تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳
کد مطلب : ۴۵۲۵۳۳
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در شهرستان لنده+تصاویر
۰
کبنا ؛به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات ورزشی تکواندو و شطرنج به میزبانی شهرستان لنده برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز؛ امید کاظمی سرپرست اداره ورزش و جوانان لنده گفت: جمعه مورخ ۲۵ / ۶/ ۱۴۰۱ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات ۴جانبه تکواندو به میزبانی شهرستان لنده در رده های سنی خردسالان نونهالان نوجوانان و جوانان برگزار شد.
در این مسابقات تیم تکواندو لنده دردو رده خردسالان و نونهالان مقام اول،تیم شهرستان بهمئی در رده نوجوان مقام اول و تیم کهگیلویه در رده تیمی جوانان مقام اول را کسب نمود.
لازم به توضیح است این مسابقات با حضور ۶۰ ورزشکار از شهرستانهای لنده ، دهدشت ،بهمئی و چرام برگزار شد.
همچنین کاظمی گفت: در همین روزجمعه 1401/06/25 مسابقات شطرنج در7 دور به روش سوئیسی با حضور پرشور شطرنج بازانی از گچساران،چرام،دهدشت،لنده،پیشکسوتان و بازیکنان رده سنی در کانون پرورش فکری شهرستان لنده برگزار گردید.
نفرات برتر مسابقات شطرنج چهار جانبه در زیر آمده است.
مقام اول: علی ابرومند
مقام دوم : محمدحسن فلاحت
مقام سوم : ابولقاسم ترابی
مقام چهارم:ابراهیم هاشمی
بهترین بازیکن پیشکسوت:مصیب علیزاده
بهترین بازیکن خانم:هانیه فروزانی
بهترین بازیکن شهرستان لنده:امین علیزاده
به گزارش کبنا نیوز؛ امید کاظمی سرپرست اداره ورزش و جوانان لنده گفت: جمعه مورخ ۲۵ / ۶/ ۱۴۰۱ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات ۴جانبه تکواندو به میزبانی شهرستان لنده در رده های سنی خردسالان نونهالان نوجوانان و جوانان برگزار شد.
در این مسابقات تیم تکواندو لنده دردو رده خردسالان و نونهالان مقام اول،تیم شهرستان بهمئی در رده نوجوان مقام اول و تیم کهگیلویه در رده تیمی جوانان مقام اول را کسب نمود.
لازم به توضیح است این مسابقات با حضور ۶۰ ورزشکار از شهرستانهای لنده ، دهدشت ،بهمئی و چرام برگزار شد.
همچنین کاظمی گفت: در همین روزجمعه 1401/06/25 مسابقات شطرنج در7 دور به روش سوئیسی با حضور پرشور شطرنج بازانی از گچساران،چرام،دهدشت،لنده،پیشکسوتان و بازیکنان رده سنی در کانون پرورش فکری شهرستان لنده برگزار گردید.
نفرات برتر مسابقات شطرنج چهار جانبه در زیر آمده است.
مقام اول: علی ابرومند
مقام دوم : محمدحسن فلاحت
مقام سوم : ابولقاسم ترابی
مقام چهارم:ابراهیم هاشمی
بهترین بازیکن پیشکسوت:مصیب علیزاده
بهترین بازیکن خانم:هانیه فروزانی
بهترین بازیکن شهرستان لنده:امین علیزاده