کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در دیدار فینال هندبال نونهالان کشور

پسران فرازبام روی سکوی قهرمانی یاد «رزمجو» را زنده کردند

11 آذر 1400 ساعت 19:12

فولاد مبارکه سپاهان ؛غول متمول ورزش ایران حریف نونهالان فرازبام خائیز نشد.


فولاد مبارکه سپاهان؛ غول متمول ورزش ایران حریف نونهالان فرازبام خائیز نشد.
به گزارش کبنانیوز، رقابت‌های هندبال سالنی نونهالان انتخابی تیم ملی از 6 آذر به میزبانی یزد آغاز شد و امشب با معرفی قهرمان به پایان رسید.
در فینال مسابقات قهرمانی نونهالان ایران تیم فرازبام خائیز نماینده شایسته کهگیلویه وبویراحمد با هدایت مهدی آزاد و مجید پارسایی موفق شدند با نتیجه ۲۰ به ۱۹ فولاد سپاهان حریف قدرتمند خود را شکست داده و برای دومین سال پیاپی بر بام هندبال ایران بایستند.
شاگردان مهدی ازاد در این دیدار در هر دو نیمه برتر از حریف خود بوده و هدایت‌های غیر مستقیم مهدی رهبری سرمربی تیم ملی نوجوانان که از روی سکوها به کادر فنی و بازیکنان سپاهان مشاوره می‌داد نیز نتوانست مانع حملات و برتری تاکتیکی فرازبام خائیز شود.
فرازبام خائیز در این دوره از مسابقات تمام حریفان خود را شکست داد.
در دیدار رده بندی این مسابقات تیم جهرم ۱۹ به ۱۶ سنگ آهن بافق یزد را شکست داد و مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.
براساس این گزارش مجید پارسایی مدیرعامل باشگاه فرازبام خائیز دهدشت نشان داد می‌توان با تکیه بر جوانان و استعدادهای بومی استان در زمینه‌های مختلف ورزشی و اجرایی به توسعه استان و رشد استعدادها و پیروزی در میادین ورزشی داخلی و بین المللی امیدوار بود.
نونهالان تیم فرازبام خائیز دهدشت، روی سکوی قهرمانی یاد «سجاد رزمجو» خواننده لرزبان کهگیلویه و بویراحمدی را زنده کردند. رزمجو 25 آبان ۱۴۰۰ بر اثر عفونت ناشی از سوختگی دار فانی را وداع گفت.
 

 


کد مطلب: 441934

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/441934/پسران-فرازبام-روی-سکوی-قهرمانی-یاد-رزمجو-زنده-کردند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1