کبنانیوز؛ کبناخبر | انتخابات خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۰ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲ | کد خبر : 283367 |
 •   
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی خبر داد.

  کبناخبر؛

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی خبر داد.

  به گزارش کبنا از یاسوج، رضا دهبانی‌پور پیش از ظهر امروز در در جمع هیئت رئیسه‌خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: هدف از برگزاری خانه مطبوعات به صورت الکترونیکی برپایه یک مبنای قانونی و رسمی است.

  وی با بیان این که در برگزاری انتخابات خانه مطبوعات باید همه معیارها و ملاک‌ها مورد توجه قرار گیرد افزود: فرآیند برگزاری این انتخابات به صورت سیستمی در سراسر کشور ترسیم و نحوه برگزاری آن به صورت الکترونیکی و قانونمند خواهد بود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر هویت سازی و شناسنامه دار کردن خبرنگاران این استان گفت: وقتی خبرنگار دارای هویت باشد بهتر می‌تواند حرف خود را در جامعه بزند که این امر مستلزم تلاش و همکاری دوسویه خبرنگاران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.

  این مسئول ارشد فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری انتخابات خانه مطبوعات تا جایی برای وزارت ارشاد اسلامی دارای اهمیت بود که خواستار همکاری استانداران سراسر کشور در فرآیند برگزاری این انتخابات شد.

  دهبانی پور با تقدیر از خدمات و زحمات اعضای خانه مطبوعات استان ابراز داشت: آن چه مسلم است خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در فرصت محدود فعالیت خود در ماه‌های اخیر به رغم مشکلات و کاستی‌ها تلاش‌های ارزنده ای داشته‌اند که شایسته تقدیر هستند.

  وی زمان برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد را ۱۰ آبان ماه سال جاری به صورت الکترونیکی و همزمان با هشت استان کشور اعلام کرد.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...