_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> آخرین وضعیت «سلمان رشدی» در بیمارستان - کبنانیوز
تاریخ انتشار
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۴۵۱۳۵۱
مدیر برنامه‌های سلمان رشدی: او قادر به تکلم نیست

سلمان رشدی قادر به تکلم نیست، احتمالا یکی از چشمان خود را از دست بدهد، عصب یک بازوی او آسیب دیده و کبدش هم چاقو خورده / رشدی اکنون زیر دستگاه تنفس مصنوعی است

۳
۰
آخرین وضعیت «سلمان رشدی» در بیمارستان
کبنا ؛ اندرو وایلی، مدیر برنامه‌های سلمان رشدی می‌گوید «خبر‌های خوبی درباره سلمان رشدی ندارد»، چون این نویسنده مرتد زیر دستگاه تنفس مصنوعی است و قادر به تکلم نیست.»
به گزارش کبنا به نقل از بی بی سی، بر اساس بیانیه وایلی انتظار می‌رود که رشدی یکی از چشمان خود را از دست بدهد، عصب یک بازوی او آسیب دیده و کبدش چاقو خورده و آسیب دیده است.
پلیس هنوز انگیزه حمله و یا اتهام رسمی ضارب در این حمله را مشخص نکرده و در تلاش برای کسب حکم بازرسی کوله پشتی و تجهیزات الکترونیکی است که در محل حمله پیدا شده است.
سلمان رشدی، نویسنده ۷۵ ساله و مرتد کتاب آیات شیطانی لحظاتی قبل از شروع سخنرانی اش در موسسه‌ای در شهر شاتاکووا در غرب ایالت نیویورک، مورد حمله قرار گرفت.
پلیس می‌گوید هادی مطر، مظنون دستگیر شده، مانند هر شرکت کننده دیگری به محل سخنرانی رفته و مجوز ورود گرفته بود.
به گفته پلیس مظنون روی صحنه پریده ودست‌کم یک بار به گردن و شکم سلمان رشدی، حمله کرده است. ‍
سلمان رشدی بعد از انتقال به بیمارستان جراحی شده و در حال حاضر زیر دستگاه تنفس مصنوعی است.
یک ویدیو که بر روی اینترنت منتشر شده لحظه هجوم مردم به صحنه در پی حمله به رشدی را نشان می‌دهد و به گفته پلیس پزشکی که در میان جمعیت بوده به کمک این نویسنده مرتد آمده است.
یک شاهد عینی گفته است رشدی
بلافاصله بعد از حمله زنده بوده و مردم می‌گفتند «نبض دارد! نبض دارد».
بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در واکنش به این حمله گفت: «هرگز نباید دفاع از آزادی بیان را متوقف کنیم.»
جانسون در توییتی نوشت که از این حمله «وحشت‌زده» شده و سلمان رشدی در حالتی هدف حمله قرار گرفت که در حال استفاده از حق آزادی بیانش بوده است!!
او نوشت: «در این لحظه، فکر ما با نزدیکان و خانواده اوست. ما همه امیدواریم که حال او خوب شود.
به گفته پلیس مظنون روی صحنه پریده و دست‌کم یک بار به گردن و شکم سلمان رشدی، حمله کرده است.‍
رشدی بعد از انتقال به بیمارستان جراحی شده و در حال حاضر زیر دستگاه تنفس مصنوعی است.
یک ویدیو که بر روی اینترنت منتشر شده لحظه هجوم مردم به صحنه در پی حمله به آقای رشدی را نشان می‌دهد و به گفته پلیس پزشکی که در میان جمعیت بوده به کمک این نویسنده آمده است.
یک شاهد عینی گفته است رشدی بلافاصله بعد از حمله زنده بوده و مردم می‌گفتند «نبض دارد! نبض دارد».

 بیشتر بخوانید:

جزئیات حمله به سلمان رشدی در نیویورک/ وضعیت او بحرانی است + ویدیو
 
آسوشیتدپرس روز جمعه گزارش داد که سلمان رشدی، نویسنده کتاب «آیات شیطانی» هنگامی که قصد سخنرانی در نیویورک را داشت، مورد حمله قرار گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
احتمالا سقط کنه وبه‌ درک واصل بشه
محسن غمشادزهی
Iran, Islamic Republic of
باعرض سلام به تمامی برادران مسلمانم نه شعیه ونه سنی فقط مسلمان کسانی که خداوپیامبرواهل بیت راقبول و دوست دارندهست واین جنگ شعیه وسنی باسیاست غرب شروع شد..
داوود خان
Iran, Islamic Republic of
دولت مردان یهودی فراماسون اروپا و آمریکا که سلمان رشدی را ساختند و حمایت کردند ، ناپاک زاده‌ های پشت پرده هستند که سناریو را ساختن . ولی اگر ناقص شود برای مثال و عبرت بهتراست
اصلاح ضربتی قانون انتخابات

اصلاح ضربتی قانون انتخابات

«اصلاح قانون انتخابات» موضوعی که بسیاری از صاحب‌نظران و سیاسیون در انتظار تحقق آن هستند....
بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

بحران‌های نوظهور در هزارتوی اردوگاه «اصولگرايان»

اصول‌گرايي و اصلاح‌طلبي، در غياب احزاب مدرن و داراي کار ويژه‌هاي مرسوم در قاموس علم سياست،...
سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

سرنوشت خودرو درانتظار لوازم خانگی

توزیع قطره چکانی لوازم خانگی، نبود کالای باکیفیت مناسب، گرانی و نبود تنوع در بازار لوازم ...
1