تاریخ انتشار
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : ۱۳۵۳۸۳
تیمهای کشتی دهدشت و یاسوج قهرمان استان شدند
۰
کبنا ؛در رقابتهای انتخابی قهرمانی کشتی نوجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد تیم های کشتی دهدشت در فرنگی و یاسوج در آزاد به مقام قهرمانی رسیدند.
به گزارش کبنااسپورت و به نقل از روابط عمومی هیأت کشتی استان، رقابتهای انتخابی قهرمانی کشتی نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور بیش از ۸۰ کشتی گیر از شهرهای دهدشت، سوق، گچساران، یاسوج، باشت، سی سخت، چرام و بهمئی در دو رشته فرنگی و آزاد و به مدت دو روز در خانه کشتی گچساران برگزار شد.
برپایه این گزارش، در پایان این رقابتها و در کشتی فرنگی تیم کشتی نوجوانان دهدشت با اقتدار به مقام قهرمانی رسید و تیم های کشتی گچساران و یاسوج به ترتیب دوم وسوم شدند.
در کشتی آزاد تیم کشتی نوجوانان یاسوج نیز با اقتدار قهرمان استان شد وتیم های کشتی دهدشت وچرام به ترتیب عناوین دوم وسوم را به دست آوردند.
در این دوره از مسابقات تیم کشتی شهرستان لنده غایب بود.
اسامی نفرات و تیمهای برتر این رقابتها به شرح زیر است:
نفرات برتر کشتی فرنگی:
۴۲ کیلوگرم: علی رضا دادوند (دهدشت)، ۴۶ کیلوگرم: حمید رضا دادوند(دهدشت)
۵۰ کیلوگرم: میلاد دوستی(دهدشت)، ۵۴ کیلوگرم: مهران بهمنی (دهدشت)، ۵۸ کیلوگرم: امید جعفرپور (دهدشت)، ۶۳ کیلوگرم: پژمان گلزاری (دهدشت)، ۶۹ کیلوگرم: سپهر اژدری (یاسوج)، ۷۶ کیلوگرم: مهران دستگشاده (دهدشت)، ۸۵ کیلوگرم، پوریا چم (دهدشت)، ۱۰۰ کیلوگرم: حسین مردانی(گچساران)
ردهبندی تیمی کشتی فرنگی:
۱) دهدشت با ۹۶ امتیاز
۲) گچساران با ۸۳ امتیاز
۳) یاسوج با ۴۷ امتیاز
نفرات برتر کشتی آزاد:
۴۲ کیلوگرم: علی درسه(یاسوج)، ۴۶ کیلوگرم:محسن سالاری(یاسوج)،۵۰کیلوگرم:علی اضغر چهره قانی(یاسوج)،۵۴ کیلوگرم:احسان برزم(یاسوج)،۵۸ کیلوگرم:مهدی خلیلی(سی سخت)،۶۳ کیلوگرم: امید پیرایش(دهدشت)،۶۹ کیلوگرم:شایان پرویزی(چرام)،۷۶ کیلوگرم:میلاد روشنفکر(یاسوج)،۸۵کیلوگرم:محمد رستمی(یاسوج)،۱۰۰ کیلوگرم:محمد تقی زاده
رده بندی تیمی کشتی آزاد:
۱)یاسوج با ۷۷ امتیاز
۲)دهدشت با ۶۲ امتیاز
۳)چرام با ۴۵ امتیاز
به گزارش کبنااسپورت و به نقل از روابط عمومی هیأت کشتی استان، رقابتهای انتخابی قهرمانی کشتی نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور بیش از ۸۰ کشتی گیر از شهرهای دهدشت، سوق، گچساران، یاسوج، باشت، سی سخت، چرام و بهمئی در دو رشته فرنگی و آزاد و به مدت دو روز در خانه کشتی گچساران برگزار شد.
برپایه این گزارش، در پایان این رقابتها و در کشتی فرنگی تیم کشتی نوجوانان دهدشت با اقتدار به مقام قهرمانی رسید و تیم های کشتی گچساران و یاسوج به ترتیب دوم وسوم شدند.
در کشتی آزاد تیم کشتی نوجوانان یاسوج نیز با اقتدار قهرمان استان شد وتیم های کشتی دهدشت وچرام به ترتیب عناوین دوم وسوم را به دست آوردند.
در این دوره از مسابقات تیم کشتی شهرستان لنده غایب بود.
اسامی نفرات و تیمهای برتر این رقابتها به شرح زیر است:
نفرات برتر کشتی فرنگی:
۴۲ کیلوگرم: علی رضا دادوند (دهدشت)، ۴۶ کیلوگرم: حمید رضا دادوند(دهدشت)
۵۰ کیلوگرم: میلاد دوستی(دهدشت)، ۵۴ کیلوگرم: مهران بهمنی (دهدشت)، ۵۸ کیلوگرم: امید جعفرپور (دهدشت)، ۶۳ کیلوگرم: پژمان گلزاری (دهدشت)، ۶۹ کیلوگرم: سپهر اژدری (یاسوج)، ۷۶ کیلوگرم: مهران دستگشاده (دهدشت)، ۸۵ کیلوگرم، پوریا چم (دهدشت)، ۱۰۰ کیلوگرم: حسین مردانی(گچساران)
ردهبندی تیمی کشتی فرنگی:
۱) دهدشت با ۹۶ امتیاز
۲) گچساران با ۸۳ امتیاز
۳) یاسوج با ۴۷ امتیاز
نفرات برتر کشتی آزاد:
۴۲ کیلوگرم: علی درسه(یاسوج)، ۴۶ کیلوگرم:محسن سالاری(یاسوج)،۵۰کیلوگرم:علی اضغر چهره قانی(یاسوج)،۵۴ کیلوگرم:احسان برزم(یاسوج)،۵۸ کیلوگرم:مهدی خلیلی(سی سخت)،۶۳ کیلوگرم: امید پیرایش(دهدشت)،۶۹ کیلوگرم:شایان پرویزی(چرام)،۷۶ کیلوگرم:میلاد روشنفکر(یاسوج)،۸۵کیلوگرم:محمد رستمی(یاسوج)،۱۰۰ کیلوگرم:محمد تقی زاده
رده بندی تیمی کشتی آزاد:
۱)یاسوج با ۷۷ امتیاز
۲)دهدشت با ۶۲ امتیاز
۳)چرام با ۴۵ امتیاز
حضور دوست عزیزم آقای مهدی مهاجر با روحیه پهلوانی که دارند همیشه مایه مباهات ما بوده ان شاالله موفق باشی مربی جوان