تاریخ انتشار
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲
کد مطلب : ۴۳۷۳۶۷
به مناسبت گرامیداشت شهید«سید عبدالمحمد پوش»؛

اولین مسابقه قهرمانی ورزش رزمی کشور به میزبانی دهدشت برگزار شد

۰
کبنا ؛(7 مرداد ماه 1400)،اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور هنرهای رزمی نینجا(واسنو)به مناسبت گرامیداشت شهید«سید عبد المحمد پوش» به صورت مجازی به میزبانی دهدشت برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز از دهدشت،این مسابقات تحت نظارت شرکت رهام پردیس ورزش بصورت مجازی (آفلاین) و در دوبخش آقایان و بانوان برگزار گردید.
سید علی ابراهیمی مدیر عامل شرکت رهام پردیس ورزش عنوان کرد : این مسابقات در تمامی رده های سنی و در بخش هنرهای فردی با حضور 187 نفر قهرمانان،ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف رزمی از 16 استان کشور برگزار شد.
ابراهیمی با بیان اینکه که در این دوره از مسابقات 151 فیلم ارسالی از طرف آقایان و 82 فیلم ارسالی از طرف بانوان،جمعا 233 فیلم دریافت گردید تصریح کرد: طی دو روز جمعه و شنبه مورخ ۸و ۹ مردادماه پس از بررسی و اظهار نظر توسط کمیته داوران (سید صادق موسوی اصل،سید محمد رضوی نژاد،علی آذری لنده , فاطمه ابراهیمی و ساناز عباسی) استانهای کهگیلویه و بویراحمد مقام اول تیمی،خوزستان مقام دوم تیمی و کرمانشاه مقام سوم تیمی را احراز نمودند و به افراد برتر حکم  و مدال قهرمانی اهدا خواهد شد.
این ورزشکار گفت:از کلیه نهادهایی که در برگزاری این مسابقات همکاری نمودند تشکر می کنیم و ان شاءالله در آینده  ای نزدیک ،با توجه به پتانسیل شهرستان کهگیلویه در ورزشهای رزمی،بازهم شاهد میزبانی مسابقات مختلف در سطح ملی،بین المللی و جهانی باشیم.
ابراهیمی در پایان از همکاری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه،معاونت ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد،شهردار دهدشت و مجموعه شورای اسلامی شهر دهدشت بالاخص مهندس خسرو دیدار و جناب سرهنگ همت رضایی فرمانده گردان حضرت رسول دهدشت که در برگزاری این مسابقات قدردانی کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

بالاخره زمان خداحافظی او با جام‌جم فرا‌رسیده و ظاهرا علی عسگری باید با اتاق ریاست صداوسیما ...
‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...