تاریخ انتشار
يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸
کد مطلب : ۴۴۰۴۹۱
کبنا گزارش می‌دهد

فعالان زیست محیطی: با هر گونه تجمع برای سد تنگ سرخ مخالف هستیم

۱
۲
فعالان زیست محیطی: با هر گونه تجمع برای سد تنگ سرخ مخالف هستیم
کبنا ؛فعالان زیست محیطی با برگزاری تجمع در راستای مسائل سد تنگ سرخ یاسوج مخالف کردند. هادی سینایی و سید یوسف مرادی دو نفر از فعالان زیست محیطی با ارسال متن‌های کوتاه با برگزاری هر گونه تجمع در خصوص مسائل سد تنگ سرخ مخالف کردند.
به گزارش کبنا، هادی سینایی فعال محیط زیستی در واکنش به خبر تجمع مقابل آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سد تنگ سرخ گفت: پیگیر مطالبه‌مان هستیم اما نه با تجمع / استان کهگیلویه و بویراحمد وضعیت شکننده‌ی کرونایی دارد هر گونه تجمع را خلاف میدانیم آن را به رسمیت نمی‌شناسیم و در آن شرکت نخواهیم کرد.
پس از کش و قوس‌های فراوان در خصوص سد تنگ سرخ و بیان دیدگاه‌های مخالفان و موافقان این طرح، کلیپی در فضای مجازی منتشر شده و از مردم برای تجمع مقابل شرکت آب منطقه‌ای استان در روز دوشنبه ۳ آبان دعوت شده است.
برهمین اساس هادی سینایی فعال محیط زیستی و از مخالفان انتقال هرگونه آب از این سد به شیراز گفت: ما مخالف احداث سد نیستیم اما با هر گونه انتقال آب از این سد تحت هر عناوینی به شیراز مخالفیم.
وی ضمن واکنش به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر دعوت از مردم برای تجمع مقابل آب منطقه‌ای استان گفت: استان وضعیت شکننده‌ای از نظر کرونا دارد و خبرها حاکی از برگشتن استان به وضعیت قرمز کرونایی است، از طرفی تجربه به کرات نشان داده هر گونه تجمع باعث غلبه حاشیه بر متن شد و مطالبه اصلی به حاشیه رانده خواهد شد.
سینایی افزود: پیگیر مطالبمان از طریق علمی در فضایی آرام و بدون از هر گونه تجمع و تشنج هستیم، در این گونه تجمعات نه شرکت خواهیم کرد و نه آن را به رسمیت خواهیم شناخت.
 سینایی افزود: درست نیست ما مطالبامان را از طریق تجمع پیگیری کنیم، از همه عزیزانی که دغدغه مند سد تنگ سرخ هستند تقاضامندیم، ضمن محکومیت تجمعات از شرکت در هر گونه تجمعی امتناع ورزند تا ما بتوانیم در محیطی ارام و دوستانه به مطالبه گری خود ادامه دهیم.
سید یوسف مرادی فعال زیست محیطی هم در توئیتی نوشت: برگزاری هر گونه تجمع به ضرر مطالبه‌گری صحیح است و آن را رد می‌کنیم.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

دنا
Iran, Islamic Republic of
معترضین دو نفرند دنبال بزرگ کردن خودشان هستند برای پست .مردم با شمانیستند مردم توسعه میخواهند.
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...