تاریخ انتشار
يکشنبه ۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۴۳۲۴۷۶
کبنا گزارش می‌دهد

تاجگردون نامزد انتخابات میاندوره گچساران و باشت شد / رفتارشناسی ساسان و امیرمسعود / ساسان عدد 4 را نشان داد ( + تصاویر )

۲
کبنا ؛ساسان تاجگردون برادر غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت با حضور در فرمانداری شهرستان گچساران برای انتخابات میاندوره مجلس یازدهم حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام‌نویسی کرد.
به گزارش کبنا، صبح امروز ( یکشنبه 8 فروردین ماه 1400 ) ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه انتخابیه از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد. ساسان تاجگردون برادر غلامرضا تاجگردون با حضور در فرمانداری شهرستان گچساران برای انتخابات میاندوره مجلس یازدهم حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام‌نویسی کرد.
 ساسان با کت و شوار مارک دار و پیراهن راه راه وارد فرمانداری گچساران شد. او خیلی اتو کشیده بود، همانند انسان‌های رویایی، بسیار اجتماعی، ظریف و ساده رفتار می‌کرد، او از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بود. خیلی ظرفیت و با لبخندهای حساب شده سلام می‌کرد. غلامرضا تاجگردون وقتی به مکانی وارد می‌شد، فضا را سنگین و تحت تاثیر خود قرار می‌داد، اما ساسان اینگونه نبود، اما توانست نظر همه دست‌اندرکاران و حاضرین در فرمانداری را به خود جلب کند.
امیر مسعود فرزند ساسان تاجگردون نیز پدرش را همراه می‌کرد، او همانند پدرش آرام بود. ساسان و پسرش امیرمسعود هر دو ماسک مشکی را انتخاب کرده بودند.
ساسان تاجگردون در ادامه بعد از ثبت‌نامش، عدد چهار را رو به دوربین به نمایش گذاشت. و لبخند معناداری زد.
اینها بخشی از رفتارهای تاجگردون در هنگام ثبت نام برای انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.

به گزارش کبنا، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، « تفرش، آشتیان و فراهان»، «بهار و کبودرآهنگ»، «گچساران و باشت»، «آستانه اشرفیه» و «میانه» از ساعت ۸ صبح امروز ۸ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ (جمعاً به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.
داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام به سه روش زیر اقدام کنند:
۱. ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبتنام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛
۲. ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه (دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛
۳. ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه یا ستاد انتخابات کشور (از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) و دریافت رسید ثبت‌نام.
مدارک لازم جهت ثبت نام و اعلام داوطلبی:
۱- اصل کارت ملی و تصویر آن.
۲- اصل شناسنامه عکس‌دار و تصویر کلیه صفحات آن . 
۳- یک قطعه عکس جدید ۴ × ۳ (ترجیحا با زمینه روشن) . 
۴- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل معتبر. 
۵- اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی . 
۶- اصل و تصویر برگ پایان خدمت وظیفه عمومی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولیت خدمت وظیفه عمومی.

نکات مهم:
اول: به استناد ماده ۲۸  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخاب‌شوندگان هنگام ثبت‌نام باید دارای شرایط زیر باشند:
۱- اعتقاد و التزام عملی به اسلام. 
۲- التزام عملی به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
۳- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .
۴- ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه .
۵- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن . 
۶- نداشتن سوء شهرت در حوزه انتخابیه . 
۷- سلامت جسمی در حد برخورداری از نعمت بینایی ، شنوایی و گویایی. 
۸- حداقل سن ۳۰ سال تمام و حداکثر ۷۵ سال تمام . 
تبصره ۱- داوطلبان نمایندگی اقلیت‌های دینی مصرّح در قانون اساسی از التزام عملی به اسلام، مذکور در بند (۱) مستثنی بوده و باید در دین خود ثابت‌العقیده باشند. 
تبصره ۳ ـ هر دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی معادل یک مقطع تحصیلی فقط برای شرکت در انتخابات محسوب می شود. 
دوم: بر اساس قانون تفسیر ماده (۲۸) که در تاریخ ۹۰/۵/۱۲ به تایید شورای محترم نگهبان رسیده، مدرک معادل مدرکی است که واجد ارزش استخدامی باشد. 
سوم: به استناد ماده ۴۶  قانون مذکور هر یک از داوطلبان نمایندگی مجلس می توانند شخصاً و به صورت کتبی انصراف خود را به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه و یا وزارت کشور اعلام نمایند، عدول از انصراف نیز پذیرفته نخواهد شد. 
چهارم: طبق ماده‌ی (۱۸) قانون تسهیلات استخدامی جانبازان مصوب ۷۴/۳/۳۱ و تبصره‌ی ماده‌ی (۲۱) قانون حمایت از آزادگان مصوب ۶۸/۹/۱۳ و قانون جامع حمایت از ایثارگران و جزء (۶) بند «ث» مادهی (۸۸) قانون برنامهی ششم، کلیهی جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا و همچنین رزمندگانی که حداقل شش ماه سابقهی حضور در جبهه دارند از یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار میگردند.
پنجم: بر اساس ماده‌ی ۷ و ۸ قانون شفافیت و نظارت بر تأمین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، داوطلبان موظفند حسابی را نزد یکی از بانک‌های دارای مجوز بانک مرکزی تعیین و هنگام ثبت نام ارائه دهند و شخصی را به عنوان نمایندهی مالی تعیین و به همراه مشخصات کامل وی در هنگام ثبت نام به وزارت کشور و یا فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه معرفی نمایند.
ششم: با موافقت مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۲، متولدین سال ۱۳۵۲ و قبل از آن از خدمت سربازی معاف می‌باشند. و به استناد تبصره ماده ۹ آئین‌نامه اجرایی قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب ۹۷/۱۱/۸ کلیه مشمولینی که تحت معافیت عفو رهبری قرار گرفته اند از ارائه کارت پایان خدمت سربازی معاف می باشند.   
در پایان یادآور می‌گردد؛ مدارک معتبر تحصیلی مدارکی هستند که به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و مدارک حوزوی باید به تایید مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم، مشهد و اصفهان رسیده باشد.
انتخابات میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می شود. 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
فقط سید قدرت عزیززز
باوی
Iran, Islamic Republic of
به امید خدا پیروز هستیم
احمدی
Iran, Islamic Republic of
برنده قطعی انتخابات تاجگردون هست
ارش
Iran, Islamic Republic of
ک بنازمت
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...