تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴
کد مطلب : ۴۳۳۷۶۶
بعد از برخورد صاعقه و آتش سوزی منزل مسکونی انجام گرفت

رسیدگی فرماندار مارگون به خانواده حادثه دیده روستای اسلام آباد زیلایی

۱
کبنا ؛فرماندار شهرستان مارگون در کمتر از 24 ساعت با حضور در روستای اسلام آباد بردپهن زیلایی از خانواده حادثه دیده به علت صاعقه بازدید و مشکلات آنها را بررسی کرد.
به گزارش کبنا، خبر آتش سوزی منزل مسکونی در روستای اسلام آباد بردپهن زیلایی از توابع شهرستان مارگون در کمتر از ۲۴ ساعت فرماندار و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان از این خانه دیدن و از نزدیک مشکلات آنان را رصد و باآنان دیدار وازاین خانواده دلجویی کرد.
باقر قائمی فرماندار شهرستان مارگون در خصوص آخرین پیگیری‌های این خانواده حادثه دیده بیان کرد: دیدار و سرکشی از خانه‌ای که بر اثر صاعقه دچار آتش سوزی گردید در کمتر از ۲۴ ساعت انجام گرفت و ما توانستیم لوازم و مایحتاج اولیه زندگی این خانواده را از قبیل چادر و موادخوراکی وسایل گرم کننده موکت، روشنایی تهیه و همراه مسئولین در محل حادثه حاضر و تحویل این خانواده دهیم.
بیشتر بخوانید:

صاعقه منزل مرد روستایی را دود کرد / نبود امکانات و تجهیزات آتش‌نشانی در بخش زیلایی ( + فیلم و عکس )

 وی افزود: ضمن عیادت و دلجویی از این خانواده و کمک‌های دیگر نقدی به آنان قول ساخت سرپناه جدید و تهیه وسایل برقی و پوشاک را یکی دیگر از اهداف مسئولین این شهرستان عنوان کرد.
فرماندار مارگون گفت: تا برگشتن شرایط عادی به زندگی این خانواده کم درآمد از کمک و یاری رساندن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و در کمترین زمان خانه آنها ساخته وتحویل آن‌ها خواهد شد.
وی یادآوری کرد: همین مردم بعنوان ولی نعمتان در اوایل انقلاب وجنگ تحمیلی ازهیچ تلاش وکوششی دریغ نکردند وبرمامسئولین تکلیف شرعی است که در اینگونه بلایا به فریاد آنان برسیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...