تاریخ انتشار
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : ۴۳۳۸۷۵
در جمع خبرنگاران:

فرماندار بویراحمد تکلیف بازاریان بویراحمد را مشخص کرد ( + فیلم )

۰
فایل مرتبط کبنا ؛فرماندار شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، گفت: بازاریان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جد مورد نظر قرار دهند، چرا که اگر به وضعیت قبلی برگردیم، مجبور می‌شویم که مجدداً بازار را تعطیل کنیم.
  

به گزارش کبنا، مجید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه روند بستری بیماران در بیمارستان‌های معین شهرستان بویراحمد کمتر شده است، اظهار داشت: وضعیت شهرستان بویراحمد قرمز است و تا زمانی که این وضعیت حاکم باشد، محدودیت‌های کرونایی نیز وجود دارد.
وی با بیان اینکه حفظ سلامت و جان مردم اولویت اول ما است، افزود: به دلیل فشار اقتصادی و اختلالی که در کسب و کار بازاریان به وجود آمده، تصمیم گرفته شده، بازاریان با رعایت 100 درصد پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به کسب و کارشان مشغول باشند. اگر دستورالعمل‌های ستاد کرونا رعایت نشود، باز به شرایط قبل بر می‌گردیم و مجبور می‌شویم که بازار را تعطیل کنیم.
فرماندار بویراحمد تاکید کرد: محدودیت‌های کرونایی هنوز در سطح شهرستان بویراحمد وجود دارد، ادارات با 50 درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند. ورود و خروج خودروها کنترل می‌شود.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...