تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۶
کد مطلب : ۴۱۷۳۳۸
بیانیه شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان:

در تهران لیست نمی دهیم

۰
در تهران لیست نمی دهیم
کبنا ؛به گزارش کبنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی سیاست­گذاری جبهه اصلاح‌طلبان؛ این جبهه سیاسی طی بیانیه‌ای « صندوق رای» را تنها راه اصلاح امور کشور و تامین کننده استقلال، توسعه همه جانبه و رفع تهدیدات گوناگون علیه کشور و منافع و امنیت ملی دانست و اعلام کرد در تهران لیست انتخاباتی نخواهد داد اما نامزدهای معرفی شده توسط شوراهای استانی، مورد حمایت شورای عالی خواهند بود.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف ایران
ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل و یکمین سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را تبریک عرض می­ کنیم.
یاد شهدای گرانقدر را گرامی داشته و در مقابل خانواده ­های این عزیزان و جامعه ایثارگران سرتعظیم فرود می‌آوریم.
اکنون که در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم ضمن دعوت از عموم مردم عزیز جهت شرکت پر شور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نکات زیر را به استحضار می­رسانیم:
١- به همه آحاد ملت بویژه اصلاح طلبان ایران اسلامی توصیه می‌کنیم با مشارکت جدی و موثر در انتخابات دوم اسفند به مانند گذشته نسبت به استیفاء حق و وظیفه خود در شکل گیری مجدد مجلس شورای اسلامی و نا امید کردن بد خواهان از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
٢- به باور ما صندوق رای علی‌رغم کاستی‌های فرارو، تنها راه اصلاح امور کشور و تامین کننده استقلال، توسعه همه جانبه و رفع تهدیدات گوناگون علیه کشور و منافع و امنیت ملی است.
٣- شورایعالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی به نمایندگی احزاب و سایر ظرفیت های این جریان ریشه دار انقلاب ، از مدت ها قبل با صرف صدها ساعت نفر وقت کارشناسی ، تشکیل 33 نشست عمومی، تشکیل کارگروه­ ها و تعیین راهبردها، سیاست ­ها، شاخص­ ها و فعال کردن ستاد مرکزی انتخابات، از همه توان و توشه خویش برای نقش آفرینی موثر و کارامد در این عرصه استفاده می­کند.
۴- بر اساس نتایج کنونی برآمده از فرایند بررسی و رسیدگی به صلاحیت نامزدهای اصلاح طلب حوزه‌های انتخابیه از سوی هیات های اجرایی،نظارت و شورای محترم نگهبان، متاسفانه عمده دبیران کل احزاب و چهره‌های نام آور ما در اکثر حوزه‌های انتخابیه بگونه ای رد صلاحیت شده اند که امکان حضور کاندیداهای این جبهه بصورت کامل در سطح 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور فراهم نیست و امکان رقابت عادلانه برای جریان ریشه­ دار اصلاح طلب میسر نمی­ باشد.
۵- در حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلام شهر، شمیرانات و پردیس، عمده­ ظرفیت و فرصت حضور احزاب و شخصیت‌های نام آشنا از این جبهه گرفته شده است. با این شرایط هرگونه تصمیم احزاب عضو که امکان رقابت حداقلی در این حوزه برای آنان باقیمانده است مورد احترام بوده و حق قانونی آنهاست تا با نام و عنوان خود از کاندیدای مورد نظر خود حمایت نمایند.
۶- در اجرای راهبرد مصوب مبنی بر معرفی نامزدهای واجد معیارهای مصوب شورای عالی در سایر نقاط کشور، از شوراهای اصلاح طلبان استان­ ها تقاضای می­ کنیم متناسب با واقعیات صحنه­ های رقابت، راسا و بصورت اقتضایی نسبت به معرفی نامزدها و کمک به حضور پررنگ مردم در رویداد مهم انتخاباتی پیش رو نهایت سعی و تلاش خود را مبذول دارند.
بدیهی است نامزدهای معرفی شده توسط شوراهای استانی مورد حمایت شورای عالی خواهند بود.
شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی
نام شما

آدرس ايميل شما

دیپ‌ فیک «ایران من» همایون شجریان و هنرنمایی جمعی از قهرمانان ایران زمین

دیپ‌ فیک «ایران من» همایون شجریان و هنرنمایی جمعی از قهرمانان ایران زمین

جعل عمیق تصاویر و فیلم‌های موجود را بر روی تصاویر یا فیلم‌های منبع قرار می‌دهد و از یک ...
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....