کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سردار خرم دل:

اجرای 1500 طرح عمرانی و اقتصادی توسط سپاه فتح

28 دی 1400 ساعت 16:24

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1500طرح عمرانی واقتصادی از سال 98 تاکنون به همت سپاه فتح در مناطق استان عملیاتی شده است.


فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1500طرح عمرانی واقتصادی از سال 98 تاکنون به همت سپاه فتح در مناطق استان عملیاتی شده است.
به گزارش کبنا، همایش افتتاح ۶۴۹ منزل مددجویان کمیته امداد و اهدای ۴۵۰ سری جهیزیه هدیه مقام معظم رهبری به زوج های جوان با حضور سردار حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهان سپاه و جمعی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آئین با اشاره به سفر سردار سلامی فرمانده سپاه انقلاب اسلامی به استان در سال 1398 گفت: در این سفر مصوباتی ابلاغ شد که امروز با عملیاتی شدن این مصوبات در بحث جهیزیه ،آب رسانی، ساخت مسکن و ...شاهد رضایت مندی مردم هستیم.
سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل با بیان اینکه هم افزایی با ادارات و نهادهای مختلف موضوع مورد نظر سپاه فتح در استان است عنوان کرد: ۷۰۰ گروه جهادی شناسنامه دار اکنون در استان فعالیت می کنند و از سال ۹۸ بیش از ۱۵۰۰ پروژه عمرانی و اقتصادی را توانسته ایم به سرانجام برسانیم.
وی در ادامه افزود: ساخت ۴۰ خانه عالم، کتابخانه، ۳۵ طرح ابرسانی، تکمیل ۱۵۰ خانه نیازمندان در سی سخت، ساخت جامع القران، درمانگاه، ایجاد ۶۰ کیلومتر جاده، ۷ یادمان شهدا و مصلی از جمله کارهایی است که توسط سپاه و گروه های جهادی در کهگیلویه و بویراحمد بعد از سفر سردار سلامی به سرانجام رسیده است.
خرم دل گفت: در بحث اهدای جهیزیه کارهای خوبی انجام شد و در سال ۱۴۰۱ نیز ۳ هزار سری جهیزیه به استان تعلق می گیرد که بین اقشار نیازمند توزیع و این جهیزیه ها به قشر خاصی تعلق ندارد.
فرمانده ارشد نظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توزیع بسته های مختلف در میان مردم استان گفت: توزیع ۱۵۰ هزار بسته معیشتی،۳ هزار بسته لوازم التحریر، ۶ هزار بسته ورزشی ، ۱۰۰ سیستم صوتی،۷۰۰ بسته ورزشی فرهنگی،توزیع بیش از یک میلیون ماسک، و توزیع ۳۵۰۰ بسته بهداشتی در میان مردم استان از وظایفی بوده که توانستیم در آن اهتمام و به مردم خدمت کنیم.
خرم دل افزود : ۵۶۱ صندوق قرض الحسنه فعال در استان راه اندازی شده است که تا کنون ۵ هزار فقره وام به مردم پرداخت و بالغ بر ۳ هزار نفر عضو ادارد.
وی با اشاره به فعالیت های قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت : ۵ دهستان تحت پوشش قرارگاه پیشرفت آبادانی است که در جهت محرومیت زدایی کارهایی در آنها در حال انجام است، تلاش داریم این تعداد را در سال بعد به ۱۴ روستا برسانیم.
این فرمانده نظامی استان با اشاره به اینکه سردار حزنی نگاه ویژه به استان دارند و در نظر داریم ۸ هزار سرویس بهداشتی برای نیازمندان در سال جدید احداث کنیم گفت: در بحث بیماران سرطانی و صعب العلاج نیز فعالیت هایی انجام شده است که تلاش می‌کنیم در سال آینده مبالغ بیشتری را جهت کمک رسانی به مردم استان جذب کنیم.


کد مطلب: 443655

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443655/اجرای-1500-طرح-عمرانی-اقتصادی-توسط-سپاه-فتح

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir