاعات است.
وی افزود: امروز نیز کمیته ‌5 نفره‌ای که قبلا تعیین شده بود، جلسه دارد، سپس جلسه‌ای نیز با رده‌های نظارتی و دخیل در امر احراز صلاحیت‌ها خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید:

عضو کمیسیون تحقیق: اعتبار نامه تاجگردون تأیید می‌شود / دفاعیات 100 صفحه‌ای تاجگردون از خود در کمیسیون

آیت الله جنتی: شورای نگهبان به پرونده اعتبارنامه تاجگردون ورود نمی‌کند /کدخدایی: برخی اسناد را بررسی نکرده بودیم /جزئیات یک نشست مهم

از سرشت تا سرنوشت اعتبارنامه‌ها و دکلمه‌های مردمی

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس تصریح کرد: اسناد و مدارک فراوانی از سوی رده‌های نظارتی درباره پرونده اعتبارنامه آقای تاجگردون به کمیته ارسال شده و از طرف دیگر ادله و دفاعیاتی نیز از آقای تاجگردون دریافت کرد‌ه‌ایم، صبح امروز نیز جلسه‌ای نزدیک یک و نیم ساعته با آقای تاجگردون داشتیم و توضیحات و دفاعیات خود را مطرح کرد.
فیروزی ادامه داد: بعداز ظهر امروز نیز جلسه کمیسیون تحقیق را خواهیم داشت که اقدامات انجام شده از سوی کمیته را به کمیسیون ارائه دهیم، ان شاء‌ الله گزارش نهایی درباره اعتبارنامه آقای تاجگردون را امروز، پس از رأی اعضای کمیسیون جمع‌بندی خواهیم کرد و سپس نهایتا تا فردا صبح به هیئت‌‌رئیسه مجلس ارسال می‌کنیم.
وی درباره روند بررسی پرونده اعتبارنامه منتخب مردم گچساران در مجلس، اظهارداشت: اطلاعات ما درباره اعتبارنامه آقای تاجگردون خام است و فعلا نمی‌توانیم درباره آن اظهارنظر کنیم، کارها را برای تهیه گزارش نهایی کمیسیون تقسیم کرده‌ایم و در نهایت رأی اکثریت اعضای کمیسیون بر اعتبارنامه آقای تاجگردون اثرگذار است.
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس تأکید کرد: با توجه به مکاتباتی که از شورای نگهبان داشتیم و اطلاعاتی نیز از این شورا دریافت کردیم، فرصتی برای برگزاری جلسه با شورای نگهبان فراهم نشد، بنابراین شورای نگهبان دو نامه مکتوب به هیئت‌‌رئیسه، در زمانی که پرونده آقای تاجگردون در شعبه مربوطه در حال رسیدگی بوده، ارسال کرده است.
فیروزی اضافه کرد: جلسات متفرقه‌ای با بعضی از شورای نگهبان نیز برگزار شده که در جلسه امروز کمیسیون تحقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس در پایان خاطرنشان کرد: گزارش این کمیسیون درباره پرونده اعتبارنامه آقای تاجگردون فردا به هیئت‌رئیسه مجلس ارسال می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
....تواین مجلس که چنین آدمی روتاییدمیکنن
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...