_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> نماینده کهگیلویه و بویراحمد در نشست با وزیر گردشگری: ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی در اعتبارات بهتر دیده شوند - کبنانیوز
تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷
کد مطلب : ۴۵۱۵۷۶
در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها با عزت الله ضرغامی مطرح شد

نماینده کهگیلویه و بویراحمد در نشست با وزیر گردشگری: ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی در اعتبارات بهتر دیده شوند

۳
۱
نماینده کهگیلویه و بویراحمد در نشست با وزیر گردشگری: ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی در اعتبارات بهتر دیده شوند
کبنا ؛نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: نباید از ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی در عبور از تحریم‌های ظالمانه غفلت کرد.
به گزارش کبنا، نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها با عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ساختمان دبیرخانه شورای عالی استان‌ها برگزار شد. در این نشست، خسرو دیدار نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها به سخنرانی پرداخت.
خسرو دیدار عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یارانش، به ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی این استان اشاره کرد و اظهار داشت: کشور مورد تحریم‌های ظالمانه است و مشکلات اقتصادی زیادی را هم متحمل می‌شود. یقیناً می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب و بهره بردن از دیدگاه‌های مطلوب از ظرفیت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای عبور از تحریم‌ها استفاده کرد.
وی با بیان اینکه در گذشته در حوزه صنایع دستی و گردشگری شرایط نامطلوبی ایجاد شد، افزود: در دوره‌های گذشته ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های صنایع دستی و گردشگری نادیده گرفته شد.
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها در ادامه گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد سرشار از ظرفیت‌های گردشگری و طبیعی است و بناهای تاریخی این استان بی‌نظیر هستند. لذا از حضرتعالی تقاضامند هستیم که برای احیای بافت‌های قدیمی این استان از جمله بلادشاپور چاره بهتری اندیشیده شود و اعتبارات بیشتر تخصیص داده شود.

وی با اشاره به بناهای تاریخی و محیط‌های گردشگری استان از جمله؛ تنگ ماغر، پل سمغان، چهار طاقی خیرآباد و سایر بناهای تاریخی، گفت: باید با برنامه‌ریزی صنعت گردشگری را رونق و توسعه داد و لازم است که وزارت صنایع دستی و گردشگری فکری برای احیای بافت‌های قدیمی از جمله بلادشاپور کند.
دیدار گفت: بزرگترین قرآن طوماری جهان در استان کهگیلویه و بویراحمد کتابت شد و این استان ظرفیت‌های بی‌مثال دیگری هم دارد.
وی خطاب به ضرغامی وزیر گردشگری گفت: امید می‌رود در توزیع اعتبارات استان کهگیلویه و بویراحمد بهتر دیده شود.
عضو شورای اسلامی دهدشت توضیح داد: در بحث بوم گردی که از جاذبه‌های توریستی مهم در دنیا می‌باشد به دلیل وجود ظرفیت‌های طبیعی و تاریخی در استان کهگیلویه و بویراحمد می‌توان از پتانسیل این جاذبه توریستی استفاده کرد که البته با حمایت از بخش خصوصی می‌توان صنعت گردشگری را در این استان رونق داد و حتی به جذب سرمایه‌گذاری خارجی نیز‌ امیدوار بود.
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها در پایان از ضرغامی خواست که سفری به این استان داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کهگیلویه بزرگ
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر این بینش صحیح و ماندگار و توسعه محور
گنجی
Iran, Islamic Republic of
سرمایه‌گذار داخلی حمایت بشه خارجی پیش کش
Iran, Islamic Republic of
اگر این همه جاذبه دارد چرا دهدشت خالی از جمعیت شده؟
اصلاح ضربتی قانون انتخابات

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

«اصلاح قانون انتخابات» موضوعی که بسیاری از صاحب‌نظران و سیاسیون در انتظار تحقق آن هستند....
بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

اصول‌گرايي و اصلاح‌طلبي، در غياب احزاب مدرن و داراي کار ويژه‌هاي مرسوم در قاموس علم سياست،...
سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

توزیع قطره چکانی لوازم خانگی، نبود کالای باکیفیت مناسب، گرانی و نبود تنوع در بازار لوازم ...
1