تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۶
کد مطلب : ۴۶۳۳۳۱

خسارات طوفان در تهران + تصاویر

۰
کبنا ؛در ادامه وزش بادهای شدید در تهران، پنجشنبه ۱۸ خرداد در مناطقی از این شهر توفان باعث خسارت به درختان و ماشین‌های شهروندان شد.
  

به گزارش کبنا نیوز، سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت : در ساعت ۱۷:۲۰ امروز در مسیر غرب به شرق آزادراه شهید فهمیده قبل از رحمانی با توجه به وزش شدید باد سقوط تابلو تبلیغاتی و انسداد معبر را شاهد بودیم که به همین علت بار ترافیکی پر حجمی را در این محدوده شاهد هستیم.
شریفی ادامه داد: در مسیرهای خیابان مصطفی خمینی ۱۵ خرداد، آزادی به شرق تقاطع بهبودی، مسیر خیابان مولوی وحدت اسلامی ، خیابان حافظ - جمهوری، میدان سپاه و خیابان هاشمی قصردشت سقوط درخت و در معابر بزرگراه یادگار ایوانک و آزادراه به غرب قبل از رحمانی همچنین بزرگراه ستاری سقوط تابلوهای تبلیغاتی رخ داد.
وی در ادامه گفت: در همین ساعت در ضلع جنوب شرقی میدان بهارستان(منطقه۱۲) یک اصله درخت روی سه دستگاه خودرو و یک نفر عابر پیاده سقوط کرد که عابر مجروح و توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.
(ویدئو) توفان در تهران
وی به شهروندان توصیه کرد که از ترددهای غیرضروری در سطح معابر پایتخت جداً خودداری و در صورت تردد در معابر شهری حتماً جهت دیدن و بهتر دیده شدن چراغهای وسیله نقلیه خود را روشن و با سرعت مطمئنه تردد کنند و در نقاطی که دارای ترافیک به خاطر سقوط درختان و تابلوها با صبر و حوصله بیشتری به حرکت بپردازند

 
نام شما

آدرس ايميل شما

ناامید از خشکسالی و بیکاری

ناامید از خشکسالی و بیکاری

قطعاً هر رجل سیاسی با توجه به سابقه و سرمایه اجتماعی که از آن برخوردار است، یک چتر حمایتی ...
دموکراسی آب رفت

دموکراسی آب رفت

اکونومیست در انتهای گزارش خود پیشنهاد می‌کند که محققان به جای آنکه به دنبال شناسایی عقبگرد ...
رکود علمی دانشگاه

رکود علمی دانشگاه

مصطفی معین گفت: حرمت و امنیت و فعالیت مفید علمی را از فضای دانشگاهی کشور سلب کرده‌اند....
فایل های مرتبط
1