تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷
کد مطلب : ۴۵۸۱۰۱
با حضور مسئولان استانی :

تجلیل از هنرجویان نمونه هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج + تصاویر

۳
کبنا ؛در آیینی از هنرجویان نمونه علمی و اخلاقی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج تجلیل شد.
به گزارش کبنا، در این آیین که با حضور حسنعلی عزت خواه  مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد،  کورش دلشاد مدیر آموزش وپرورش بویراحمد ، نصرت الله حیدرپور رئیس مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان ، فرامرز روزبهی معاون مرکز تحقیقات کشاورزی استان، ارسلان حیدری معاون پشتیبانی مرکز تحقیقات ، کارشناس مسئول  فنی وحرفه ای  آموزش وپرورش  شهرستان بویراحمد و  جمعی از هنرآموزان و هنرجویان برگزار شد  از هنرجویان نمونه علمی ،اخلاقی و ورزشی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی تجلیل شد.
مدیرکل آموزش و پرورش این استان  کهگیلویه وبویراحمد در این آیین ضمن  تبریک دهه فجر  و قدردانی از فعالیت‌های هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا دانش آموزان با وقایع انقلاب آشنا شوند که مستلزم مطالعه تاریخ و آگاهسازی دانش آموزان توسط معلمان و عوامل اجرایی در مدرسه است.
حسنعلی عزت خواه با بیان اینکه هر جامعه ای که تاریخ خویش را نشناسد دیگران آن را تحریف و به بیراهه می برند گفت: باید نسل امروز  و دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی، عوامل شکل گیری انقلاب و علت تداوم آن آشنا شوند.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز با پیشرفت‌های بزرگ خود در طی این ۴۴ سال در اوج اقتدار و عزت قرار دارد و دشمنان نیز به خوبی این دستاورد و توانمندی‌ها را درک کرده‌اند.
وی در ادامه توجه به هنرستان‌ها را برای مهارت آموزی از برنامه های کلیدی آموزش وپرورش دانست و افزود: تحصیل هنرآموزان در هنرستان‌ها برای تربیت نیروی ماهر و کار بلد در رشته‌های مختلف فنی وحرفه‌ای و کاردانش یک ضرورت است.
 رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین با اشاره به اینکه آموزش اساس تعالی است و انسان آموزش دیده محور توسعه است گفت: بخش کشاورزی به عنوان بزرگترین بخش ایجاد اشتغال و تامین زنجیره غذایی نیازمند توجه ویژه است.
نصرت الله حیدرپور با بیان اینکه رشد و توسعه بخش  آموزش کشاورزی مدیون انقلاب اسلامی است گفت: امروز میانگین سن کشاورزان ما 54 سال است که برای تربیت نیروی انسانی و علمی در بخش کشاورزی و گذر از کشاورزی سنتی نیاز به تقویت و توسعه هنرستان کشاورزی هستیم.
وی افزود: هدف از راه اندازی هنرستان کشاورزی، تربیت کشاورز مهندس و با دانش است که بتواند در آینده به اقتصاد خود و جامعه کمک کند.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج نیز با تقدیر از حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان در جمع هنرجویان این هنرستان گفت: دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های مردان وزنان آزاده ایران سرافراز و کلید گشاینده درهای فتح و پیروزی به روی ملت بزرگ ایران است که با رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) «استقلال»، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
آیت الله انصاری، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را  وحدت و همدلی مردم  عنوان کرد و گفت: سه مرحله خداباور بودن مردم، رهبری حضرت امام خمینی(ره) و حمایت و پشتیبانی مردم از نهضت امام خمینی از عوامل اصلی به ثمر رسیدن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران  است.
وی به فعالیتهای هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی اشاره کرد وگفت: هنرستان کشاورزی در راستای تربیت نیروی ماهر در بخش کشاورزی در سه رشته و با بیش از 120 هنرجو در حال فعالیت است.
 انصاری افزود: هنرجویان مستعدی داریم و با استفاده از امکانات موجود تمام تلاش من و همکارانم  این است که  بستر را برای برای شکوفایی و آموزش مطلوب آنان فراهم آوریم.
وی افزود: در این جلسه از رتبه های برتر علمی ،ورزشی و اخلاقی تقدیر خواهیم کردوامیدواریم با همکاری خوب آموزش وپرورش و مرکز تحقیقات شاهد پویایی و بالندگی این هنرستان بیش از گذشته باشیم.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج افزود: هدف از تجلیل از هنرجویان  نمونه هنرستان کشاورزی ، در واقع به یادگار ماندن خاطرات خوش برای این قشر آینده ساز است و همواره احترام به شخصیت هنرجویان مورد تاکید ما بوده است.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و جوایزی از هنرجویان نمونه علمی و اخلاقی و ورزشی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج تجلیل شد.
در پایان این آیین حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش کهگیلویه وبویراحمد در اقدامی خلاقانه و ابتکاری با اهداء تمثال مبارک سردار حاح قاسم سلیمانی از مصطفی سالاری از هنرآموزان هنرستان کشاورزی به پاس تلاشهایش در حوزه آموزش متوسطه تجلیل کرد .
نام شما

آدرس ايميل شما

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
داخل هر واحدی و حتی هر مدرسه ای یه هم طایفه ای وارد کردن برای گزارش دهی و این یعنی خلاف منش سردار رفتار کردن
سخن حقی است پی گیری شود
حیف آن شهید راه حق
دموکراسی آب رفت

دموکراسی آب رفت

اکونومیست در انتهای گزارش خود پیشنهاد می‌کند که محققان به جای آنکه به دنبال شناسایی عقبگرد ...
رکود علمی دانشگاه

رکود علمی دانشگاه

مصطفی معین گفت: حرمت و امنیت و فعالیت مفید علمی را از فضای دانشگاهی کشور سلب کرده‌اند....
بحران هویت پایدار ترکیه

بحران هویت پایدار ترکیه

به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس جمهوری ترکیه "چیگدم آکیول" روزنامه نگار آلمانی تاریخ جدیدی ...
1