تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۴۷۵۸۱۴

معاون قوه قضائیه: اجازه نمی‌دهیم واحد تولیدی به خاطر بدهی تعطیل شود / از دستگاه‌های خاطی مطالبه‌گری می‌کنیم

۰
معاون قوه قضائیه: اجازه نمی‌دهیم واحد تولیدی به خاطر بدهی تعطیل شود / از دستگاه‌های خاطی مطالبه‌گری می‌کنیم
کبنا ؛
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تاکید کرد شعار محوری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم" را یاداور شد و گفت: اجازه نخواهیم داد در روند رسیدگی ها و نظارت دستگاه قضایی واحد تولیدی و کارخانه ای به خاطر بدهی و وام های دریافتی تعطیل شود.
به گزارش کبنا نیوز، اصغر جهانگیر امروز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یاسوج اظهار کرد: باید سعی کنیم که با هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجموعه دولت، بخش خصوصی و مردم زمینه تحقق شعار امسال را فراهم کنیم.
وی تصریح کرد: دستگاه قضایی و معاونت پیگشیری از وقوع جرم یکی از وظایف و رسالت های اصلی اش ایجاد هماهنگی های و نظارت بر حشن اجرای قوانین به ویژه در حوزه کسب و کار است.
جهانگیر یادآور شد: یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی از وقوع جرم قوه قضائیه تقسیم کار ملی در حوزه کسب و کارها و تولید است.
وی گفت: جاهایی هم که گزارش هایی از برخی کم کاری ها و یا کوتاهی در اجرای قوانین دریافت شود و یا موانعی ایجاد می کنند اقدام های پیشگیرانه را انجام می دهیم و از دستگاه های خاطی نیز مطالبه گری می کنیم و بر اساس روال قانونی اگر جایی کوتاهی صورت گرفته باشد برخورد قانونی خواهیم کرد.
    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: در حال حاضر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان حدود ۲۱ شهرک صنعتی مصوب وجود دارد و ۱۳ شهرک در حال واگذاری زمین و یا حق انتفاع داریم و میزان اشتغالزایی کل واحدهای صنعتی پنج هزار و ۶۵۹ نفر است.
سید صدرا درست افزود: زیرساخت های لازم برای فعالیت و حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف و در ۱۳ شهرک و نواحی صنعتی در این استان فراهم است.
وی تصریح کرد: رویکرد دولت مردمی سیزدهم تعامل مثبت و حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران  در راستای تحقق جهش تولید است و استان کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت های متنوع در بخش های مختلف برای سرمایه گذاری داغرد و مسئولان استانی به ویژه سید علی احمد زاده همواره بر رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و ایجاد زمینه مناسب برای حمایت از تولید تاکید دارند.

نام شما

آدرس ايميل شما

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

ابتلای ترانه علیدوستی به یک بیماری با منشا نامشخص؟

مادر ترانه علیدوستی در صفحه‌ی شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به ...
مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

مشکل ۵۰ ساله بازنشستگان حل شد

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری ...
فایل های مرتبط
1