تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹
کد مطلب : ۴۳۳۱۶۴
کبنا گزارش می‌دهد

تجمع قبول شدگان آزمون آموزش و پرورش جلوی مجلس شورای اسلامی / مصاحبه ابهام‌آمیز ( + تصاویر )

۲۵
کبنا ؛جمع زیادی از قبول شدگان آزمون سال 99، آموزش و پرورش در جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خواستار پیگیری مطالبات خود شدند. آنها بیان می‌کنند که در فرایند مصاحبه ناحقی صورت گرفته و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهند که حق‌شان را به آنها برگردانند.
به گزارش کبنا، صبح روز (شنبه 28 فروردین ماه 1400) جمع زیادی از قبول شدگان آزمون سال 99 آموزش و پرورش (صاحبان کارنامه سبز آزمون ) جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و بیان می‌کنند که «نظر به اینکه کمبود نیرو در آموزش و پرورش بسیار مشهود می‌باشد و خود این سازمان بارها به وجود این مشکل اقرار کرده است و نیز با توجه به اینکه نزدیک ۳۰۰ هزار نفر از معلمان آموزش و پرورش امسال بازنشسته خواهند شد لذا کمبود نیروی این سازمان به حداکثر خود خواهد رسید و از طرفی عزیزانی که در در مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کردند و در مرحله اول حدنصاب را کسب کردند، در مرحله بعدی موفق به قبولی نشدند در صورتیکه همگی نمرات بالایی کسب کرده‌اند، منتهی به دلیل کمبود ظرفیت شهر مورد نظر موفق به قبول نهایی نشدند، در صورتیکه شهرهای دیگر افرادی با نمره‌های بسیار کم قبول شدند.
مگر غیر از این است که آموزش و پرورش به دنبال جذب نیروی لایق با بار علمی بالاست، از شما خواهشمندم صدای ما را به گوش مسئولین برسانید تا ظرفیتی برای این کارنامه سبزها در نظر بگیرند، تا حقی از کسی ضایع نشود. ما کارنامه سبزهای آموزش و پرورش ۹۹ با قبول شدن ثابت کردیم بار علمی بالایی داریم و ظلم در حق ماست که با وجود کمبود نیرواستخدام نشیم لطفاً ما رو دریابیدو از حقمان دفاع کنید. از نماینده‌های محترم کمسیون آموزش جناب آقایان احمد نادری، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، سیدجواد ساداتی‌نژاد، عباس مقتدایی، اسفندیار اختیاری، حبیب الله دهمرده، علی کریمی فیروزجایی، علیرضا منادی، اکبر احمدپور، امیرحسین بانکی، رضا حاجی پور، روح الله متفکر آزاد، غلامرضا منتظری، سید محسن دهنوی، فرهاد بشیری، یحیی ابراهیمی، مسلم صالحی، احمدحسین فلاحی همدان، فاطمه قاسم پور، بهروز محبی نجم آبادی، مهرداد ویس کرمی، محمدرضا احمدی، علیرضا پاک فطرت، روح الله عباسپور، مهدی اسماعیلی، مهدی روشنفکر، کیومرث سرمدی، زهره سادات لاجوردی، سید محمد مولوی، محمد وحیدی، حسین خسروی بیرجند، حسین عباس زاده چناران محمدمهدی فروردین، محمدمهدی زاهدی، امان قلیچ شادمهر، سید علی یزدیخواه، عبدالکریم جمیری خواستاریم ک صدای ما در مجلس باشند، همانطور که زمان انتخابات ما جوانان‌ها میدان رو خالی نکردیم، لفت ندادیم، رفتیم، تبلیغ کردیم، رأی دادیم، اعتماد کردیم.
به امید اینکه صدای ما رو انعکاس بدین، از طرف ما مردم حرف بزنید، اگر قرار بود، و حرف از دفاع حقوق ما جوان‌ها شد که کاملاً به حق و بجا هست، عده‌ای از نماینده‌ها لفت بدهند و گوش ندهند که درد ما چیه، باشه، این درخواست که از طرف حداقل ۵۰۰۰ جوان تحصیلکرده با صلاحیت علمی ثابت شده، آگر براتون مهم نیست و اهمیتی ندارد و از دست رفتن اینکه و سرنوشت ماها چندان اهمیتی نداره که ببینید اصلاً درد ما جوان‌ها چیه، اشکال نداره لفت بدهید، باز هم قراره انتخابات بشود، ما هم لفت می‌دهیم به راحتی،
اگر شما نمایندگان متعهد مردم که اعتماد کردیم به خواسته به حق این جوانان تحصیلکرده بیکار که سالها به امید استخدام تلاش کردن توجهی کنید، اجرتون‌ با خدا.
ما نماینده شهر را انتخاب کردیم که صدای ما در مجلس باشد. این درخواست به حق ماست. با نمره کتبی اول و کارنامه سبز آزمون به آن سختی که خدا می‌داند و از مصاحبه که اصلاً معلوم‌ نیست بر چه اساسی نمره داده شده، سلیقه شخصی مصاحبه کنندگان یا هر چیزی که کاملاً تاریکه، آیا حق ما این است که مردود بشویم.
کاش درد ما جوان‌ها رو درک کنید، به خدا خواسته ما به حق هست، چون ما کارنامه سبزیم.
چشم امید ما بعد خدا به شما نماینده‌هاست که غیورانه از ما دفاع کنید، تا ما هم‌ استخدام بشویم و بتوانیم در این اوضاع بد اقتصادی نان آور خانواده‌ها باشیم.»
نام شما

آدرس ايميل شما

کدخدایی
United States
خداقوت آقا کیهان آریایی
قبولی_همه_کارنامه_سبزهای_آموزش_و_پرورش
کدخدایی
United States
خداقوت آقا کیهان آریایی
قبولی_همه_کارنامه_سبزهای_آموزش_و_پرورش
سید هدایت مرتضاپور
France
منم با نمره علمی73.77 نفر اول در نمره علمی نمی‌دونم بر چه اساسی مصاحبه رد شدم تو را خدا ندارید حقمون ضایع شه
United Arab Emirates
عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگوار،‌
ما کارنامه سبزی های ۹۹ هستیم علی رقم قبولی در آزمون استخدامی و سبز شدن کارنامه به علت کمبود ظرفیت و ناحقی کنار گذاشته شده ایم ، آموزش و پرورش نیرو نیاز دارد ، بازنشسته گان دانشسرا خواهان باز نشستگی میباشند .پس چرا کمبود ظرفیت داریم؟
ما خطر مرگ را به جان خریدیم و سر جلسه ی آزمون حاضر شدیم ، عاجزانه خواهشمندیم پیگیری کنید

استخدام کارنامه سبزی های ۹۹
وحید
France
ما دهه شصتی ها بعد از سالها تلاش امسال بالاخره تونستیم نمره قبولی رو بگیریم ولی باز مردود کردن واقعا الان دهه شصتی نباید دنبال شغل باشه ما با دست خالی با هزاران نفر رقابت کردیم کارنامه سبز شدیم به امید اینکه با قبولی دنبال تشکیل زندگی باشیم پیر شدیم ولی متاسفانه باز کسی حمایت نکرد خدا را خوش نمیاد به قرآن قسم
Iran, Islamic Republic of
سلام
ایشاا... درست میشه
متاهل بودن با دوتا بچه درس خوندیم سختی کشیدیم به خاطر اختلاف ناچیز رد بشیم به حق این ماه مبارک ایشاا... همه کارنامه سبز ها قبول بشن آمین
Iran, Islamic Republic of
انشالله
Iran, Islamic Republic of
آفرین‌به‌اونایی‌که‌رفتن‌وازحقمان‌دفاع‌کردند‌بایدبشنوندکه‌نباید‌بانیروی‌کم‌آموزش‌وپرورش‌؛حق‌ماکارنامه‌سبزهاضایع‌شوند
Iran, Islamic Republic of
سلام، من با بدبختی و با پول کارگری پدرم درس خوندم و الانم وضعیت اقتصادی خوبی ندارم و از وقتی هم نتایج رو دیدم بدجور ریختم بهم، که چرا کسی از ما حمایت نمیکنه با وجود سختی های این آزمون قبول شدم ولی نمیدونم مصاحبه برای چی ردم کردن، خواهشمندم رسیدگی کنین تا کی هی باید بخونیم و هی ردمون کنن.
ام
Iran, Islamic Republic of
با سلام .با سختی تونستم کتاب تهیه کنم با کارگری پدرم ۶ ماه نه کار کردم نه هیچی فقط خوندم قبول شدم ولی با بی عدالتی بنده نفر اول ولی نفر دوم قبول شد در مصاحبه.
Iran, Islamic Republic of
سلام واقعا کسی هست که ما رو درک کنه من بااینکه توی فروشگاه کار میکردم و لی وقت اضافه رو درس میخوندم در طول روز هشت ساعت خواب نداشتم، موقع مصاحبه که شد هر کسی یه کار علمی همراه داشت و این براش نمره محسوب میشد من غصه میخوردم چرا باید اینجوری باشه من توی یکی از بهترین دانشگاه قبول شدم ولی به خاطر شرایط مالی نتونستم ادامه بدم خدا خوشش نمیاد کی دوست نداره درس بخونه ،حالا هم که قبول بشیم و با کمبود نیرو روبرو باشیم هیچ اهمیتی ندن واقعا ظلمه
وحید
Iran, Islamic Republic of
با عرض سلام و ادب و احترام
قبولی کارنامه سبزهای آزمون استخدامی
لطفاً پیگیری کنید حق ما ضایع نشود
Iran, Islamic Republic of
استخدام همه کارنامه سبزها
ایوب
Canada
استخدامی تمامی کارنامه سبزها حق مسلم ماست،با هزار بدبختی تونستیم نمره ی قبولی بگیریم ولی مثه آب خوردن حقمونو خوردن،ما از نماینده ها انتظار داریم که صدای ما باشند اگر الان به داد ما نرسند پس کی؟تا کی این همه وعده ی ؟اگر واقعا برای حل مشکلات مردم تو مجلسی بیا اینم مشکل پس حلش کنید خواهشن
Iran, Islamic Republic of
سلام بنده با وجود بومی بودن وفرزند فرهنگ همان شهرستان بعداز سالها صبر شهرستانم یه نفر خواست منم با وجود شرایط سخت شبانه روز خوندم وخوندم وکار نامه سبز شدم اما در مصاحبه یه نفر غیربومی رو برداشتم عاجزانه التماس میکنم مارو جذب کنید. دیگه فرصتی ندارم. افسردگی گرفتیم بخدا
Iran, Islamic Republic of
استخدام همه کارنامه سبزای ۹۹
رویا
Iran, Islamic Republic of
با سلام ،امید داریم که ما نیز به حقمان برسیم،حقی که سال هاست برای به دست آوردنش تلاش می کنیم . اما دیگر صبرمان لبریز و طاقتمان طاق شده است ، وبا وجود مصاحبه خوب و کسب نمرات عالی در این مرحله مرود شدیم .خدایا الغوث مارا تو بشنو تو بخواه تا شود هرآنچه را که نمیخواهند.
خدایا تو لیاقت معلم شدن را در مانهادی خودت نیز چاره ساز باش ،خدایا بخواه تا بشود.....
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
استخدام کارنامه سبز های ماده ۲۸سال ۹۹.،💚
بخدا قسم وقتی داشتم این متن رو میخوندم اشک توی چشمام حلقه زد . واقعا توی این شرایط سخت و گرونی . ما جوان‌های تحصیل کرده و بیکار که چشم امیدمان به معلمی هست رو ناامید نکنید. بخدا توی این اوضاع با جیب خالی خدا رو خوش نمیاد که استخدام نکنید . خدا خیرتون بده انشالله یه کاری بکنید
Iran, Islamic Republic of
استخدام کنید با سرنوشت مردم بازی نکنید
ام
Iran, Islamic Republic of
به قران کتاب خدا هزار بار قسم میخورم که زندگی من بخاطر این عدم قبولی در مصاحبه به عنوان نفراول شهرستان با ناحقی ک معلوم نیس چ شده نابود شد چون زندگیم میخواست نو بشه و شروع کنم ولی بر باد رفت...التماس میکنم از مسئولین بنده ۳۵ سال دارم دیگه بریدم برای ماها یه کاری بکنید..
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...