تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲
کد مطلب : ۴۵۱۴۸۶
سفر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برلین

عباس به دیدار صدراعظم آلمان رفت

۰
عباس به دیدار صدراعظم آلمان رفت
کبنا ؛منابع خبری از ورود رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به برلین، پایتخت آلمان در جریان یک سفر رسمی خبر دادند. وی قرار است با صدراعظم آلمان دیدار کند.
به گزارش کبنا به نقل از آناتولی،‌ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه دوشنبه در جریان یک سفر رسمی وارد برلین شد.
مجدی الخالدی، مشاور رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور دیپلماتیک اعلام کرد که محمود عباس عصر امروز (سه‌شنبه) با اولاف شولتس،‌ صدراعظم آلمان دیدار خواهد کرد.
الخالدی گفت: در جریان این دیدار تقویت و گسترش روابط دو جانبه میان دو کشور و همینطور برخی مسائل مورد اهتمام مشترک مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.
این مشاور فلسطینی تاکید کرد که عباس در این دیدار آخرین تحولات در عرصه سیاسی و میدانی فلسطین از جمله تجاوزات و جرائم مستمر اسرائیل ضد فلسطینان را با صدراعظم آلمان مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.
وی همچنین خاطرنشان کرد که این گفتگوها، راه‌های حمایت از راه حل "دو کشوری" مورد حمایت جامعه جهانی برای توقف حملات اسرائیل و به رسمیت شناختن کشور فلسطین و عضویت کامل آن در سازمان ملل را شامل می‌شوند.
 الخالدی گفت: محمود عباس همچنین از آلمان برای کمک‌هایی که به مردم ما در زمینه زیرساخت‌ها و پیشرفت اقتصادی ارائه می‌کند، علاوه بر موضع قاطع برلین در قبال مسئله فلسطین، تشکر خواهد کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

«اصلاح قانون انتخابات» موضوعی که بسیاری از صاحب‌نظران و سیاسیون در انتظار تحقق آن هستند....
بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

اصول‌گرايي و اصلاح‌طلبي، در غياب احزاب مدرن و داراي کار ويژه‌هاي مرسوم در قاموس علم سياست،...
سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

توزیع قطره چکانی لوازم خانگی، نبود کالای باکیفیت مناسب، گرانی و نبود تنوع در بازار لوازم ...
1