کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ابوالقاسم طالبی روی آنتن زنده تلویزیون: بعضی از زنان سلبریتی، یائسه شدن شان را هم تقصیر جمهوری اسلامی می‌دانند / حوادث اخیر ناشی از خیانت آذری جهرمی بود / باید [بابت آوردن تلگرام و اینستاگرام] محاکمه شود / چه مبارزی هستید؟ تا دستگیر می‌شوید ادرار می‌کنید / مخالفان من خائن به وطن هستند

17 بهمن 1401 ساعت 21:23

یکشنبه شب ابولقاسم طالبی، سازنده فیلم «قلاده‌های طلا» در برنامه سینمایی تلویزیون مهمان بهروز افخمی با اظهاراتی تند به زنان سینمای ایران که در حوادث اخیر اعلام موضع کرده بودند، حمله ور شد.


یکشنبه شب ابولقاسم طالبی، سازنده فیلم «قلاده‌های طلا» در برنامه سینمایی تلویزیون مهمان بهروز افخمی با اظهاراتی تند و تیز به زنان سینمای ایران که در حوادث اخیر اعلام موضع کرده بودند، حمله ور شد.
به گزارش کبنا، طالبی گفت: انگار بعضی از زنان سلبریتی یائسه شدن را تقصیر جمهوری اسلامی می‌دانند. تا سنشان از ۵۰ سال بالاتر می‌رود، روسری خود را برمی دارند و به جمهوری اسلامی فحش می‌دهند.
او با اشاره تمسخرآمیز به یائسگی زنان خطاب به زنان سینمای ایران گفت: شما اگر در جمهوری اسلامی نبودید و در آمریکا هم بودید، این اتفاق برایتان می‌افتاد. تا دیروز جوان‌تر بودید و روی بورس بودید. خب هرکسی یک دورانی دارد؛ چرا به جمهوری اسلامی فحش می‌دهید؟
              
بهروز افخمی در واکنش به این اظهارات که روی آنتن زنده بیان شد، صرفا به خندیدن اکتفا کرد.
طالبی همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش به محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم حمله کرد و او را به خاطر حمایتش از تلگرام واینستاگرام مقصر حوادث اخیر دانست. 


کد مطلب: 458083

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/458083/ابوالقاسم-طالبی-روی-آنتن-زنده-تلویزیون-بعضی-زنان-سلبریتی-یائسه-شدن-شان-هم-تقصیر-جمهوری-اسلامی-می-دانند-حوادث-اخیر-ناشی-خیانت-آذری-جهرمی-باید-بابت-آوردن-تلگرام-اینستاگرام-محاکمه-شود-مبارزی-هستید-دستگیر-می-شوید-ادرار-می-کنید-مخالفان-خائن-وطن-هستند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1