تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۴۴۲۵۵۵
مهدی روشنفکر در جمع مردم راهمالی:

خدمت به مردم نشان می‌دهد مسئولان مردم را فراموش نکرده‌اند /مدیران سهل‌انگار در جذب اعتبارات قابل بخشش نیستند

۵
۱
مدیران سهل‌انگار در جذب اعتبارات قابل بخشش نیستند / خط انتقال گاز مردم راهمالی را با چالش مواجه کرده ( +  تصاویر )
کبنا ؛نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون گفت: باید قدردان این مردم باشیم، مردمی که با تمام مشکلات نسبت به مسئولان لطف دارند و شما را محترم می‌دارند و احترام مسئولان از طرف مردم جز پاسداشت نظام جمهوری اسلامی نیست.
به گزارش کبنا به نقل روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون، مهدی روشنفکر در جمع مردم روستای راهمالی خطاب به مسئولان حاضر در این جلسه، اظهار داشت: فراموش نکردن این مردم جز خدمت به آنها نیست، مسئولان باید نسبت به وعده‌هایی که به مردم می‌دهند توجه داشته باشند و وعده بدون عمل به مردم نباید داده شود تا خدای ناکرده نگاه مردم به نظام تغییر پیدا نکند.
روشنفکر خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور شاید رفع این حجم از مشکلات در زمان کوتاه شاید امکان پذیر نباشد، اما نباید از تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم غفلت شود.
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد باید تلاش شود تا با تکیه بر همین ظرفیت‌ها در رفع مشکلات اقدامات لازم صورت بگیرد.
وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته توسط دولت در تأمین واکسن کرونا در کشور و سیر نزولی این ویروس در جامعه افزود: تعداد فوتی‌های روزهای اخیر با آغاز به کار دولت تفاوت اساسی دارد و این آمار از رقم بالای ۴۰۰ نفر در روز هم‌اکنون با توجه به تزریق واکسن به کمتر از پنجاه مورد رسیده است.

روشنفکر به جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های اجرایی گریزی زد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات توجه لازم را داشته باشند و در پایان سال مالی برگشت هیچ بودجه‌ای قابل توجیه و بخشش نیست.
نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جهت حل مشکل مربوط به معارض با شرکت گاز در شهرستان‌های بویراحمد و دنا رایزنی‌هایی با وزارت نفت انجام شده و درصدد هستیم که با مرتفع کردن مشکل و تغییر کلاس لوله انتقال معارضات مربوط حل و فصل شود.
مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی این روستا معارض با شرکت گاز و رعایت حریم است، در صورتی که می‌توان با افزایش قطر لوله گاز به راحتی این دغدغه را رفع نمود.
وی افزود: سزاوار نیست که لوله انتقال گاز از زمین مردم این روستا بگذرد، اما خود از نعمت گاز محروم باشند.
بهادر رئیس شرکت گاز شهرستان بویراحمد گفت: در سال
جوادی دهیار روستای راهمالی اظهار داشت: گاز رسانی، آب رسانی، تلفن ثابت، برق، شبکه اپراتور ایرانسل، خانه بهداشت، مدرسه ابتدایی از جمله خدمات ارائه شده به این روستا می‌باشد.
وی تأمین آب کشاورزی به ۴۰۰ هکتار اراضی زراعی حاصل‌خیز با توجه به نزدیکی روستا با تنگه رهمالی و آبگرمک و رودخانه بشار را از جمله مطالبات مردم عنوان کرد.

جوادی مهم‌ترین دغدغه مردم روستا را حریم لوله گاز دانست و گفت: بیش از یک قرن مردم در روستا سکونت دارند و علاوه بر منازل مسکونی و ۴۰۰ هکتار از اراضی این روستا را خط انتقال لوله گاز دچار چالش کرده‌است.
وی افزود: هر سرمایه‌گذاری وارد این روستا می‌شود به دلیل معارض با شرکت گاز از ایجاد طرح خودداری می‌کند و ساخت و ساز را برای مردم نیز با مشکل مواجه کرده‌است.
دهیار روستای راهمالی افزود: ساماندهی معابر روستایی، تکمیل مسجد روستا، پیگیری اتصال راه ارتباطی روستای راهمالی به مرکز بخش چیتاب به طول چهار کیلومتر، برداشتن نقاط حادثه‌خیز جاده روستا، احداث سالن ورزشی و ایجاد کارگاه یا واحد صنعتی جهت اشتغال جوانان از دیگر مطالبات مردم است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
حتما فراموش کردی که خود شما مسئولی نه مردم ،،
محمد
Iran, Islamic Republic of
مشکل اصلی توزیع تو اداره دارایی هست تا مادامی که این مدیر کل هست از توزیع عادلانه خبری نیست چون تخصیص و فقط مختص کسانی قرار میده که بزارن یک روز بیشتر در این پست باشه
راه شهرسازی
Iran, Islamic Republic of
ضعف در دستگاههای عضو کمیته تخصیص به خصوص دارایی به شدت حس می شود دارایی در طی چند سال گذشته حاشیه های زیادی داشته و توسط مدیریت های در سایه اداره می شود .. تغییرات در آن از ضرورت هاست لازم هست ذیحسابان به عنوان سفیران دولت در دستگاههای اجرایی تخصصی باشد نه سیاسی ..تغییرات ذیحسابان در دستگاههای اجرایی باید بر اساس توانمندی باشد نه سفارش از طرف نماینده گان و ..
دارایی
Iran, Islamic Republic of
ذیحسابان در تهران اردو زدند برای پست مدیریت اون وقت شما حرف از جذب اعتبار می زنید حاج مهدی مدیر دارایی تغییر بدی همه مشکلات جذب اعتبار حل میشه ..
ل
Iran, Islamic Republic of
دوره بعد اقای بهرامی یا منتظریان قبول خواهند شد
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...