تاریخ انتشار
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۴۵۲۹۸۵
انتقاد تند حسین شریعتمداری از سلبریتی‌‌ها؛

از سفره ملت به آلاف و علوف رسیده‌اند

۷
۱
سلبریتی‌‌ها از سفره ملت به آلاف و علوف رسیده‌اند
کبنا ؛حسین شریعتمداری در کیهان با اشاره به بیانیه وزارت اطلاعات درباره خوادث اخیر نوشت: حمایت از آشوب و آشوبگران از سوی برخی سیاست‌باز‌ها و احزاب سیاسی و شماری از هنرپیشه‌ها و ورزشکاران که از سفره گشاده و سخاوتمندانه این مرز و بوم چریده و به آلاف و علوف رسیده‌اند نیز جنایت آشکاری است که نباید بی‌پاسخ بماند.
برخی از شخصیت‌های سیاسی حمایت‌کننده از آشوبگران سابقه سیاهی در همسویی با بیگانگان و مخصوصاً آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی را در کارنامه خود دارند که دعوت از آمریکا برای تحریم ایران، اعتراض به مبارزه رزمندگان با داعش، پرونده مفتوح فساد اقتصادی، فقط اندکی از آن بسیارهاست.
در سوی دیگر برخی از به اصطلاح سلبریتی‌های حمایت‌کننده از آشوب‌ها، سوابق نفرت‌انگیزی از برپایی خانه فحشاء، قمار، تجاوز به زنان و دختران، سوءاستفاده‌های کلان مالی و... دارند که حتی اشاره‌ای گذرا به محتویات کارنامه سیاه آن‌ها نیز شرم‌آور است. بدیهی است که اکثریت قریب به اتفاق طیف‌های یادشده از افراد مومن، متعهد، وفادار به میهن و مردم‌دوست هستند.
سؤال این است که آیا می‌توان در ضرورت محاکمه و مجازات این عده به اتهام تخریب اموال عمومی، پادویی آشکار برای بیگانگان، مشارکت در قتل شهروندان و مخصوصاً زمینه‌سازی برای اقدامات هولناکی که دشمن علیه مردم این مرز و بوم تدارک دیده کمترین تردیدی داشت؟! حالا که بعد از ابراز انزجار توده‌های ده‌ها میلیونی مردم از این جرثومه‌های فساد و تباهی و اصرار بر مجازات و محاکمه آن‌ها به میان آمده است و دستگاه‌های ذی‌ربط نیز بر محاکمه و مجازات آن‌ها تاکید ورزیده‌اند، طیف یادشده به فکر تغییر صورت مسئله افتاده و اصرار دارند جنایات هولناکی را که مرتکب شده‌اند درحد و اندازه «اعتراض» کاهش دهند! و اصلاً به روی نامبارک و پلید خود نیز نمی‌آورند که در کجای دنیا و از کی تا به حال، قتل مردم کوچه و بازار، آتش‌زدن اموال عمومی، بریدن گلوی مامور انتظامی، آتش‌زدن قرآن و به آتش کشیدن آمبولانس‌ها و... اعتراض تلقی می‌شود؟!
بیانیه وزارت اطلاعات از عمق جنایات انجام‌شده و گستردگی جنایاتی که خنثی شده خبر می‌دهد و در این میان، آن عده از شخصیت‌های سیاسی بدسابقه و ورزشکاران و هنرپیشه‌هایی که به حمایت از آشوب‌ها و قتل مردم و آتش‌زدن اموال عمومی و غارت و... پرداخته‌اند بخشی جدانشدنی از عاملان این جنایت‌ها بوده‌اند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اولين كسي كه از اين سفره انقلاب به الاف وعلوف رسيده خود شما هستيد
Iran, Islamic Republic of
تو حرف نزن شریعتمداری .تخم نفرت و کینه رو امثال شما کاشتین .سلبریتی ها استعداد داشتن و به جایگاه رسیدند
گچساران
Iran, Islamic Republic of
میشه بفرمایید استعدادشون چیه؟
Iran, Islamic Republic of
آنقدر از این سفره انقلاب بصورت نامشروع خورده. همه مثل خودش. قرن که مملکت را به دوستگی و بحران کشاند مردم در کنار هم مثل اعضای یک خانواده زیر یک سایه بان زندگی می کردند اختلاف سلیقه بود ولی دشمنی و جدل و...
Iran, Islamic Republic of
تا عدالت در تقسیم الات علوف نیست استرهای شکم پری ... باید با جفتک زدن فاصله و دیوار بین اعتمادی ملت.. بلند شود استرهای که جو و علوفه آنها بیشتر باشد مست تر و ناکارآمدتر و جفتک انداز تر می شوند فقط چاق و چله می شوند تدر مرغزارها عر عر بیشتر می کنند
Iran, Islamic Republic of
شما با حرف زدن که وراجی است ونفت روی آتش هستی ایران را به گند کشیدیید
Iran, Islamic Republic of
سلبریتی ها زحمت کشیدن تا به این جایگاه رسیدن مسولان چکار کردن که هر چه پول خوردن وجلوی دهن مردم رو گرفتن
انتصابات به سبک زاکانی

انتصابات به سبک زاکانی

پیش از انتصابات اخیر زاکانی در سالگرد آغاز فعالیتش به‌عنوان شهردار دو حکم زد. یکی از ...
گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

منابع آگاه از رایزنی های ایران و دیگر قدرت های جهانی پیش از آغاز نشست مجمع عمومی و پس ...
رونمایی از سبک جدید  کی روش

رونمایی از سبک جدید  کی روش

یک پیروزی روحیه‌بخش در مهم‌ترین دوستانه پیش از جام جهانی؛ این رویایی‌ترین شروع ممکن برای ...
1