تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۸
کد مطلب : ۴۳۳۰۶۴
کبنا گزارش می دهد

وضعیت بحرانی بیمارستان دهدشت

۱
کبنا ؛فرماندار کهگیلویه در بازدید از وضعیت بیمارستان معین امام خمینی دهدشت  که این روزها چشم امید بیماران کرونایی سه شهرستان است امار بستری بیماران در این مرکز درمانی را تکان دهنده و هشدار دهنده خواند .
دارا کریمی نژاد افزود: افزایش شیوع بیماری کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرستان، زمینه اوج گیری موج چهارم  بیماری در این شهرستان شده و به همین خاطر مجبور هستیم مطابق مصوبات ستاد مدیریت کرونا محدودیت ها ودستورالعمل‌های بهداشتی را با جدیت بیشتری در روزهای اتی مورد پایش قرار دهیم.
کریمی نژاد  همچنین با تاکید براینکه برای قطع زنجیره و شیوع بیماری کرونا، چاره ای  جز همکاری همه شهروندان ورعایت همه موارد شیوه نامه‌های بهداشتی است، گفت، مردم عامل اصلی قطع زنجیره بیماری کرونا هستند و با رعایت دستورالعمل‌ها این مهم محقق می‌شود.
وی با بیان اینکه رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر درمانی وارد خواهد کرد خاطر نشان کرد : لازم است افراد  سلامتی خود، خانواده و جامعه اهمیت دهند و شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
دکتر محمد طاهر طیب زادگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه نیز اظهار داشت: کادر درمان بیمارستان علیرغم تلاش شبانه روزی خود در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی، به علت افزایش پذیرش بیماران بدحال کرونایی، برای ادامه کار خود با مشکل جدی مواجه شده اند و مردم باید برای حفظ جان خود و قطع زنجیره انتقال بیماری در خانه ها  بمانند و از حضور در هرگونه دورهمی و تجمع اجتناب نمایند.
محمد طاهر طیب زادگان افزود: هم اکنون ۱۶۰ بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت بستری هستند که این بیماران علاوه بر بخش‌های تدارک دیده شده، در راهرو‌ها بستری هستند.
وی از واکسیناسیون افراد با اولویت خبر داد و گفت: بر اساس اولویت وزارت بهداشت تا کنون در شهرستان کهگیلویه، ۸۰۰ دوز واکسن به کادر درمان، بیماران خاص و پاکبانان شهرداری تزریق شده است و این روند نیز ادامه دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کارشناس
Iran, Islamic Republic of
وقتی بیمارستان در این شرایط بحرانی رئیس نداشته باشد و مدیریت ضعیف شبکه بهداشت توانایی مدیریت نداشته باشد باید به حال مردم بدبخت نشست و زار و زار گریه کرد در کجای دنیا در این وضعیت بیمارستان رئیس ندارد ؟ آیا این ندانم کاری مدیر شبکه نیست ؟
امید
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه مسیولین فقط بلدند حرف بزنند و عملی در کار نیست...چرا به جای اینکه پلیس(به قول معرف امین مردم)بدون توقف راننده قبض جریمه صادر میکند جاده های شهرستان را نمی بندد...
Iran, Islamic Republic of
باسلام... چطو قبل 13بدر مصاحبه نکرد!!! همش تقصیر خود طبیب زادگان و فرماندار هست... عروسییی سمت مسکن مهر... عروسیییییی سمت فنی وحرفه ای و....
United States
وقتی عروسی شرکت می کنیم. فاتحه و چهلم و سال برگزار می کنیم. دزدکی از دیوار پشت قبرستان وارد میشیم. ماسک زدن را مضحک میدونیم و کرونا را دستکم می گیریم در نهایت تنها می تونیم بگیم از ماست که بر ماست
همه یک ملتیم به نام ایران!

همه یک ملتیم به نام ایران!

زخم‌هامان را خودمان مرهم می‌گذاریم. درد‌هامان را خودمان درمان می‌کنیم. خطاکاران‌مان را ...
پایان کار ناطق در تشخیص مصلحت نظام

پایان کار ناطق در تشخیص مصلحت نظام

اعضای دوره نهم مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند. در حکمی که عصر امروز رهبر انقلاب برای ...
حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

حجاب به همان ستاد امر به معروف واگذار شود

یک جامعه‌شناس: فراجا به‌صراحت سهم ناجا در گشت ارشاد را به مردم توضیح دهد، و وجه تحمیلی ...
1