تاریخ انتشار
شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۴۰۹۳۱۸

فیلم| سُر خوردن هلی کوپتر حین حمل روی کشتی!

۰
فیلم| سُر خوردن هلی کوپتر حین حمل روی کشتی!
کبنا ؛ 
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وقوع حادثه هنگام حمل یک فروند هلیکوپتر نیروی دریایی آمریکا از روی یک کشتی به آشیانه را به تصویر می‌کشد. این هلیکوپتر که با کمک دو یدک کش در حال انتقال از روی کشتی بود ناگهان در اثر جدا شدن از آن‌ها دچار حادثه شد.
ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. این ویدئو یک فروند هلیکوپتر سیکورسکی سی‌اچ-۵۳ئی سوپر استالیون را در حالی که به عقب دو یدک کش بکسل شده است در حال انتقال به خارج کشتی نشان می‌دهد. در ادامه ناگهان هلی‌کوپتر از این دو یدک کش جدا شده و به عقب حرکت می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد این هلی‌کوپتر در شیب کم رو به عقب لغزیده و پس از یک نیم دور بر روی کشتی متوقف می‌شود. گفته می‌شود در لحظه وقوع حادثه هیچ فردی در داخل هلیکوپتر حضور نداشت و به هیچ فردی آسیب وارد نشد.
این ویدئو ابتدا در تاریخ ۲۶ آوریل در صفحه فیسبوک Air Force amn/nco/snco با عنوان ساده OOPS منتشر شد. در حالی که هنوز محل دقیق این حادثه مشخص نشده است این ویدئو تا روز سه شنبه ۱۱۵۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آن‌ها تاکید داشتند این حادثه نشان می‌دهد که این هلیوکوپتر با روش درست و معقولی در حال انتقال از روی کشتی نبوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...