_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> بررسی پروژه سد تنگ سرخ با حضور مسئولان کشوری و نماینده بویراحمد / اجازه تعطیلی کارگاه تنگ سرخ را نمی‌دهیم ( + تصاویر ) - تصاوير بزرگ - کبنانیوز
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب : ۴۲۹۶۱۸
مشکلات پروژه‌های آبی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان ارشد دولت و مجلس بررسی شد

بررسی پروژه سد تنگ سرخ با حضور مسئولان کشوری و نماینده بویراحمد / اجازه تعطیلی کارگاه تنگ سرخ را نمی‌دهیم ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛ مشکلات پروژه‌های آبی دارای ردیف ملی و برخی طرح‌های در دست مطالعه کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان ارشد دولت و مجلس بررسی شد.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، مشکلات پروژه‌های آبی دارای ردیف ملی و برخی طرح‌های در دست مطالعه کهگیلویه و بویراحمد با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مهدی روشنفکر نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، سردار محمد فرمانده فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء، تقی زاده خامسی معاون آب و آبفا وزارت نیرو و رئیس شرکت منابع آب ایران و برخی از مسئولان و کارشناسان بررسی شد.
نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در این نشست خواستار تخصیص آب در حوزه آبریز کارون بزرگ شد و گفت: سهم ابلاغ شده از طرف وزارت نیرو برای کل استان 236 میلیون متر مکعب بوده که جوابگوی نیازهای شرب، صنعت و کشاورزی نیست.
مهدی روشنفکر حداقل نیاز آبی مردم استان از این حوضه را 810 میلیون متر مکعب با احتساب نیازهای زیست محیطی و پایداری جریان رودخانه دانست و افزود: تکمیل عملیات اجرایی باقیمانده سد تنگ سرخ و تأمین اعتبار مورد نیاز به میزان 450 میلیارد تومان ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر نسبت به تأمین اعتبار 500 میلیارد تومان برای سامانه انتقال و تصفیه خانه شهر یاسوج چاره اندیشی کنند تا مردم این دیار از دولت در ماه‌های پایانی یک خاطره خوش به یادگار داشته باشند.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری، همراهی و اقدام وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه در زمینه اخذ مجوز ماده 23 سد سقاوه مارگون شد و بیان کرد: پیگیر اختصاص اعتبار لازم برای طرح‌های در دست مطالعه بخش آب از محل ردیف‌های متفرقه در لایحه بودجه هستیم که امیدوارم منتج به نتیجه شود.
سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء نیز در این نشست گفت: قرارگاه در پروژه سد تنگ سرخ نزدیک به 40 میلیارد تومان مطالبات دارد که قول می‌دهیم اجازه تعطیلی کارگاه را ندهیم و همچنان فعالیت اجرایی ادامه داشته باشد.
نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه برای صدور مجوز ماده 23 سد سقاوه تدبیری کنند تا مردم از مزایای این طرح بزرگ بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به اینکه امیدوارم با پیگیری نماینده بویراحمد موضوع ماده 56 سد تنگ سرخ از طریق رایزنی با یکی از بانک‌ها به سرانجام برسد، ادامه داد: مجلس شورای اسلامی برای به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد آمادگی همکاری با مجموعه دولت را دارد.
تخصیص 100 درصدی اعتبارات سد تنگ سرخ و آبرسانی 4 شهر دهدشت، سوق، چرام، لنده، پیگیری برای اجرای ماده 56 سد تنگ سرخ از طریق بانک‌ها و موافقت با ماده 23 سد سقاوه از طریق شرکت مدیریت منابع آب ایران و پیگیری از طریق سازمان برنامه و بودجه از جمله مصوبات این نشست بوده است.
مهدی روشنفکر در هفته‌های اخیر در زمینه تعیین تکلیف پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در استان کهگیلویه و بویراحمد نشست‌های را با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و پورمحمدی معالون هماهنگی امور اقتصادی این سازمان داشته است.
نام شما

آدرس ايميل شما

معینی
Korea, Republic of
الحق جناب روشنفکر فراتر از انتظارات عمل کرده اند موفق باشید انشاله
محسنی
Korea, Republic of
جناب روشنفکر واقعا خسته نباشید
ماجدی
Korea, Republic of
دکتر روشنفکر انسانی شایسه و بزرگ هستند
Iran, Islamic Republic of
اشتباه بزرگ بویراحمد انتخاب شما بود آقای روشنفکر
توسعه طلب
Iran, Islamic Republic of
با سلام استان نیازمند این کارهای بزرگ و عمومی می باشد دستمریزاد به دکتر روشنفکر نماینده توسعه گرا
Iran, Islamic Republic of
ابن طرح و پروژه که کار روشنفکر نیست
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
هوووووی کوودردچه نماینده بدبخت وبیراحمد
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...