کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

باحضور معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

مراسم معارفه مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد ( + تصاویر )

25 دی 1400 ساعت 16:49

مراسم معارفه مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد گفتنی است در این مراسم  محمدباقر شریفی با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری معارفه و از زحمات محمود مومن‌نسب قدردانی شد.


معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهترین نگاه به مسئولیت‌ها نگاه نظارتی است که باید صحیح و اصولی انجام شود.
به گزارش کبنا از یاسوج، سید جواد هاشمی بعد از ظهر امروز (شنبه 25 دی ماه 1400) در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت سالروز شهادت حضرت ام‌‌البنین(س) گفت: امنیتی که در جمهوری اسلامی ایران برقرار است به واسطه رشادت‌های و دلاوری‌های فرزندان این مرز و بوم است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه همه نیروهای اداری سرمایه و مورد احترام هستند، افزود: این مسئولیت‌ها ماندگار نیست و دلبستگی و وابستگی به پست و مقام لطفی ندارد.
وی مسئولیت‌ها را یک امانت دانست و گفت: این مسئولیت‌ها امانتی است که به ما سپرده شده و باید به نحو مطلوب از آن محافظت کنیم تا مورد آسیب واقع نشوند.
هاشمی بیان کرد: بهترین نگاه به مسئولیت، نگاه نظارتی است اگر این نظارت‌ها به شکل صحیح انجام شود عمل‌، رفتار و کردارها خوب و قابل قبول خواهد بود و اگر غیر از این باشد اثر و بازخورد خوبی در جامعه نخواهد داشت.
هاشمی با بیان اینکه موضوع نظارت و امانت در نظام اداری همزاد هم هستند، گفت: نظارت از آن جهت اهمیت دارد که باعث صیانت از انقلاب اسلامی، دفاع از حقوق مردم، پیاده کردن مقررات و قوانین نظام اداری و جلوگیری از تخلفات در نظام اداری می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به تغییرات و جابه‌جایی‌ها گفت: با تغییر دولت‌ها رویکردها هم تغییر می‌کنند بنابراین تودیع‌ها به معنای ضعف مدیران نیست آنچه در تودیع و معارفه‌ها مهم است ارائه خدمات به مردم و انجام رسالتی است که نظام و انقلاب بر دوش ما گذاشته است.
وی خاطرنشان کرد: خداترسی، امانت‌داری و اخلاص در عمل در دستور کار همه مدیران و مسئولان باشد.
در ادامه مدیرکل سابق بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این حوزه نیازمند تقویت است، گفت: طی مدت دو سال اخیر ۱۳۷ مدیرکل مورد ارزشیابی قرار گرفتند و جایگاه استان از یازدهم سال ۹۶ به جایگاه دوم کشوری ارتقا یافت.
محمود مومن‌نسب با بیان اینکه طی این مدت از بیش از ۲۰ میلیارد تومان املاک دولتی دفاع کردیم، افزود: دفتر عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری طی دو سال اخیر پاسخ‌گوی ۲۸ هزار ارباب رجوع بوده است.
گفتنی است در این مراسم  محمدباقر شریفی با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری معارفه و از زحمات محمود مومن‌نسب قدردانی شد.


کد مطلب: 443536

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443536/مراسم-معارفه-مدیرکل-بازرسی-امور-حقوقی-استانداری-کهگیلویه-بویراحمد-برگزار-تصاویر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1