تاریخ انتشار
پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۴۵۰۸۲۸
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:

زمینه شكل‌گیری هویت یكپارچه اسلامی-ایرانی-انقلابی دانش آموزان فراهم شود

۰
کبنا ؛
مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشست هم اندیشی فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی  کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد بسیج دانش آموزی و مدارس باید زمینه شكل گیری هویت یكپارچه اسلامی- ایرانی و انقلابی دانش آموزان را فراهم كنند.
به گزارش کبنا، حسنعلی عزت خواه در این نشست گفت : به جوانان روی بیاوریم چرا که جوانان حق پذیرند و ذهن پاک و عاری از رسوب قومیت، حزبیت، جغرافیا و تعصبات کورکورانه دارند و می توانند منشأ تغییرات خیر در جامعه باشند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: شناخت عمیق هویت ایرانی - اسلامی افزایش اعتماد به نفس و اطمینان خاطر و سلامت فكری را در دانش آموزان ایجاد می كند و بر این اساس انتظار است مجموعه بسیج دانش آموزی و مدارس زمینه سازی برای شكوفایی فطرت و استعدادها و شكل گیری هویت یكپارچه اسلامی- ایرانی - انقلابی دانش آموزان را فراهم كنند.
وی افزود: مشکلات را بیان کنید، ترس مانع خلاقیت می شود، تا از ترس عبور نکنیم نمی توانیم بر مشکل غالب شویم.
صالحی، رئیس سازمان بسیج  دانش‌آموزی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نیز عنوان کرد: فرماندهان و اعضای بسیج دانش آموزی با تمام تلاش، خلاءها را برطرف و به کارآمدی نظام آموزش وپرورش کمک می‌کنند.
در این دیدار، فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی به بیان نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود پیرامون برنامه های حال و آینده بسیج دانش آموزی پرداختند و مدیر کل آموزش و پرورش به سوالات آنان پاسخ داد.
نام شما

آدرس ايميل شما

دموکراسی آب رفت

دموکراسی آب رفت

اکونومیست در انتهای گزارش خود پیشنهاد می‌کند که محققان به جای آنکه به دنبال شناسایی عقبگرد ...
رکود علمی دانشگاه

رکود علمی دانشگاه

مصطفی معین گفت: حرمت و امنیت و فعالیت مفید علمی را از فضای دانشگاهی کشور سلب کرده‌اند....
بحران هویت پایدار ترکیه

بحران هویت پایدار ترکیه

به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس جمهوری ترکیه "چیگدم آکیول" روزنامه نگار آلمانی تاریخ جدیدی ...
1