کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مهدی روشنفکرنماینده مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی:

آقای رئیس‌جمهور شاهد سفره کم رنگ مردم بودید / وزیر نیرو تامین آب شرب کهکیلویه و بویراحمد را در دستورکار قرار دهد

21 مهر 1400 ساعت 12:30

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از وزیر نیرو خواست تا در جهت تامین آب شرب استان کهکیلویه و بویراحمد اقدام کند.


نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از وزیر نیرو خواست تا در جهت تامین آب شرب استان کهکیلویه و بویراحمد اقدام کند.
به گزارش کبنا، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از رئیس جمهور و هیات دولت برای حضور در استان کهکیلویه و بویراحمد خواستار تسریع روند اجرای مصوبات این سفر به لحاظ مدیریت زمان و اجرای امور شد. نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، ادامه داد: شما در سفر به  استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد سفره کم رنگ مردم بودید بنابراین از دولت انقلابی تقاضا دارم نگاه ویژه‌ای به کهکیلویه و بویراحمد داشته باشد.
 وی در تذکر به وزیر نیرو، تصریح کرد: این استان 10 درصد از آب‌های سطحی و روان کشور را تأمین می‌کند اما به دلیل عدم مدیریت صحیح در گذشته نه تنها کشاورزان و صنعتگران بلکه تمام مردم نیاز به آب شرب دارند بنابراین درخواست می‌کنم در جهت تکمیل سدهای این منطقه اقدام شود.
 نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: همسان سازی در پرداخت‌ها از مطالبات همه بازنشستگان است، به عنوان یک فرهنگی از هیات دولت درخواست می‌کنم که این مهم را برای جامعه فرهنگیان محقق سازند.

    

فیلم) صحبت‌‌های مهدی روشنفکر در صحن علنی مجلس


کد مطلب: 440105

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/440105/آقای-رئیس-جمهور-شاهد-سفره-کم-رنگ-مردم-بودید-وزیر-نیرو-تامین-آب-شرب-کهکیلویه-بویراحمد-دستورکار-قرار-دهد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir