تاریخ انتشار
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲
کد مطلب : ۴۳۱۲۹۷
کبنا گزارش می‌دهد؛

بازدید شبانه استاندار از منازل مسکونی و خانه‌های آسیب دیده شهر سی‌سخت در آستانه شب ولادت حضرت علی (ع) 

۰
کبنا ؛استاندار با حضور در منازل مسکونی و خانه‌های آسیب دیده شهر سی‌سخت در جریان آخرین روند امدادرسانی و مشکلات و نیازمندی‌های افراد آسیب دیده قرار گرفت.
به گزارش کبنا، حسین کلانتری تسریع در روند اسکان و آرامش خانواده‌ای آسیب‌دیده را از مهمترین اولویت‌ها خواند و افزود: هیچ خانواده‌ای در این شهر نباید وجود داشته باشد که نیاز اولیه از جمله چادر، وسایل گرمایشی داشته باشد و همه باید از امکانات اولیه امدادی برخوردار باشند.
استاندار در این دیدارهای چهره به چهره و خانه به خانه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر از تلاش ویژه خود و مدیران استانی برای پیگیری مشکلات مردم سی سخت در سطوح ملی و رایزنی با مسئولان ملی خبر داد و گفت: تا پایان در کنار مردم سی سخت هستم.
کلانتری خاطرنشان کرد: خود شخصا به صورت مکرر و مرتب از جای جای شهر و محلات و خانه‌ها بازدید کرده و در صورتی که قصوری از ناحیه کسی ببینم برخورد خواهم کرد.
کلانتری گفت: هم اینک همه دستگاه‌های امدادی، خدمات‌رسان، پزشکی، سپاه، بسیج در قالب تیم‌ها و اکیپ‌های مختلف و حتی از استانهای همجوار و دیگر استانها در جای جای شهر و روستاهای اطراف مستقرند و به خدمات رسانی مشغولند.
کلانتری، انسجام، همدلی و وفاق میان همه اقشار مردم و مسئولان و فرهنگ و متانت مردم سی‌سخت را عامل مهم مقابله با این بحران برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با همین اتحاد این بحران رو پشت سر خواهیم گذاشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

یک متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی به بیان توضیحاتی درباره رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از ...
اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

براساس پیشنهاد دیگری همچنین مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با همکاری هلال احمر و با افزایش ...
حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

سيدهادي خامنه‌اي با اصلاح‌طلبان حشر و نشر داشته و دم‌خور بوده و يك مجلس‌ششمي به شمار ...