کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان:

۵ هزارو 233 نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تحت پوشش بیمه تکمیلی «دی» هستند

12 آذر 1400 ساعت 13:29

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان از استقبال بی نظیر پرسنل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمه دی خبر داد.


مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان از استقبال بی نظیر پرسنل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمه دی خبر داد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از بیمه دی در دانشگاه شده که بنا به دلایلی قابل توجه است.
به گزارش روابط عمومی، یعقوب برفر افزود: تاکنون تعداد کل بیمه شدگان تحت پوشش بیمه دی برای بیمه تکمیلی ۵ هزارو 233 نفر هستند که از این تعداد 2 هزار و 513 نفر  اصلي و تعداد افراد تبعی ۲هزارو ٧٢٠ نفر می باشند.
وی با بیان اینکه تعدد شعب این بیمه در شهرستان های استان که باعث سهولت در پرداخت ها می شود یکی از دلایل استقبال بی نظیرکارکنان دانشگاه علوم پزشکی از بیمه دی می شود، تصریح کرد: امتیازهای ویژه ای جهت رفاه حال خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان در بسته خدمتی خود به همراه دارد که موجب استقبال قرار گرفته است.
وی همچنین با اشاره به اینکه این بيمه مسئوليت مدني دستياران پزشكي را نيز متعهد شده است تاکید کرد: بیمه دی جهت حسن انجام کار تضمین داده و متعهد شده مطالبات پرسنل را که مربوط به سالهای قبل بود به تمام و کمال پرداخت نماید.
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان افزود : بیمه دی متعهد شده که مطالبات پرسنل را جهت رفاه حال همکاران و جلوگیری از اتلاف وقت در اسرع وقت پرداخت نماید و تمام خدمات ارائه شده الكترونيك باشد.


کد مطلب: 441951

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/441951/۵-هزارو-233-نفر-کارکنان-دانشگاه-علوم-پزشکی-یاسوج-تحت-پوشش-بیمه-تکمیلی-دی-هستند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir