کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس دادگاه مارگون خبر داد:

پلمپ یک واحد صنفی تولید ابزار و ادوات جرم در مارگون

30 دی 1400 ساعت 15:25

در پی برگزاری طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان مارگون یک واحد صنفی تولید ابزار و ادوات جرم پلمب شد.


در پی برگزاری طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان مارگون یک واحد صنفی تولید ابزار و ادوات جرم پلمب شد.
به گزارش کبنانیوز به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان، امروز پنج شنبه (30 دی ماه 1400) علیرضا بهنام رئیس دادگاه عمومی مارگون در این زمینه اظهار داشت: این طرح در راستای سیاست ها و دستورات اکید رئیس دستگاه قضایی استان و دادستان مرکز استان و با همکاری مامورین نیروی انتظامی و بسیج برگزار شد.
رئیس حوزه قضایی مارگون در خصوص اجرای این طرح گفت: در اجرای این طرح از  خودروهای مظنون و از مغازه هایی نیز که اقدام به فروش سلاحهای سرد می نمودند بازرسی بعمل آمد و کسانی که حامل سلاح بودند بازرسی بعمل آمد.
بهنام افزود: در شهر از یک مغازه جوشکاری که اقدام به تولید قمه، پنجه بکس، زنجیر و سایر سلاحهای سرد می نمود بازید و دستور پلمپ آنها صادر شد.
وی گفت: با توجه به کشف سلاحهای سرد و سایر ادوات جرم برای متهمان پرونده تشکیل گردید.
رئیس دادگاه مارگون نسبت به کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به هر نحو مخدوش نمایند هشدار داد و تصریح کرد: برای این افراد و کسانی که بخواهند به هر نحوی امنیت مردم و شهروندان رو به مخاطره بیندازند اشد مجازات درنظر گرفته خواهد شد.
بهنام در پایان ضمن تشکر از حضور میدانی فرماندار شهرستان مارگون حین اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج ، بتا اظهار اینکه مردم هرگونه اطلاعات درخصوص مخلان نظم و امنیت را به نیروی انتظامی اطلاع دهند ، افزود: مردم عزیز بدانند که اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در راستای تأمین امنیت آنان و خانواده هایشان خواهد بود.
لازم به یادآوری است مردم شهر مارگون از اقدام قاطع دستگاه قضایی حمایت، و خواهان برخورد شدید با این افراد و استمرار اینگونه طرحها، جهت برقراری و استمرار امنیت شدند. 


کد مطلب: 443736

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443736/پلمپ-یک-واحد-صنفی-تولید-ابزار-ادوات-جرم-مارگون

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir