تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۴۴۳۶۹۲
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی خبر داد

برگزاری گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات به منظور نظارت بر واحدهای صنفی و توزیعی شهرستان بهمئی

۰
کبنا ؛رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی از گشت مشترک بازرسی با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی خبر داد.
به گزارش کبنا، ارسلان عباسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی گفت: گشت مشترک بازرسی و با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف در برنامه های زمانبندی و مشخص شده طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار در مورخه ۲۹ دیماه ۱۴۰۰ از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی بعمل آمد که منجر به تشکیل ۱۲ پرونده تخلفاتی شامل گرانفروشی، عم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و عدم ارائه فاکتور خرید و کم فروشی گردید.
خط قرمز تعزیرات حکومتی عبور از حقوق مسلم مصرف کنندگان است و بازار شهرستان محل مانور متخلفین از قوانبن نظام صنفی و تعزیرات حکومتی نمی‌باشد.
در بحث خبازان به پرونده‌های متخلفین و کم فروشان رسیدگی و علاوه بر جزای نقدی به نصب پارچه و بنر بر سر در محل کسب بعنوان متخلف صنفی در دید عموم محکوم و حکم اجرا گردید.
جا دارد از همکاری اعضای محترم ستاد تنظیم بازار بالاخص فرماندار محترم و نهادهای نظامی و انتظامی و بازرسین مربوط و بسیج اصناف که در راستای برگزاری جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار نهایت همکاری را جهت برقراری نظم وکنترل بازار انجام دادند تقدیر و تشکر نماییم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...