تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب : ۴۲۶۹۳۳
با حضور مسئولان کشوری و استانی انجام گرفت

معارفه رئیس جدید بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد ( + تصاویر )

۲
کبنا ؛رئیس جدید بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سردار حمید خرمدل، زارعی رئیس بسیج اساتید کشور، فرمانده تیپ 48 فتح، رئیس دانشگاه یاسوج و جمعی از مسئولان استانی و اساتید دانشگاه معارفه شد.
به گزارش کبنا، روز دوشنبه ( 5 آبان ماه 99) امین موسایی طی حکمی از سوی رئیس بسیج اساتید کشور به عنوان رئیس بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
موسایی در آئین معارفه خود به رئیس جدید بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد با تشکر از زارعی رئیس بسیج اساتید کشور، و مجموعه سپاه و فرمانده سپاه فتح، ریاست دانشگاه یاسوج، و علیپور رئیس سابق بسیج اساتید با بیان اینکه در بخش‌های مختلف باید حضور داشت و همه ما ابزار و وسیله برای اهداف بلند هستیم، اظهار داشت: هر کجا که نیاز باشد در راستای اهداف مقدس استفاده خواهیم شد و اگر لازم باشد راننده و نگهبان هم خواهم بود.
 ریاست جدید بسیج اساتید با بیان اینکه بسیج در راستای حل مشکلات کشوری با روحیه جهادی گام بر می‌دارد، تاکید کرد: روزی با لباس نظامی، روزی دیگر در لباس خدمت جهادی و امروز در عرصه جنگ نرم بسیج نقش آفرینی می‌کرد و هدف لبیک به بیانات امامین انقلاب است.
 وی با بیان اینکه تهدید عقاید جوانان، آسیب‌های فرهنگی و جنگ در سنگرهای مختلف وجود دارد و باید دفاع کرد، گفت: باید در مقابله با هجمه‌های فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی فعال بود و در حیطه وظایف بسیج اساتید این وظایف وجود دارد و بنده هم به عنوان یک ابزار در این راستا گام برخواهم داشت.
 موسایی با بیان اینکه راه اندازی اتاق‌های فکری که سبب کمک به ترویج علم می‌شود باید از برنامه‌ها باشد، گفت: در نهادهای اجرایی به وسیله بسیج اساتید در جنبه‌های مختلف شامل اشتغال اقتصاد بحث‌های فکری و فرهنگی گام برمی داریم و باید با کادرسازی از ظرفیت نخبگان علمی و فرهنگی جهت بکارگیری در زمینه‌های مختلف برای آینده نظام گام برداشته شود که نقش اساتید نقش پررنگی است.
  موسایی با بیان اینکه از طریق کارگروه‌های علمی و فرهنگی با دید حل المسائل باید حرکت کرد، گفت: باید در برابر هجمه‌هایی که نسبت به اعتقادات و باورهای مردم می‌شود، اقدام کرد.
 موسایی با توضیح اینکه در زمینه جذب حداکثری اساتید بدون نگاه‌های سیاسی قومیتی و جغرافیایی گام برمی داریم، گفت: دست یاری برای کمک به جامعه با همدلی و برادری با همکاری بسیج اساتید بلند می‌کنم.
 
در ادامه این مراسم سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد سخنرانی کرد. وی با انتقاد از درگیری‌های محلی در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: زیبنده استان کهگیلویه و بویراحمد نیست که به خاطر بازی فوتبال و بازی‌ها و درگیری کودکانه یکی دو نفر کشته شود.
 خرمدل با قدردانی از زحمات ۸ ساله علیپور رئیس سابق بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بسیج اساتید استان در روزهای سخت کرونایی کارهای خوبی انجام داد.
 وی گفت: اساتید فرماندهان جنگ نرم هم در درون و هم بیرون دانشگاه هستند و اگر عملکردها جامعه محور باشد خروجی آن کل جامعه را نیز در بر خواهد گرفت و انتظار از اساتید استان همین است.
 این فرمانده ادامه داد: بسیج اساتید باید در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها حضور فعال داشته باشد و هم در دانشگاه و هم در جامعه نقش‌آفرینی کند.
 فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طرحی در حوزه مسائل اجتماعی استان داریم که همه باید در آن نقش ایفا کنند تا بخشی از مشکلات را با هم‌افزایی و خرد جمعی برطرف کنیم افزود: زیبنده استان کهگیلویه و بویراحمد نیست که به خاطر بازی فوتبال و بازی‌ها و درگیری کودکانه یکی دو نفر کشته شود به همین جهت همه از روحانیت گرفته تا اساتید باید برای رفع این دست از مشکلات نقش آفرینی کنند و راه‌حل ارائه دهند.
 سردار خرمدل با تاکید بر این که باید مشکلات را خودمان برطرف کنیم و به فکر راه‌حل از مرکز نباشیم اظهار کرد: انتظار داریم بسیج با دید باز عمل کند بسیج متعلق به همه است و بسیج اساتید هم باید شامل حال همه کسانی شود که انقلاب و نظام را قبول دارند.
 وی تاکید کرد: در بسیج خط کشی نداریم از هر کسی نظام و انقلاب و رهبری را دوست دارد استقبال می‌شود و می‌تواند در حوزه‌های مختلف بسیج اعم از اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و بصیرتی فعالیت کند.
 این فرمانده خاطرنشان کرد: انتظار است در حوزه پژوهش اساتید ما بر روی کارهای پژوهشی نتیجه‌بخش کار کنند، باید دید گیر استان ما کجاست و پس از احصای مشکلات از توان اساتید استان برای حل مساله کمک گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

الف
Iran, Islamic Republic of
خدا نخو
بسیجی
Iran, Islamic Republic of
آخ وبخت مون
Iran, Islamic Republic of
با سلام و تشکر.
لطفا به مشکلات معیشتی مردم و فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در شهرستان دنا (بخش پاتاوه دهستان سادات محمودی شهر و شهرستان تازه تاسیس مارگون و بخش های چیتاب لوداب و روستاهای آنها) توجه و دقت بیشتری شود.این مناطق بسیاربسیار بسیار محروم هستند.و از ظرفیت ها و توانمندی های آنها بهره گرفته نمی شود.
ابوالحسن التیام فر
Iran, Islamic Republic of
آرزوی موفقیت و سربلندی برای دکتر عزیز ودوست داشتنی
دریا
Iran, Islamic Republic of
واقعا خودش داره خدایی
فقیر
Iran, Islamic Republic of
همه چیزمون آراسته بود همینمون کم بود که خدا رو شکر حل شد، به فکر شکم گرسنه مردم باشید نه برنامه های پرو پاگاندای خودتون
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...