تاریخ انتشار
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۴۴۱۷۴۳
یادداشت ارسالی؛

آب آتش افروز!

حسین علی‌پور
۰
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
آب آتش افروز!
کبنا ؛متن ارسالی؛ اگر قشر روشنفکرنما و برخی افراد سیاست زده، انگِ دشمن تراشی و متهم کردن مردم به فتنه گر به ما نمی‌زنند، شرایط شناسی و دشمن شناسی که نباشد، آب بیشتر از بنزین می‌تواند آتش فتنه را بیَفروزد؛
 مردم فتنه گر نیستند بلکه مطالبه گرند و این را همه می‌دانند؛ روشنفکرنماها و برخی افراد سیاست زده، دست از عوام فریبی بردارند و به فهم مردم احترام بگذارند؛ که هرگاه هشدار فتنه از سوی دشمن می‌دهیم، ما را متهم به دشمن تراشی و فتنه گر خواندن مردم می‌کنند؛ (مگر در کدام بُرهه از تاریخ و کشوری، دشمنی و فتنه انگیزی نبوده و نیست، که ما مستثنا باشیم)؟!
کمبود آب و ایجاد سد در مناطق، نه بحرانی است و نه آنقدر کم اهمیت که بخواهیم از کنار آن بگذریم؛ چیزی که مهم است و اگر درست شناسایی و هدایت نشود تبدیل به بحران واقعی می‌شود، مدیریت صحیح مسئولین اجرایی و نظارتی بر توزیع عادلانه منابع آبی بین مناطق همسایه (که در همه جای دنیا مرسوم است) و هوشیاری مردم نسبت به چگونگی مطالبه گری و افراد و رسانه‌هایی که منافع سیاسی و اقتصادی‌شان در دامن زدن بین مردم است.
 ----------------------------
حسین علی‌پور
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...
انتصابات فامیلی و قانون تعارض منافع

انتصابات فامیلی و قانون تعارض منافع

به نظر می‌رسد اجرای قانون فراتر از خود قانون، به چیزی یا چیزهایی فراتر نیاز دارد که می‌توان ...