کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

حمایت جمعی از دانشگاهیان از «امین بابویی» / فرصتی برای عبور از سیاست‌زدگی

25 دی 1399 ساعت 14:37

امین‌الله بابویی جوانی که این روزها نام او برای انتخابات میاندوره گچساران و باشت مطرح شده و حضورش در سپهر سیاسی حوزه انتخابیه گچساران و باشت، رقابت 1400 را گرما بخشید، گروه‌ها و طوایف مختلف با صدور بیانیه‌های متعدد از حضور امین‌الله بابویی در این عرصه استقبال کرده‌اند. جمعی از اساتید دانشگاه و نخبگان شهرستانهای گچساران و باشت با صدور متن زیر از کاندیداتوری بابویی در انتخابات میاندوره گچساران و باشت حمایت کردند.


امین‌الله بابویی جوانی که این روزها نام او برای انتخابات میاندوره گچساران و باشت مطرح شده و حضورش در سپهر سیاسی حوزه انتخابیه گچساران و باشت، رقابت 1400 را گرما بخشید، گروه‌ها و طوایف مختلف با صدور بیانیه‌های متعدد از حضور امین‌الله بابویی در این عرصه استقبال کرده‌اند. جمعی از اساتید دانشگاه و نخبگان شهرستانهای گچساران و باشت با صدور متن زیر از کاندیداتوری بابویی در انتخابات میاندوره گچساران و باشت حمایت کردند.
به گزارش کبنا، متن کامل این مطلب به شرح زیر است؛
 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم
 مردم فهیم و سیاستمدار شهرستان گچساران و باشت!  مستحضرید آنکه قرار است نماینده فرهنگ غنی و تمدن کهن شیرزنان و غیورمردان این دیار باشد، می‌بایست ویژگی‌های خاص و درخور شأن شما را داشته باشد. متاسفانه دیر زمانیست که سایه سیاست زدگی، تفرقه و تبعیض در دل شهرستان‌های اصیل ما نفوذ کرده و هر بار که تاریخ آن را مطالعه می‌کنیم، می‌بینیم که با گذر زمان و پیشرفت همه جانبه تاریخ، اما این شکاف‌ها همچنان عمیق و عمیق‌تر شده و منفعت عده‌ای خاص بر عموم چیره گشته و بدتر از آن به تمدن و فرهنگ ما در سطح شهرستانها و خارج از آن لطمات جبران ناپذیری وارد ساخته که این نتیجه در پیشگاه وحدانیت و محکمه وجدان پسندیده نبوده و به نفع هیچ طیفی نیست حتی آنکه شاید به ظن خویش برهه‌ای از زمان را به نفع خود گذرانده باشد اما قطعاً دنیا و آخرت هر دو دار مکافات است و حق الناس، بسی تاوان سنگین دارد. 
بدینوسیله، ما جمعی از اساتید و نخبگان شهرستان‌های گچساران و باشت اعلام حضور دکتر امین اله بابویی جوانی نخبه، کارآمد، دلسوز، مردمدار، صادق و شجاع با رزمه‌ی کاری و علمی درخشان به عرصه سیاست این دو شهرستان را به فال نیک می‌گیریم و حضورشان را فرصتی ایده آل برای بهره گیری از وجود این جوان خوش فکر و اهل عمل می دانیم چرا که از دیدگاه ما، تقبل ورود به دنیای پیچیده و سخت سیاست توسط اهالی علم و نخبگان همیشه به تکرر اتفاق نمی‌افتد و بدون شک دکتر امین اله بابویی که در منصب آسیب‌های اجتماعی و نیروی انسانی نیز شاهد وضعیت این دو شهرستان بوده‌اند، دلی پر از درد دارند که تقبل این وظیفه‌ی سنگین را به جان خریده‌اند. 
در وصف عملکرد شاخص ایشان همین بس با گذشت اندک زمانی از استخدام در دومین دستگاه اجرایی بزرگ استان کهگیلویه و بویراحمد در اوج جوانی با وجود رقبای مطرح، به عنوان رئیس گروه بودجه آن دستگاه منصوب شده و مسیر ترقی و خدمت صادقانه و شجاعانه را ادامه دادند. تالیفات و مقالات علمی و ارزنده ایشان در باب مسائل اقتصادی، اجتماعی و سلامت نیز در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد، ملی و بین المللی مشهود می‌باشد. توجه به این نکته که ایشان و منسوبین نسبی و سببی‌شان مراتب ترقی و موفقیت را طی نموده و از نظر اقتصادی نیازی به توجه ایشان به اطرافیانش نمی‌باشد، بدون شک آنچه می‌بایست وقف عموم گردد شخصی نخواهد شد و تنها نیاز ایشان به ورود در وادی سیاست این دو شهرستان، ادای دین به مردم دیارش می‌باشد که در شهری به ظاهر زیبا اما پر از فقر و آسیب زندگی می‌کنند. 
فلذا برنامه هدفمند بر پایه شناسایی مشکلات موجود و دلایل ایجاد آن، شناسایی فرصت‌ها و تخصص‌ها و بکارگیری آن‌ها که جز با اتحاد و برادری و یاری گرفتن از تمامی گروه‌های مردمی تأثیرگذار، علمی، بومی و غیربومی، و غیره امکان‌پذیر نخواهد بود، دیدگاهی هست که این جوان نخبه به همت شما مردم فهیم به عرصه ظهور و عمل خواهند  گذاشت که در این مسیر یا شما بزرگواران از وضعیت سیاست‌زده‌ی فعلی راضی بوده و منتی بر شما نیست یا ناراضی بوده و به ایشان اعتماد می‌نمایید تا آرامش، عدالت، اتحاد و پیشرفت را تجربه کنید. 
این دینی بود بر گردن ما که ایشان را از نزدیک می‌شناسیم تا شفاف به شما مردم فهیم بگوییم: دکتر امین اله بابویی را فرصتی ناب برای عبور این دو شهرستان از این سیاست زدگی محض بدانید و از شما می‌خواهیم به دور از تعصبات و احساسات حاکم شده بر افکار عموم که بدون شک به نفع مردم نیست ایشان را حمایت نموده و نتیجه اعتمادتان را که قطعاً بهبود شرایط معیشتی و اجتماعی مردم می‌باشد تجربه نمایید.
اندکی تأمل که چرا شخصیت‌های سیاسی ما در طول سال احوال ما را نمی‌پرسند، اما کنون با وجود اشراف به خطر سرایت بیماری منحوس کووید 19، اینچنین برای دیدارمان اشتیاق دارند. 
 من الله توفیق
جمعی از اساتید دانشگاه و نخبگان شهرستانهای گچساران و باشت
---------------------------------------------------
ارسالی از سوی دکتر احسان محمدی
 


کد مطلب: 429596

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/note/429596/حمایت-جمعی-دانشگاهیان-امین-بابویی-فرصتی-عبور-سیاست-زدگی

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir