کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می دهد؛

اجرای طرح جمع آوری پسماندها و نخاله های ساختمانی و باغی سطح شهر دوگنبدان

30 دی 1400 ساعت 16:05

در یک اقدام فوری طبق دستور ویژه سرپرست شهرداری دوگنبدان طرح جمع آوری پسماندها و نخاله های ساختمانی و باغی و دیگر زباله ای سبک و سنگین پیاده رو های سطح شهر اقدام گردید.


در یک اقدام فوری طبق دستور ویژه سرپرست شهرداری دوگنبدان طرح جمع آوری پسماندها و نخاله های ساختمانی و باغی و دیگر زباله ای سبک و سنگین پیاده رو های سطح شهر اقدام گردید.
به گزارش کبنانیوز از گچساران، امروز پنج شنبه (30 دی ماه 1400) سید مصیب موسوی نژاد با اشاره به آغاز طرح ساماندهی پیاده وی روهای سطح شهر گفت: پیاده رو ها با توجه به نقشی که در توسعه فضاهای شهری و همچنین تعاملات اجتماعی می توانند ایفاء نمایند از جایگاه خاصی برخوردار هستند.
سرپرست شهرداری دوگنبدان تصریح کرد در همین راستا شهرداری اقدام به ساماندهی پیاده روهای دو طرف بلوار گلستان، حدفاصل تالار رضا تا میدان فردوسی ، پانصد دستگاه پارک پونه ، حاشیه کارکنان کندن گودال برای درخت و جمع آوری نخاله ، کندن گود برای درخت وکندن کانال برای جوب آب وجمع آوری نخاله در حاشیه شیرینی فروشی هزار و یک شب ، 1۰۸ دستگاه تمیزکاری حوزچه آب پارک حاشیه ونخاله درون حوزچه…..رزمندگان شهید محلاتی کانال کناره پارک جمع آوری نخاله درون کانال ولایروبی درون کانال وحاشیه کناره چهاراه رزمندگان نموده است.
سید مصیب موسوی نژاد ، با تأکید به لزوم ساماندهی وضعیت معابر سطح شهر، به اقدامات عمرانی در حال اجرا در زمینه اجرای کفپوش، پیاده روسازی و جدولگذاری اشاره کرد و از تداوم اقدامات عمرانی به منظور ساماندهی معابر سطح شهر خبر داد.
موسوی با بیان این مطلب که اقدامات انجام شده از محل درامدهای داخلی شهرداری می باشد افزود: برای اجرای طرح ساماندهی معابر سطج شهر مبلغ ۱۸/۸۵۰/۰۰۳/۶۴۸میلیارد ریال پیش بینی شده است.
سرپرست شهرداری دوگنبدان با اشاره به لزوم تعامل و همکاری شهروندان در حفظ پاکیزگی شهر اظهار داشت: از شهروندان محترم خواهشمندیم نسبت به ریختن انواع پسمانده ها در پیاده رو ها و حاشیه معابر خود داری نمایند چرا که این کار چهره نامناسبی به شهر می بخشد و امیدواریم در این مسیر یاری رسان شهرداری باشید.


کد مطلب: 443739

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443739/اجرای-طرح-جمع-آوری-پسماندها-نخاله-های-ساختمانی-باغی-سطح-شهر-دوگنبدان

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir